Boldklubben Fix

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
Serie 4, P2/9 Forår P7
KS, Kvinder Forår KSK
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Veteran-LP Øst
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 2
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+55 7:7 Forår - Dommerløs Mester
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger Øst Pulje 2
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 3
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U14
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 2
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD U-14 piger Liga Pulje 1
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 11M U-13 drenge Liga Pulje 4
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 3
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 5
VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 4
VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 8
VinterBold U12 Piger 2 (12) 8:8 Pulje 2
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 3
VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 7
VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 8
VinterBold U11 Piger 3 (13) 5:5 Pulje 1
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3
VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8
VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 5
VinterBold U10 Piger 3 (14) 5:5 Pulje 1
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 4
VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 3
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1
VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 5
VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind