MENU

Serie 4, Pulje 12 (2019) //

Seneste resultater

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
376347
09-06 2019
Kl. 11:00
Næstved BK 1983 Ørslev GIF (V)
HHT

Hjemmehold taberdømt

376353 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
IF Svend Gønge Næstved BK 1983
UHT

Udehold taberdømt

376355
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Vordingborg IF (1)
1 - 3
376357 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Østmøn SGI Jungshoved IF
UHT

Udehold taberdømt

376358
fr
14-06 2019
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77
0 - 2
376356
15-06 2019
Kl. 13:30
Herlufsholm GF Holmegaard GB

Stilling

K V U T Score P
1 22 22 0 0
89
-
10
66
2 22 17 2 3
67
-
23
53
3 22 16 2 4
69
-
39
50
4 22 16 1 5
67
-
23
49
5 22 15 3 4
73
-
27
48
6 22 10 1 11
51
-
47
31
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
7 22 10 1 11
38
-
61
31
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
8 22 7 0 15
35
-
74
21
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
9 16 1 0 15
3
-
49
3
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
!
Holdet er udgået.
10 16 1 0 15
9
-
49
3
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
!
Holdet er udgået.
11 16 0 0 16
2
-
51
0
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
!
Holdet er udgået.
12 16 0 0 16
3
-
53
0
!
Holdet er udeblevet fra en eller flere kampe.
!
Holdet er udgået.

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind