MENU

Serie 4, Pulje 4 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
826590 ti
14-08 2018
Kl. 19:00
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

826592
18-08 2018
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FGK Gladsaxe Stadion
2 - 1
826589
18-08 2018
Kl. 13:00
Liria FK VB 1968 Skinderskovgård
2 - 1
826588
18-08 2018
Kl. 15:30
Herlev IF (3) B. 82, Virum Herlev Stadion
2 - 2
826591
19-08 2018
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Bagsværd BK Stenløse Stadion
1 - 0
826593
ti
21-08 2018
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Hema, Ballerup Lyngby Stadion
1 - 0
826595
fr
24-08 2018
Kl. 18:30
VB 1968 Brede IF Skovbrynet Skole Kunstgræs
5 - 2
826596
25-08 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK Liria FK Bagsværd Stadion
0 - 2
826594
25-08 2018
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Gladsaxe-Hero BK Sydbuens Sportsplads
1 - 3
826599
25-08 2018
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Herlev IF (3) Lundtofte Idrætsplads
11 - 2
826598
25-08 2018
Kl. 15:30
B. 82, Virum Lyngby Boldklub 1921 Fuglsanggårdsskolen
3 - 0
826597
26-08 2018
Kl. 11:00
FGK FC Whop en Dei (1) Lyngholmskolen
5 - 5
826601
to
30-08 2018
Kl. 18:30
Brede IF Herlev IF (3) Brede Idrætsplads
3 - 1
826604
01-09 2018
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B. 82, Virum Gladsaxe Stadion
2 - 1
826600
01-09 2018
Kl. 13:00
Liria FK FGK Skinderskovgård
5 - 1
826602
01-09 2018
Kl. 14:00
VB 1968 Bagsværd BK Skovbrynet Skole Kunstgræs
4 - 0
826605
01-09 2018
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Boldklub Lyngby Stadion
3 - 1
826603
02-09 2018
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Hema, Ballerup Stenløse Stadion
HMH
826606
08-09 2018
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Liria FK Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827233
08-09 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion
2 - 2
827236
08-09 2018
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Idrætsplads
1 - 1
827235
08-09 2018
Kl. 15:30
B. 82, Virum FC Whop en Dei (1) Fuglsanggårdsskolen
1 - 3
827026
08-09 2018
Kl. 15:30
Herlev IF (3) Lyngby Boldklub 1921 Herlev Stadion
0 - 1
827234
09-09 2018
Kl. 11:00
FGK VB 1968 Lyngholmskolen
4 - 4
827239
fr
14-09 2018
Kl. 18:30
VB 1968 Hema, Ballerup Gladsaxe stadion Kunstgræs
2 - 1
827241
15-09 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK FGK Bagsværd Stadion
3 - 2
827242
15-09 2018
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Herlev IF (3) Gladsaxe Stadion
3 - 0
827237
15-09 2018
Kl. 13:00
Liria FK B. 82, Virum Skinderskovgård
2 - 1
827238
15-09 2018
Kl. 13:30
Brede IF Lyngby Boldklub 1921 Brede Idrætsplads
2 - 3
827240
16-09 2018
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Lundtofte Boldklub Stenløse Stadion
3 - 0
827243
22-09 2018
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Bagsværd BK Sydbuens Sportsplads
827248
22-09 2018
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
2 - 3
827246
22-09 2018
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
0 - 2
827247
22-09 2018
Kl. 15:30
B. 82, Virum VB 1968 Fuglsanggårdsskolen
1 - 1
827244
22-09 2018
Kl. 15:30
Herlev IF (3) FC Whop en Dei (1) Herlev Stadion
1 - 3
827245
23-09 2018
Kl. 11:00
FGK Brede IF Lyngholmskolen
1 - 2
827251
fr
28-09 2018
Kl. 18:30
VB 1968 Lundtofte Boldklub Gladsaxe stadion Kunstgræs
2 - 3
827253
29-09 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK B. 82, Virum Bagsværd Stadion
0 - 1
827249
29-09 2018
Kl. 13:00
Liria FK Herlev IF (3) Skinderskovgård
1 - 2
827250
29-09 2018
Kl. 13:30
Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads
1 - 0
827254
30-09 2018
Kl. 12:00
FGK Hema, Ballerup Lyngholmskolen
2 - 2
827252
30-09 2018
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Lyngby Boldklub 1921 Stenløse Stadion
3 - 2
827257
06-10 2018
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FC Whop en Dei (1) Gladsaxe Stadion
2 - 1
827255
06-10 2018
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Brede IF Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827260
06-10 2018
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
1 - 3
827256
06-10 2018
Kl. 15:30
Herlev IF (3) VB 1968 Herlev Stadion
3 - 3
827258
06-10 2018
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Liria FK Lyngby Stadion
0 - 0
827259
06-10 2018
Kl. 15:30
B. 82, Virum FGK Fuglsanggårdsskolen
1 - 2
827264
fr
12-10 2018
Kl. 18:30
VB 1968 Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe stadion Kunstgræs
4 - 1
827265
13-10 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK Herlev IF (3) Bagsværd Stadion
0 - 3
827262
13-10 2018
Kl. 13:00
Liria FK Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
3 - 1
827263
13-10 2018
Kl. 13:30
Brede IF FC Whop en Dei (1) Brede Idrætsplads
1 - 2
827266
14-10 2018
Kl. 12:00
FGK Lundtofte Boldklub Lyngholmskolen
2 - 4
827812
20-10 2018
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK VB 1968 Gladsaxe stadion Kunstgræs
2 - 1
827707
20-10 2018
Kl. 13:30
Brede IF B. 82, Virum Brede Idrætsplads
2 - 2
827813
20-10 2018
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

