MENU

U11 Piger 3 8-mands (08) Efterår, Pulje 1 (2018) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
554631 ti
14-08 2018
Kl. 18:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
1 - 8
554627 on
15-08 2018
Kl. 19:00
Ølstykke FC Gilleleje FK Ølstykke Stadion
5 - 1
554628
fr
17-08 2018
Kl. 17:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Birkerød Stadion
3 - 3
554629
18-08 2018
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK Hørsholm Idrætspark
4 - 1
554630
18-08 2018
Kl. 13:00
Måløv BK Rosenhøj BK Måløv Idrætspark
9 - 0
554636
on
22-08 2018
Kl. 18:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
5 - 4
554632
to
23-08 2018
Kl. 18:30
Rosenhøj BK BSF Sønderkærskolen
4 - 3
554635
25-08 2018
Kl. 10:00
Bagsværd BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 8
554633
25-08 2018
Kl. 11:30
Gilleleje FK Måløv BK Nellerupgård Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

554634
26-08 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

554641
ti
28-08 2018
Kl. 18:00
BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark
0 - 1
554638 on
29-08 2018
Kl. 18:45
Ølstykke FC Bagsværd BK Ølstykke Stadion
3 - 0
554639
fr
31-08 2018
Kl. 17:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold LSF Birkerød Stadion
2 - 4
554640
01-09 2018
Kl. 10:00
Måløv BK Lyngby Boldklub 1921 Måløv Idrætspark
7 - 0
554646
on
05-09 2018
Kl. 18:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
3 - 4
554642
08-09 2018
Kl. 11:30
Gilleleje FK BSF Nellerupgård Stadion
0 - 0
554645
08-09 2018
Kl. 11:30
Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 3
554644
08-09 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Hørsholm Idrætspark
2 - 2
554643
09-09 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Rosenhøj BK Lyngby Stadion
2 - 3
554648
on
12-09 2018
Kl. 18:15
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion
6 - 1
554647 to
13-09 2018
Kl. 18:15
Rosenhøj BK Bagsværd BK Sønderkærskolen
2 - 3
554650
15-09 2018
Kl. 10:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
1 - 0
554649
15-09 2018
Kl. 11:30
Gilleleje FK Lyngby Boldklub 1921 Nellerupgård Stadion
6 - 2
554651 ti
18-09 2018
Kl. 18:00
BSF IF "Skjold" Birkerød Fodbold Ballerup Idrætspark
2 - 3
554656 on
19-09 2018
Kl. 18:00
LSF Rosenhøj BK Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

554655 fr
21-09 2018
Kl. 17:30
Bagsværd BK Gilleleje FK Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 2
554652 fr
21-09 2018
Kl. 17:30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Ølstykke FC Birkerød Stadion
0 - 2
554654
22-09 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Måløv BK Hørsholm Idrætspark
1 - 3
554653
23-09 2018
Kl. 10:30
Lyngby Boldklub 1921 BSF Lyngby Stadion
1 - 2
554661 ti
25-09 2018
Kl. 18:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
0 - 8
554657
29-09 2018
Kl. 10:00
Rosenhøj BK Hørsholm-Usserød IK Sønderkærskolen
4 - 6
554660
29-09 2018
Kl. 10:00
Måløv BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Måløv Idrætspark
1 - 1
554658
29-09 2018
Kl. 11:30
Gilleleje FK LSF Nellerupgård Stadion
3 - 4
554659
30-09 2018
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd BK Lyngby Stadion
14 - 0
554665 ti
02-10 2018
Kl. 18:00
BSF Bagsværd BK Ballerup Idrætspark
1 - 2
554662 on
03-10 2018
Kl. 17:30
Ølstykke FC Måløv BK Ølstykke Stadion
1 - 2
554666
on
03-10 2018
Kl. 18:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 Smørum Idrætscenter
5 - 3
554637 fr
05-10 2018
Kl. 17:40
Rosenhøj BK Gilleleje FK Sønderkærskolen
3 - 5
554664
06-10 2018
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Gilleleje FK Hørsholm Idrætspark
2 - 3
554671
07-10 2018
Kl. 12:00
Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 15
554663
07-10 2018
Kl. 16:00
IF "Skjold" Birkerød Fodbold Rosenhøj BK Birkerød Stadion
3 - 3
554667 to
11-10 2018
Kl. 17:15
Rosenhøj BK Ølstykke FC Sønderkærskolen
1 - 6
554670
13-10 2018
Kl. 10:30
Måløv BK BSF Måløv Idrætspark
4 - 0
554668
13-10 2018
Kl. 11:30
Gilleleje FK IF "Skjold" Birkerød Fodbold Nellerupgård Stadion
2 - 2
554669
28-10 2018
Kl. 16:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
5 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold

Log ind