MENU

Albertslund IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga Øst
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Serie 4 - Efterår Pulje 5
Serie 6 - Efterår Pulje 2
8-Herresenior Mester - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 3
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 2
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 4
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 4
8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår Pulje 2
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-M+32 2 - Efterår Pulje 4
M+40 - 2022 Pulje 1
8-M+40 2 - Efterår Pulje 4
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 1
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U15
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U14
U14 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje 5
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 1
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 2
U12
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 2
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2
BonBon Cup U12 piger (11) 5M Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 4
U11 Piger 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 24/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 3
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 28/8 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 24/9 Pulje 4
U10 drenge 5-mands (13) 3-Efterårsserie 9/10 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 28/8 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 11/9 Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 9/10 Pulje 1
U10 drenge 5-mands (13) beg.-Efterårsserie 24/9 Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder - 18. september Pulje 1
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 1-2 Pulje 1
BonBon Cup U10 piger (13) 5M 3 Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 20. august Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 6
U9 piger 5-mands(14) begynder- 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 12
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 3
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 7

Log ind