Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2018
18:30
Humlebæk BK
0
Ølstykke FC
5
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2018
19:00
ORI-Fodbold
0
IF Skjold Birkerød
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
13:00
FC Rudersdal
2
Taarbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
14:00
Bagsværd BK (1)
2
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
15:00
Allerød FK
1
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
Værløse
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2018
18:45
Taarbæk IF
3
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
12:00
Ølstykke FC
2
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
13:30
Værløse
3
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
14:15
Frederiksværk FK
1
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
15:30
Lyngby BK
1
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2018
18:00
FC Rudersdal
6
Værløse
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
12:00
Slangerup & Omegn IF
4
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
6
Taarbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
14:00
Bagsværd BK (1)
2
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
15:00
Allerød FK
2
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
15:30
ORI-Fodbold
1
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2018
18:00
Taarbæk IF
2
Allerød FK
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
12:00
Ølstykke FC
1
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
13:30
Værløse
2
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
13:30
Humlebæk BK
3
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
14:45
Frederiksværk FK
3
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:30
Lyngby BK
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2018
18:00
Taarbæk IF
1
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
5
Værløse
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:00
FC Rudersdal
4
Frederiksværk FK
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
14:00
Bagsværd BK (1)
2
Humlebæk BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
15:00
Allerød FK
3
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
15:30
ORI-Fodbold
0
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
12:00
Ølstykke FC
0
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
13:30
Værløse
3
Taarbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
13:30
Humlebæk BK
3
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
14:45
Frederiksværk FK
3
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:30
Lyngby BK
3
Allerød FK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2018
18:45
Slangerup & Omegn IF
4
Bagsværd BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
1
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:00
FC Rudersdal
2
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:30
Taarbæk IF
1
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
15:00
Allerød FK
2
Bagsværd BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
15:30
Lyngby BK
2
Værløse
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
15:30
ORI-Fodbold
1
Humlebæk BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
12:00
Ølstykke FC
4
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
13:30
Værløse
7
Allerød FK
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
13:30
Humlebæk BK
5
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
14:00
Bagsværd BK (1)
2
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
14:45
Frederiksværk FK
3
Taarbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:00
Lyngby BK
2
Frederiksværk FK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:30
Taarbæk IF
5
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:30
Værløse
1
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:00
Allerød FK
4
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:30
ORI-Fodbold
3
Bagsværd BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:00
FC Rudersdal
4
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
13:30
Humlebæk BK
1
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
14:00
Bagsværd BK (1)
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
14:15
Frederiksværk FK
4
Værløse
0
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
15:00
Allerød FK
1
Ølstykke FC
1
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
Taarbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
12:00
IF Skjold Birkerød
3
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
12:00
Ølstykke FC
6
Frederiksværk FK
0
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:30
Taarbæk IF
1
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:30
Værløse
5
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:30
ORI-Fodbold
2
Allerød FK
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:30
Lyngby BK
2
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
12:00
IF Skjold Birkerød
2
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Værløse
5
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
14:00
Ølstykke FC
2
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
Frederiksværk FK
2
Allerød FK
4
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
Lyngby BK
4
Bagsværd BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:00
FC Rudersdal
4
Lyngby BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
18:30
Humlebæk BK
3
Frederiksværk FK
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
Bagsværd BK (1)
2
Værløse
4
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:00
Allerød FK
2
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:30
ORI-Fodbold
4
Taarbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2019
19:00
Ølstykke FC
3
Bagsværd BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2019
11:30
Frederiksværk FK
3
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
13:30
Værløse
0
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:30
Lyngby BK
2
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
18:30
Humlebæk BK
2
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Taarbæk IF
1
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Bagsværd BK (1)
3
Frederiksværk FK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
15:00
Allerød FK
1
Taarbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
0
Humlebæk BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
15:30
ORI-Fodbold
1
Værløse
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2019
18:30
FC Rudersdal
2
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
IF Skjold Birkerød
2
Lyngby BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2019
18:30
Ølstykke FC
4
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Værløse
4
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Humlebæk BK
2
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
Allerød FK
4
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:30
Frederiksværk FK
0
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2019
16:00
Lyngby BK
5
Taarbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Taarbæk IF
3
Værløse
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
12:00
IF Skjold Birkerød
3
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
14:00
Bagsværd BK (1)
1
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:00
Allerød FK
3
Lyngby BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:30
ORI-Fodbold
2
Frederiksværk FK
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
18:30
FC Rudersdal
3
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
12:00
Ølstykke FC
5
Taarbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:30
Værløse
3
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
13:30
Humlebæk BK
0
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
14:00
Bagsværd BK (1)
3
Allerød FK
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
0
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:30
Frederiksværk FK
1
IF Skjold Birkerød
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Taarbæk IF
3
Frederiksværk FK
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
18:30
FC Rudersdal
0
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2019
19:00
Lyngby BK
3
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
12:00
ORI-Fodbold
0
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
15:00
Allerød FK
3
Værløse
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Taarbæk IF
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
13:30
Humlebæk BK
0
Taarbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
14:00
Bagsværd BK (1)
4
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
14:00
Ølstykke FC
2
Værløse
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:30
Frederiksværk FK
0
Lyngby BK
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
IF Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
18:30
FC Rudersdal
4
Allerød FK
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2019
18:30
Ølstykke FC
0
Allerød FK
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:00
ORI-Fodbold
2
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
12:00
IF Skjold Birkerød
0
Bagsværd BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:30
Værløse
3
Frederiksværk FK
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
15:30
Lyngby BK
4
Humlebæk BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Taarbæk IF
2
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
18:30
FC Rudersdal
2
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Slangerup & Omegn IF
3
Lyngby BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
18:30
Bagsværd BK (1)
0
Taarbæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2019
19:00
Humlebæk BK
1
Værløse
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Allerød FK
3
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Frederiksværk FK
1
Ølstykke FC
1
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 22. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.