MENU

Odense Boldklub //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 4
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 7
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 6
Old Boys-LP Pulje 2
Old Boys - Kval til DM 2022 Pulje 1
Grand Old Masters - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Liga 2 (2004 - 05) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U16
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1A (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 702
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U12
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M A (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst
U11
U11 drenge 8M M (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U10
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Rød
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid
HORST WEIN-Stævne: U10 drenge B (2013) 5M - 25/9 I OB - 1 baner - 2x14 min
U10 drenge B (2013) 5M - 2/10 I Tarup/Paarup - 3 baner - 2*10 min
U10 drenge B (2013) 5M - 9/10 I Brylle - 2 baner - 2x10 min
HORST WEIN-Stævne: U10 drenge C (2013) 5M - 25/9 I OB - 1 baner - 1x14 min
U10 drenge C (2013) 5M - 2/10 I Kerteminde - 3 baner - 2x10 min
U10 drenge C (2013) 5M - 9/10 I Nr. Aaby - 3 baner - 2x10 min
U9
U9 drenge A (2014) 5M - 25/9 I Korup - 3 baner - 2x10 min
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I Vindinge - 2 baner - 2x10 min
U8
U8 drenge A (2015) 5M - 25/9 I Morud - 3 baner - 2x10 min
U8 drenge A (2015) 5M - 2/10 I Marienlyst - 2 baner - 2x10 min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge B (2015) 5M - 9/10 I Næsby - 2 baner - 2x10 min
U7
U7 blandet niveau (2016) 3M 24/9 I B1909 - bane 2/2 - 1x12 min.
U7 blandet niveau (2016) 3M 24/9 I B1909 - bane 1/2 - 1x12 min.
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Marienlyst IF - Bane 3/3 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Marienlyst IF - Bane 1/3 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 8/10 I Marienlyst - bane 5 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 8/10 I Marienlyst - bane 4 - 1x12 min
U6
U6 mix (2017) 3M 24/9 I Næsby - Bane 1/5 - 1x12min
U6 mix (2017) 3M 24/9 I Næsby - Bane 2/5 - 1x12min
U6 mix (2017) 3M 24/9 I Næsby - Bane 3/5 - 1x12min
U6 mix (2017) 3M 8/10 I Marienlyst - bane 2 - 1x12min.
U6 mix (2017) 3M 8/10 I Marienlyst - bane 1 - 1x12min.
U6 mix (2017) 3M 8/10 I Marienlyst - bane 3 - 1x12min.

Log ind