MENU

U14 Drenge 3 (05) Forår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
310600
06-04 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF IF Bytoften Vallensbæk Idrætscenter
3 - 2
310602
06-04 2019
Kl. 11:00
BK Avarta Måløv BK Espelunden Kunstgræs
2 - 4
310601
07-04 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK BSF (2) Bagsværd Stadion
2 - 2
310599
07-04 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark
2 - 5
310604 ti
09-04 2019
Kl. 18:30
LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
0 - 2
310607
14-04 2019
Kl. 11:00
Måløv BK Vallensbæk IF Måløv Idrætspark
0 - 4
310605
14-04 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK BSV af 2016 Virum Stadion
6 - 0
310654
27-04 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 IF Bytoften Rundforbi Stadion
1 - 9
310657
27-04 2019
Kl. 11:00
BK Avarta Vallensbæk IF Espelundens Idrætsanlæg
1 - 5
310655
27-04 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Måløv BK Hørsholm Idrætspark
3 - 3
310656
28-04 2019
Kl. 14:00
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion
1 - 5
310653 on
01-05 2019
Kl. 19:00
BSF (2) LSF Ballerup Idrætspark
3 - 2
310660
04-05 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
310661
04-05 2019
Kl. 10:00
IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
9 - 0
310662
04-05 2019
Kl. 12:00
Måløv BK BSV af 2016 Måløv Idrætspark
3 - 2
310658
04-05 2019
Kl. 12:00
LSF BK Avarta Smørum Idrætscenter
2 - 0
310659
05-05 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK BSF (2) Virum Stadion
1 - 1
310603 on
08-05 2019
Kl. 19:00
BSF (2) BK Avarta Ballerup Idrætspark
4 - 0
310667
11-05 2019
Kl. 11:00
BK Avarta Hørsholm-Usserød IK Espelundens Idrætsanlæg
5 - 1
310665
11-05 2019
Kl. 12:00
LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
2 - 5
310664
12-05 2019
Kl. 10:00
BSV af 2016 Vallensbæk IF Rundforbi Stadion
1 - 8
310666
12-05 2019
Kl. 10:00
Bagsværd BK Måløv BK Bagsværd Stadion
2 - 2
310663 ma
13-05 2019
Kl. 19:00
BSF (2) IF Bytoften Ballerup Idrætspark
1 - 3
310598 on
15-05 2019
Kl. 18:00
BSV af 2016 LSF Rundforbi Stadion
5 - 5
310606 on
15-05 2019
Kl. 19:00
IF Bytoften Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe skole
6 - 0
310801
25-05 2019
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Bagsværd BK Vallensbæk Idrætscenter
5 - 2
310668
25-05 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK BSV af 2016 Hørsholm Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
310800
26-05 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK BK Avarta Virum Stadion
Udehold taberdømt
310802 ma
27-05 2019
Kl. 18:00
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
5 - 0
310804 ti
28-05 2019
Kl. 19:00
BSF (2) Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
2 - 1
310805 on
29-05 2019
Kl. 18:30
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
8 - 3
310808
01-06 2019
Kl. 11:00
BK Avarta BSV af 2016 Espelundens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
310807
02-06 2019
Kl. 12:00
Bagsværd BK Hørsholm-Usserød IK Bagsværd Stadion
1 - 0
310806
02-06 2019
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK IF Bytoften Virum Stadion
1 - 5
310811 ti
04-06 2019
Kl. 17:30
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter
0 - 2
310813
ti
04-06 2019
Kl. 18:15
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK Måløv Idrætspark
1 - 7
310812 to
06-06 2019
Kl. 18:30
BK Avarta IF Bytoften Espelundens Idrætsanlæg
0 - 3
310810
08-06 2019
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK BSF (2) Hørsholm Idrætspark
4 - 1
310809 ma
10-06 2019
Kl. 12:00
BSV af 2016 Bagsværd BK Rundforbi Stadion
2 - 8
310803 on
12-06 2019
Kl. 19:00
BSF (2) Måløv BK Ballerup Idrætspark
3 - 3
310846
fr
14-06 2019
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF Virum Stadion
3 - 6
310848 fr
14-06 2019
Kl. 19:00
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
310844
15-06 2019
Kl. 10:00
BSF (2) BSV af 2016 Ballerup Idrætspark
7 - 0
310847
16-06 2019
Kl. 10:00
Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion
Udehold taberdømt
310845 to
20-06 2019
Kl. 18:30
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinale tirsdag den 18. juni kl. 18.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3

Log ind