827267
20-10 2018
Kl. 15:30
Herlev IF (3) FGK Herlev Stadion
5 - 5
827811
21-10 2018
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Liria FK Stenløse Stadion
0 - 1
827817 fr
26-10 2018
Kl. 18:30
VB 1968 FC Whop en Dei (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs
UHHT
827818
27-10 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion
0 - 0
827815
27-10 2018
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Herlev IF (3) Sydbuens Sportsplads
4 - 3
827816
27-10 2018
Kl. 13:00
Liria FK Brede IF Skinderskovgård
2 - 1
827820
27-10 2018
Kl. 13:00
B. 82, Virum Lundtofte Boldklub Fuglsanggårdsskolen
1 - 3
827819
27-10 2018
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 FGK Lyngby Stadion
3 - 3
827822 fr
05-04 2019
Kl. 19:00
VB 1968 Liria FK Gladsaxe stadion Kunstgræs
3 - 7
827823
06-04 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK FC Whop en Dei (1) Bagsværd Stadion
2 - 1
827821
06-04 2019
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Lyngby Boldklub 1921 Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827825
06-04 2019
Kl. 15:30
B. 82, Virum Herlev IF (3) Fuglsanggårdsskolen
2 - 2
827826
07-04 2019
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
1 - 0
827824
07-04 2019
Kl. 11:00
FGK Gladsaxe-Hero BK Lyngholmskolen
0 - 1
827831
13-04 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hema, Ballerup Gladsaxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

827828
13-04 2019
Kl. 13:00
Liria FK Bagsværd BK Skinderskovgård
UHT

Udehold taberdømt

827829
13-04 2019
Kl. 13:30
Brede IF VB 1968 Brede Idrætsplads
4 - 1
827827
13-04 2019
Kl. 15:30
Herlev IF (3) Lundtofte Boldklub Herlev Stadion
2 - 2
827832
13-04 2019
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 B. 82, Virum Lyngby Stadion
2 - 2
827830
14-04 2019
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) FGK Stenløse Stadion
2 - 2
968397
ti
16-04 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Lundtofte Idrætsplads
8 - 1
827833
20-04 2019
Kl. 12:00
Hema, Ballerup FC Whop en Dei (1) Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827835
20-04 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK VB 1968 Bagsværd Stadion
0 - 3
968395
21-04 2019
Kl. 11:00
FGK Liria FK Lyngholmskolen
1 - 4
827834
ma
22-04 2019
Kl. 11:00
Herlev IF (3) Brede IF Herlev Stadion
2 - 2
968400
fr
26-04 2019
Kl. 19:00
VB 1968 FGK Gladsaxe Stadion
3 - 3
968402
27-04 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Lundtofte Boldklub Gladsaxe Stadion
1 - 0
968398
27-04 2019
Kl. 13:00
Liria FK Hema, Ballerup Skinderskovgård
UHT

Udehold taberdømt

968399
27-04 2019
Kl. 13:30
Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
3 - 0
968403
27-04 2019
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF (3) Lyngby Stadion
1 - 2
968401
28-04 2019
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) B. 82, Virum Stenløse Stadion
5 - 1
968409
to
02-05 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub FC Whop en Dei (1) Lundtofte Idrætsplads
2 - 1
968404
04-05 2019
Kl. 12:00
Hema, Ballerup VB 1968 Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

