MENU

Albertslund IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga Øst
Futsal Liga - Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Futsal Herresjællandsserien Pulje 1
Herresenior Futsal Pulje 2
Herresenior Futsal Pulje 3
Herresenior Mellemrunde A Futsal Pulje 1
Herresenior Mellemrunde B Futsal Pulje 2
Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD Pulje 2
M+40 Øst 2023 Pulje 1
M+40 VinterBOLD Pulje 1
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U16 Drenge 3-4 (07) VinterBOLD Pulje 3
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (08) 22/23 Pulje 1
U15 Piger Futsal Mellemrunde (08) Pulje 1
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 6
U15 Piger 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 1
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge Futsal B (09) Pulje 2
U14 Drenge Futsal B (09) Pulje 1
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 1
U14 Piger Futsal B Mellemrunde (09) Pulje 1
U14 drenge (09) håndboldmål mellem Pulje 2
U14 drenge (09) håndboldmål Finals Pulje 1
Indendørs U14 drenge (09) håndboldmål Pulje 2
Indendørs U14 piger (09) håndboldmål C Pulje 1
U14 piger (09) håndboldmål C - mellem Pulje 2
U14 Drenge 1-2 (09) VinterBOLD Pulje 1
U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD Pulje 1
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål A Pulje 1
U13 drenge (10) håndboldmål A-mellem Pulje 1
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål B Pulje 3
U13 drenge (10) håndboldmål B-mellem Pulje 1
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål C Pulje 2
U13 drenge (10) håndboldmål C-mellem Pulje 1
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 1
Queens Cup - U10 - U13 Pulje 2
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 3
U12
U12 Drenge SU (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 4
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 6
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U11
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 2
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 2
U11 drenge(12) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 3
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 2
U11 dr. (12)beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 3
U10
U10 drenge A+B (13) Futsal 4/12-22 Pulje 1
U10 drenge A+B (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (13) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U10 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U10 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U10 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U10 drenge(13) 1 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 1
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 2
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U10 pi.(13) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 2
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U10 pi.(13) beg.Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 2
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 18
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 19
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U10 Drenge 2 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 12
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 2
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 5
U10 Drenge 4 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 5
U9
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 1
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 3
U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 2
Queens Cup - U6 - U9 Pulje 2
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Medalje Pulje 3
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 4
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 14
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8
U8 dr (15) ½ banestævne Hedehushallen 8/1-2023 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Hedehushallen 22/1-2023 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Hedehushallen 22/1-2023 Pulje 1
U8 dr (15) ½ bane Hedehushallen 12/3 Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 8/1-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 14/1-2023 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 29/1-2023 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 5/2-2023 Pulje 1
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 5/2-2023 Pulje 1
U7 Pi (16-17) ½ banestævne Tune 5/2-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 11/2-2023 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Helsinge 26/2-2023 Medalje Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Strøby 26/2 Medaljestævne Pulje 3
U7 dr (16) ½ bane Tølløse 5/3 Medaljestævne Pulje 2
U7 dr (16) ½ bane Lynge 5/3 Medaljestævne Pulje 3
U7 dr (16) ½ bane Tune 12/3 Medaljestævne Pulje 8
U7 dr (16) ½ bane Hedehushallen 12/3 Medaljestævne Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Faxe Ladeplads 12/3 Medaljestævn Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Ålholm 19/3 Medaljestævne Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Viby 19/3 Medaljestævne Pulje 1
U7 dr (16) ½ bane Strøby 19/3 Medaljestævne Pulje 3

Log ind