|
310600
|
lø06-04 2019
|
10:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
310602
|
lø06-04 2019
|
11:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
|
310601
|
sø07-04 2019
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
|
310599
|
sø07-04 2019
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
310604
|
ti09-04 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
310607
|
sø14-04 2019
|
11:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
310605
|
sø14-04 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
310654
|
lø27-04 2019
|
10:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
310657
|
lø27-04 2019
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
310655
|
lø27-04 2019
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
|
310656
|
sø28-04 2019
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
310653
|
on01-05 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310660
|
lø04-05 2019
|
10:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
310661
|
lø04-05 2019
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
310662
|
lø04-05 2019
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
310658
|
lø04-05 2019
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
310659
|
sø05-05 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
310603
|
on08-05 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310667
|
lø11-05 2019
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
310665
|
lø11-05 2019
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
310664
|
sø12-05 2019
|
10:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
310666
|
sø12-05 2019
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
310663
|
ma13-05 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310598
|
on15-05 2019
|
18:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
310606
|
on15-05 2019
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
310801
|
lø25-05 2019
|
10:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
310668
|
lø25-05 2019
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
UMH
|
|
|
310800
|
sø26-05 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
|
310802
|
ma27-05 2019
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
310804
|
ti28-05 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310805
|
on29-05 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
310808
|
lø01-06 2019
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
310807
|
sø02-06 2019
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
|
|
310806
|
sø02-06 2019
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
310811
|
ti04-06 2019
|
17:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
310813
|
ti04-06 2019
|
18:15
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
310812
|
to06-06 2019
|
18:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
310810
|
lø08-06 2019
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
310809
|
ma10-06 2019
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
|
|
310803
|
on12-06 2019
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310846
|
fr14-06 2019
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
310848
|
fr14-06 2019
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
310844
|
lø15-06 2019
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
310847
|
sø16-06 2019
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
UHT
|
|
|
310845
|
to20-06 2019
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinale tirsdag den 18. juni kl. 18.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 10.00 i Ølstykke
kamp 2: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 3: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.30 i Ølstykke.
kamp 4: Finale Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
kamp 5: 3-4 plads Taber kamp 2 - Taber kamp 3