968405
04-05 2019
Kl. 15:30
Herlev IF (3) Gladsaxe-Hero BK Herlev Stadion
0 - 0
968407
04-05 2019
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
2 - 2
968406
05-05 2019
Kl. 11:00
FGK Bagsværd BK Lyngholmskolen
4 - 3
968408
ti
07-05 2019
Kl. 18:30
B. 82, Virum Liria FK Fuglsanggårdsskolen
0 - 0
968412 fr
10-05 2019
Kl. 19:00
VB 1968 B. 82, Virum Skovbrynet Skole
2 - 2
968414
11-05 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK Hema, Ballerup Bagsværd Stadion
968415
11-05 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe Stadion
6 - 2
968410
11-05 2019
Kl. 13:00
Liria FK Lundtofte Boldklub Skinderskovgård
2 - 2
968411
11-05 2019
Kl. 13:30
Brede IF FGK Brede Idrætsplads
3 - 1
968413
12-05 2019
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Herlev IF (3) Stenløse Stadion
2 - 1
968419 ti
14-05 2019
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 FC Whop en Dei (1) Lyngby Stadion
1 - 0
968420 on
15-05 2019
Kl. 19:00
B. 82, Virum Bagsværd BK Fuglsanggårdsskolen
5 - 2
968421
to
16-05 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub VB 1968 Lundtofte Idrætsplads
7 - 2
968418
18-05 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion
5 - 0
968416
18-05 2019
Kl. 12:00
Hema, Ballerup FGK Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

968417
18-05 2019
Kl. 15:30
Herlev IF (3) Liria FK Herlev Stadion
1 - 7
827814 ti
21-05 2019
Kl. 19:00
Lundtofte Boldklub Hema, Ballerup Lundtofte Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

968396 on
22-05 2019
Kl. 18:30
B. 82, Virum Gladsaxe-Hero BK Fuglsanggårdsskolen
0 - 0
827836 fr
24-05 2019
Kl. 19:00
VB 1968 Herlev IF (3) Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

827838
25-05 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lundtofte Boldklub Bagsværd Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

968422
25-05 2019
Kl. 13:00
Liria FK Lyngby Boldklub 1921 Skinderskovgård
UHT

Udehold taberdømt

968423
25-05 2019
Kl. 13:30
Brede IF Hema, Ballerup Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

827839
26-05 2019
Kl. 11:00
FGK B. 82, Virum Lyngholmskolen
2 - 0
827837
26-05 2019
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Gladsaxe-Hero BK Stenløse Stadion
2 - 2
827845
to
30-05 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub FGK Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
827842
01-06 2019
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Liria FK Gladsaxe Stadion
2 - 1
827843
01-06 2019
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 VB 1968 Lyngby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

827844
01-06 2019
Kl. 15:30
B. 82, Virum Hema, Ballerup Fuglsanggårdsskolen
UHT

Udehold taberdømt

827840
01-06 2019
Kl. 15:30
Herlev IF (3) Bagsværd BK Herlev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

827848
fr
07-06 2019
Kl. 19:00
VB 1968 Gladsaxe-Hero BK Skovbrynet Skole
2 - 4
827849
08-06 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

827846
08-06 2019
Kl. 12:00
Hema, Ballerup Lundtofte Boldklub Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827847
08-06 2019
Kl. 13:00
Liria FK FC Whop en Dei (1) Skinderskovgård
4 - 4
827851
08-06 2019
Kl. 15:30
B. 82, Virum Brede IF Fuglsanggårdsskolen
HMH
827850
09-06 2019
Kl. 11:00
FGK Herlev IF (3) Lyngholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

827261 ti
11-06 2019
Kl. 18:00
Hema, Ballerup B. 82, Virum Sydbuens Sportsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

827841
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (1) Brede IF Stenløse Stadion
3 - 1
827856 on
12-06 2019
Kl. 18:30
FGK Lyngby Boldklub 1921 Lyngholmskolen
7 - 0
827857
to
13-06 2019
Kl. 18:30
Lundtofte Boldklub B. 82, Virum Lundtofte Idrætsplads
3 - 2
827852 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Herlev IF (3) Hema, Ballerup Herlev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

827853
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Brede IF Liria FK Brede Idrætsplads
3 - 7
827854 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (1) VB 1968 Stenløse Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

827855 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK Bagsværd BK Gladsaxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind