AB

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123249
19-08 2023
12:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
19. aug 2023
12:00
AB
2
Fredensborg BI
1
123259
26-08 2023
13:00
AB
Oppe-Sundby Stadion
1
-
1
26. aug 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
AB
1
123265
to31-08 2023
18:30
AB
Akademisk Boldklub
1
-
0
31. aug 2023
18:30
AB
1
Hornbæk IF
0
123282
09-09 2023
13:00
AB
Gryden
0
-
3
09. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
AB
3
123288
16-09 2023
12:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
1
16. sep 2023
12:00
AB
1
Lyngby BK
1
123293
23-09 2023
15:00
AB
Hørsholm Idrætspark
1
-
1
23. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
1
AB
1
123301
on04-10 2023
18:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
4
04. okt 2023
18:00
AB
2
Hareskov IF
4
123308
07-10 2023
13:00
AB
Vejby Idrætsplads
4
-
4
07. okt 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
AB
4
123433
14-10 2023
12:00
AB
Nellerupgård Stadion
1
-
3
14. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
1
AB
3
123439
21-10 2023
16:30
AB
Akademisk Boldklub
3
-
2
21. okt 2023
16:30
AB
3
FC Rudersdal
2
123447
28-10 2023
13:00
AB
Virumgård kunstgræsbane
3
-
6
28. okt 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
3
AB
6
123453
06-04 2024
11:00
AB
Fredensborg Stadion
2
-
2
06. apr
11:00
Fredensborg BI
2
AB
2
123460
13-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
UHT
13. apr
15:30
AB
ORI-Fodbold
UHT
123463
20-04 2024
14:00
AB
Pedella Park
2
-
1
20. apr
14:00
Hornbæk IF
2
AB
1
123472
27-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
27. apr
15:30
AB
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
123482
04-05 2024
14:00
AB
Lyngby Stadion
2
-
7
04. maj
14:00
Lyngby BK
2
AB
7
123486
to09-05 2024
16:00
AB
Akademisk Boldklub
3
-
2
09. maj
16:00
AB
3
Hørsholm-Usserød IK
2
123654
18-05 2024
13:00
AB
Birkevang
1
-
1
18. maj
13:00
Hareskov IF
1
AB
1
123660
to23-05 2024
19:15
AB
Akademisk Boldklub
4
-
1
23. maj
19:15
AB
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
123664
01-06 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
0
01. jun
15:30
AB
0
Gilleleje FK
0
123865
to06-06 2024
18:00
AB
Vedbæk Stadion
0
-
4
06. jun
18:00
FC Rudersdal
0
AB
4
123872
to13-06 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
13. jun
19:00
AB
Virum-Sorgenfri
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind