|
782924
|
fr16-08 2019
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793660
|
fr16-08 2019
|
18:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
|
782923
|
lø17-08 2019
|
11:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
|
793661
|
lø17-08 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
782926
|
lø17-08 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
782925
|
lø17-08 2019
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
|
793666
|
fr23-08 2019
|
18:30
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
793662
|
fr23-08 2019
|
19:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793663
|
lø24-08 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793665
|
lø24-08 2019
|
14:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
|
793664
|
lø24-08 2019
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793667
|
on28-08 2019
|
19:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793673
|
lø31-08 2019
|
10:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793670
|
lø31-08 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793672
|
lø31-08 2019
|
14:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
793671
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
793668
|
lø31-08 2019
|
15:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UMH
|
|
|
793669
|
lø31-08 2019
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
793733
|
ti03-09 2019
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793674
|
fr06-09 2019
|
18:15
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793678
|
lø07-09 2019
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
793675
|
lø07-09 2019
|
13:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UHT
|
|
|
793677
|
lø07-09 2019
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
793676
|
lø07-09 2019
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793679
|
lø07-09 2019
|
15:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793680
|
fr13-09 2019
|
18:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793708
|
lø14-09 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793711
|
lø14-09 2019
|
14:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
793709
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
793710
|
lø14-09 2019
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793707
|
lø14-09 2019
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
793716
|
lø21-09 2019
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
793713
|
lø21-09 2019
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
793714
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
793715
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
793717
|
lø21-09 2019
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793718
|
fr27-09 2019
|
17:45
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793719
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
793720
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793723
|
lø28-09 2019
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
793721
|
lø28-09 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UHT
|
|
|
793722
|
lø28-09 2019
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793728
|
lø05-10 2019
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
|
|
793727
|
lø05-10 2019
|
12:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
793725
|
lø05-10 2019
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UHT
|
|
|
793729
|
lø05-10 2019
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793726
|
lø05-10 2019
|
14:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
793724
|
lø05-10 2019
|
19:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
793731
|
lø12-10 2019
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793730
|
lø12-10 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793734
|
lø12-10 2019
|
14:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793735
|
lø12-10 2019
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
793736
|
lø19-10 2019
|
12:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
|
|
|
793739
|
lø19-10 2019
|
12:00
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
793741
|
lø19-10 2019
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793738
|
lø19-10 2019
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
793737
|
lø19-10 2019
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
793740
|
lø19-10 2019
|
16:00
|
|
|
Lov Stadion
|
HHT
|
|
|
793744
|
lø26-10 2019
|
12:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
793742
|
lø26-10 2019
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793743
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793760
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793767
|
lø26-10 2019
|
15:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
UHT
|
|
|
793770
|
sø27-10 2019
|
18:30
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
|
|
793712
|
lø02-11 2019
|
13:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793775
|
lø04-04 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793772
|
lø04-04 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
793771
|
lø04-04 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
|
|
793776
|
lø04-04 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793774
|
lø04-04 2020
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793773
|
lø04-04 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UDS
|
|
|
793889
|
fr10-04 2020
|
11:00
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793888
|
lø11-04 2020
|
15:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793779
|
lø11-04 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793890
|
lø11-04 2020
|
16:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793777
|
lø11-04 2020
|
16:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793778
|
ma13-04 2020
|
18:15
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793905
|
lø18-04 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793891
|
lø18-04 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793906
|
lø18-04 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
793894
|
lø18-04 2020
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793893
|
lø18-04 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UDS
|
|
|
793892
|
lø18-04 2020
|
16:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793911
|
fr24-04 2020
|
18:30
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793909
|
lø25-04 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
793912
|
lø25-04 2020
|
14:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793910
|
lø25-04 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UDS
|
|
|
793908
|
lø25-04 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793732
|
ti28-04 2020
|
18:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
793907
|
ti28-04 2020
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793917
|
lø02-05 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793913
|
lø02-05 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793915
|
lø02-05 2020
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793918
|
lø02-05 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793916
|
lø02-05 2020
|
16:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793914
|
lø02-05 2020
|
16:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793919
|
to07-05 2020
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793921
|
lø09-05 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
793924
|
lø09-05 2020
|
14:30
|
|
|
Mern Stadion
|
|
|
|
793922
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UDS
|
|
|
793923
|
lø09-05 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UDS
|
|
|
793920
|
lø09-05 2020
|
15:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793927
|
fr15-05 2020
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793929
|
lø16-05 2020
|
11:20
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793925
|
lø16-05 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793930
|
lø16-05 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
AFBR
|
|
|
793926
|
lø16-05 2020
|
16:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793928
|
lø16-05 2020
|
16:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793931
|
fr22-05 2020
|
18:30
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
|
|
793932
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793933
|
lø23-05 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
793936
|
lø23-05 2020
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793934
|
lø23-05 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UDS
|
|
|
793935
|
lø23-05 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
UDS
|
|
|
793939
|
fr29-05 2020
|
18:30
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793941
|
lø30-05 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793942
|
lø30-05 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793940
|
lø30-05 2020
|
14:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793938
|
lø30-05 2020
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UDS
|
|
|
793937
|
lø30-05 2020
|
16:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793948
|
lø06-06 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
UDS
|
|
|
793945
|
lø06-06 2020
|
13:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
UDS
|
|
|
793943
|
lø06-06 2020
|
13:30
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
UDS
|
|
|
793947
|
lø06-06 2020
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
UDS
|
|
|
793946
|
lø06-06 2020
|
15:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
793944
|
ma08-06 2020
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UDS
|
|
|
793949
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Herlufmaglehallen
|
UDS
|
|
|
793950
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
UDS
|
|
|
793951
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
UDS
|
|
|
793952
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Mern Stadion
|
UDS
|
|
|
793953
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Lov Stadion
|
|
|
|
793954
|
fr12-06 2020
|
19:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
UDS
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1