Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2019
18:00
Annisse IF
1
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
18:45
Hillerød Fodbold
2
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2019
19:30
Bagsværd BK (2)
6
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2019
18:45
Esrum IF
2
Frederikssund IK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2019
19:00
Espergærde IF
3
Bagsværd BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
19:00
Frederikssund IK (2)
0
Annisse IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:00
Melby-Liseleje IF
0
Hillerød Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
19:00
Hornbæk/Snekkersten
3
Esrum IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
11:00
Annisse IF
1
Hornbæk/Snekkersten
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
18:45
Bagsværd BK (2)
1
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
Esrum IF
3
Fredensborg BI
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2019
19:00
Espergærde IF
3
Frederikssund IK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
Fredensborg BI
2
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Frederikssund IK (2)
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2019
19:00
Hillerød Fodbold
1
BSF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
18:15
Melby-Liseleje IF
1
Esrum IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Hornbæk/Snekkersten
2
Espergærde IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
11:00
Annisse IF
6
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
BSF (2)
1
Hornbæk/Snekkersten
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
Esrum IF
2
Hillerød Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Espergærde IF
1
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
19:00
Frederikssund IK (2)
1
Hornbæk/Snekkersten
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2019
20:15
Bagsværd BK (2)
1
BSF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2019
19:00
Fredensborg BI
0
Frederikssund IK (2)
6
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
BSF (2)
0
Esrum IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
Hillerød Fodbold
2
Annisse IF
1
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
18:00
Melby-Liseleje IF
0
Espergærde IF
11
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2019
19:00
Hornbæk/Snekkersten
1
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2019
19:00
Hornbæk/Snekkersten
3
Fredensborg BI
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Espergærde IF
1
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Frederikssund IK (2)
6
Melby-Liseleje IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Annisse IF
0
BSF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2019
18:45
Bagsværd BK (2)
5
Esrum IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
11:00
BSF (2)
Melby-Liseleje IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
BSF (2)
3
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
18:45
Bagsværd BK (2)
5
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Hillerød Fodbold
0
Frederikssund IK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2019
18:00
Melby-Liseleje IF
0
Hornbæk/Snekkersten
4
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:00
Fredensborg BI
0
BSF (2)
7
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
11:00
Annisse IF
2
Bagsværd BK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Frederikssund IK (2)
0
BSF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2019
19:00
Hornbæk/Snekkersten
2
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Espergærde IF
2
Esrum IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2019
19:00
Fredensborg BI
3
Melby-Liseleje IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Esrum IF
3
Annisse IF
5
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 6
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 2
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4