Boldklubben Hellas

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1, P1 23/24 P1
Serie 4, P2/9 Forår P8
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
U18
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U16
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U16 Drenge (09) Liga København Efterår Liga København 2
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
U15
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København Efterår dommer Liga København
U13 Drenge 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Piger Mester (12) 8:8 Efterår dommerløs Mester
U13 Piger 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs 1A
U12
U12 piger 5:5 (12) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 5:5 stævne Efterår
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Piger 2 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U8 Piger (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Piger (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3

Log ind