Allerød Fodbold Klub

M+50 11:11 - 2024

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
846367
to04-04 2024
20:15 Blovstrød idrætsanlæg
1
-
4
04. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
1
Allerød Fodbold Klub (2)
4
846501
ti09-04 2024
20:15 Allerød Idrætspark
5
-
1
09. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
5
ORI-Fodbold
1
846505
ma15-04 2024
19:00 Lyngby Stadion
1
-
6
15. apr
19:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Allerød Fodbold Klub (2)
6
846515
ti23-04 2024
20:15 Allerød Idrætspark
6
-
2
23. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
6
Farum BK
2
846736
ma29-04 2024
19:00 Rundforbi Stadion Kunst
1
-
11
29. apr
19:00
FC Rudersdal
1
Allerød Fodbold Klub (2)
11
846744
ti07-05 2024
20:15 Allerød Idrætspark
0
-
4
07. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
0
Skibby IK
4
846927
ti14-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
0
-
9
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Allerød Fodbold Klub (2)
9
846932
ti21-05 2024
20:15 Allerød Idrætspark
11
-
0
21. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
11
Kirke Hyllinge IF
0
846939
on29-05 2024
19:00 Åbjergskolens Stadion
1
-
5
29. maj
19:00
Rørbæk FC
1
Allerød Fodbold Klub (2)
5
846946
ma03-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
2
-
2
03. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
2
Dalby IF / HFK fodbold
2
846954
on12-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
UHT
12. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (3)
UHT
846955
ma17-06 2024
19:00 Ølstykke Stadion
0
-
1
17. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
0
Allerød Fodbold Klub (2)
1
846979
on26-06 2024
20:15 Allerød Idrætspark
26. jun
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (2)
846986
ti13-08 2024
20:15 Allerød Idrætspark
13. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
846990
ma19-08 2024
19:00 Oppe-Sundby Stadion
19. aug
19:00
ORI-Fodbold
Allerød Fodbold Klub (2)
847000
ti27-08 2024
20:15 Allerød Idrætspark
27. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Lyngby Boldklub 1921
847005
on04-09 2024
20:15 Farum Park
04. sep
20:15
Farum BK
Allerød Fodbold Klub (2)
847014
ti10-09 2024
20:15 Allerød Idrætspark
10. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
FC Rudersdal
847020
ma16-09 2024
20:00 Skibby Stadion
16. sep
20:00
Skibby IK
Allerød Fodbold Klub (2)
847028
on25-09 2024
20:15 Allerød Idrætspark
25. sep
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
IF Skjold Birkerød
847035
ti01-10 2024
19:00 Kirke Hyllinge Stadion
01. okt
19:00
Kirke Hyllinge IF
Allerød Fodbold Klub (2)
847042
ti08-10 2024
20:15 Allerød Idrætspark
08. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Rørbæk FC
847050
ma14-10 2024
19:00 Dalby Stadion
14. okt
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Allerød Fodbold Klub (2)
847057
ma21-10 2024
20:30 Ølstykke Stadion
21. okt
20:30
Ølstykke FC (3)
Allerød Fodbold Klub (2)
847063
ti29-10 2024
20:15 Allerød Idrætspark
29. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (1)
847066
on06-11 2024
20:30 Ølstykke Stadion
06. nov
20:30
Ølstykke FC (2)
Allerød Fodbold Klub (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind