Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2018
18:30
Gundsølille SGIF
2
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2018
19:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2018
18:00
ØB 90
0
Jyllinge FC
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
13:00
ORI-Fodbold
4
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2018
14:00
Herlev IF (2)
1
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2018
13:00
FC Whop en Dei (2)
0
Kr. Værløse IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
12:00
Måløv BK
1
ØB 90
2
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
12:00
Jyllinge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
FC Whop en Dei (2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2018
19:45
Farum BK
2
Gundsølille SGIF
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2018
18:00
ØB 90
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
12:00
Måløv BK
0
Kr. Værløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
13:00
ORI-Fodbold
0
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2018
14:00
Herlev IF (2)
2
Jyllinge FC
0
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2018
13:00
FC Whop en Dei (2)
2
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2018
13:30
Gundsølille SGIF
1
FC Rudersdal
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2018
18:30
Kr. Værløse IF
0
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2018
18:45
Oversidder
Herlev IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
14:00
Farum BK
4
ORI-Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:30
Kr. Værløse IF
ØB 90
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2018
15:30
FC Rudersdal
6
FC Whop en Dei (2)
4
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2018
18:00
Gundsølille SGIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
13:00
ORI-Fodbold
1
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
14:00
Måløv BK
1
Farum BK
5
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2018
15:30
Kr. Værløse IF
3
Slangerup & Omegn IF
4
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2018
13:00
FC Whop en Dei (2)
1
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
17:45
FC Rudersdal
5
Herlev IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2018
18:30
Jyllinge FC
4
Gundsølille SGIF
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2018
19:00
Oversidder
FC Whop en Dei (2)
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
12:00
Jyllinge FC
0
ORI-Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
14:00
Herlev IF (2)
1
Gundsølille SGIF
4
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
14:00
Farum BK
3
Kr. Værløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
3
ØB 90
0
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:30
FC Rudersdal
3
Måløv BK
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
12:00
Måløv BK
3
Jyllinge FC
5
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
13:00
ORI-Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
14:30
Kr. Værløse IF
5
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2018
13:00
FC Whop en Dei (2)
4
Herlev IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2018
19:00
ØB 90
2
Gundsølille SGIF
6
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2018
19:00
Oversidder
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
12:00
Jyllinge FC
1
Kr. Værløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
13:30
Farum BK
ØB 90
UMH
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
14:00
Herlev IF (2)
4
ORI-Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
15:30
FC Rudersdal
2
Slangerup & Omegn IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2018
12:00
Gundsølille SGIF
6
FC Whop en Dei (2)
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2018
18:00
ØB 90
2
Herlev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
12:00
ØB 90
1
FC Whop en Dei (2)
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
12:00
Måløv BK
3
Herlev IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
13:00
ORI-Fodbold
8
Gundsølille SGIF
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
14:00
Farum BK
7
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:30
Kr. Værløse IF
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Jyllinge FC
0
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
12:00
ØB 90
3
FC Rudersdal
6
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
12:00
Jyllinge FC
5
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
14:00
Herlev IF (2)
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2018
15:45
Oversidder
Slangerup & Omegn IF
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2018
12:00
Gundsølille SGIF
2
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2018
13:00
FC Whop en Dei (2)
1
ORI-Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
12:00
Måløv BK
1
FC Whop en Dei (2)
4
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
Slangerup & Omegn IF
3
Herlev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
FC Rudersdal
5
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
ORI-Fodbold
6
ØB 90
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:30
Farum BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
15:30
Kr. Værløse IF
0
Gundsølille SGIF
6
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
13:30
Farum BK
3
Herlev IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
Kr. Værløse IF
FC Whop en Dei (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Gundsølille SGIF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
15:30
FC Rudersdal
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:00
Jyllinge FC
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. apr 2019
12:45
Måløv BK
1
ORI-Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:30
Gundsølille SGIF
0
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
13:00
ORI-Fodbold
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
ØB 90
Måløv BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
14:00
Herlev IF (2)
4
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
15:45
Oversidder
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2019
13:00
FC Whop en Dei (2)
1
Slangerup & Omegn IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
11:30
Jyllinge FC
2
Herlev IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
13:30
Farum BK
3
FC Whop en Dei (2)
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:30
Kr. Værløse IF
7
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
1
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:30
FC Rudersdal
5
Gundsølille SGIF
5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
15:45
Oversidder
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:30
Gundsølille SGIF
1
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
13:00
ORI-Fodbold
1
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
ØB 90
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
14:00
Herlev IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
12:00
Måløv BK
0
Slangerup & Omegn IF
7
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
11:30
Jyllinge FC
5
FC Whop en Dei (2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:00
Slangerup & Omegn IF
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
13:30
Farum BK
Måløv BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:00
Herlev IF (2)
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:30
FC Rudersdal
1
ORI-Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
15:45
Oversidder
Gundsølille SGIF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
18:30
Gundsølille SGIF
2
Herlev IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
FC Whop en Dei (2)
0
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
13:00
ORI-Fodbold
5
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
14:00
ØB 90
Slangerup & Omegn IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
15:30
Kr. Værløse IF
Farum BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
12:00
Måløv BK
2
FC Rudersdal
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2019
13:00
FC Whop en Dei (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
18:30
Gundsølille SGIF
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
11:30
Jyllinge FC
6
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
14:00
Herlev IF (2)
2
FC Whop en Dei (2)
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:30
FC Rudersdal
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:45
Oversidder
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
ORI-Fodbold
7
Herlev IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
20:00
Farum BK
4
Slangerup & Omegn IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
14:00
ØB 90
Farum BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
15:30
Kr. Værløse IF
Jyllinge FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
FC Rudersdal
0
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
12:00
Måløv BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2019
13:00
FC Whop en Dei (2)
6
Gundsølille SGIF
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:30
Gundsølille SGIF
1
ORI-Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
11:30
Jyllinge FC
0
Slangerup & Omegn IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
14:00
Herlev IF (2)
3
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:30
FC Rudersdal
Farum BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
15:45
Oversidder
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2019
13:00
FC Whop en Dei (2)
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:00
ORI-Fodbold
2
FC Whop en Dei (2)
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
13:30
Farum BK
4
Jyllinge FC
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
15:30
Kr. Værløse IF
Herlev IF (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
15:30
FC Rudersdal
ØB 90
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
12:00
Måløv BK
3
Gundsølille SGIF
3
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
ØB 90
ORI-Fodbold
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
FC Whop en Dei (2)
2
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Gundsølille SGIF
Kr. Værløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Herlev IF (2)
2
Slangerup & Omegn IF
2
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2019
19:00
Jyllinge FC
FC Rudersdal
UHT
|
Turneringsafslutning:
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2