Bramsnæs FB

VinterBold U9 Piger 3 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Artillerivej 190 2300 København S
471655 10:00 Bramsnæs FB Oversidder Bravissimo is - Kunst 5B
ANN
10:00
Bramsnæs FB
Oversidder
ANN
471657 10:25 Hekla Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
Bravissimo is - Kunst 5B
10:25
Hekla
Bramsnæs FB
471659 10:50 Brøndbyernes IF Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
Bravissimo is - Kunst 5B
10:50
Brøndbyernes IF
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Ved Stadion 6 4600 Køge
479265 10:00 Bramsnæs FB Oversidder
ANN
10:00
Bramsnæs FB
Oversidder
ANN
479267 10:25 Køge BK Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:25
Køge BK
Bramsnæs FB
479268 10:50 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:50
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Brøndby Stadion 1 Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
479283 10:00 Bagsværd BK (2) Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:00
Bagsværd BK (2)
Bramsnæs FB
479284 10:25 Brøndbyernes IF Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:25
Brøndbyernes IF
Bramsnæs FB
479286 10:50 Vindinge IF Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:50
Vindinge IF
Bramsnæs FB
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
481906 10:00 Hekla Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:00
Hekla
Bramsnæs FB
481908 10:25 Køge BK Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:25
Køge BK
Bramsnæs FB
482615 10:50 BK Rødovre Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:50
BK Rødovre
Bramsnæs FB
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
482618 10:00 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:00
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
482619 10:25 Hekla Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:25
Hekla
Bramsnæs FB
482621 10:50 FA 2000 Bramsnæs FB
!
NB: Bramsnæs FB er taberdømt
1
10:50
FA 2000
Bramsnæs FB
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
482635 08:30 Oversidder Bramsnæs FB
08:30
Oversidder
Bramsnæs FB
482637 08:55 Bramsnæs FB Oversidder
08:55
Bramsnæs FB
Oversidder
482640 09:20 Bramsnæs FB Oversidder
09:20
Bramsnæs FB
Oversidder
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
485145 10:00 Bramsnæs FB Oversidder
10:00
Bramsnæs FB
Oversidder
485149 10:25 Bagsværd BK (2) Bramsnæs FB
10:25
Bagsværd BK (2)
Bramsnæs FB
485555 10:50 Ringsted Pigefodbold Bramsnæs FB
10:50
Ringsted Pigefodbold
Bramsnæs FB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind