MENU

Serie 4, Pulje 12 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
793660
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Mern UIF Herlufsholm GF Mern Stadion
1 - 5
782924
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
2 - 2
782923
17-08 2019
Kl. 11:00
Suså IF Næstved FC 77 Herlufmaglehallen
2 - 4
793661
17-08 2019
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF Lov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

782926
17-08 2019
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion
1 - 3
782925
17-08 2019
Kl. 15:30
Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
1 - 3
793666
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Næstved FC 77 FK Sydsjælland 05 Dyrskuepladsen
5 - 1
793662
fr
23-08 2019
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
2 - 2
793665
24-08 2019
Kl. 14:00
Faxe BK Herlufsholm GF Faxe Stadion
0 - 1
793663
24-08 2019
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
0 - 2
793664
24-08 2019
Kl. 15:00
Karise IK Toksværd Olstrup Fodbold Karise Stadion
10 - 0
793667
on
28-08 2019
Kl. 19:00
IF Svend Gønge Suså IF Køng Idrætsplads
1 - 1
793673
31-08 2019
Kl. 10:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Lov Stadion
1 - 10
793670
31-08 2019
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Karise IK Ørslev Stadion
1 - 4
793672
31-08 2019
Kl. 14:30
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
2 - 5
793671
31-08 2019
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
2 - 1
793668
31-08 2019
Kl. 15:00
Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm GF Toksværd Idrætsplads
UMH
793669
31-08 2019
Kl. 15:30
Østmøn SGI Suså IF Hjertebjerg Stadion
3 - 2
793733
ti
03-09 2019
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
3 - 0
793674
fr
06-09 2019
Kl. 18:15
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
4 - 3
793678
07-09 2019
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Faxe BK Dyrskuepladsen
9 - 1
793675
07-09 2019
Kl. 13:00
Suså IF FK Sydsjælland 05 Herlufmaglehallen
UHT

Udehold taberdømt

793677
07-09 2019
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) Herlufsholm Stadion
4 - 0
793676
07-09 2019
Kl. 15:00
Karise IK Østmøn SGI Karise Stadion
3 - 0
793679
07-09 2019
Kl. 15:00
IF Svend Gønge Mern UIF Køng Idrætsplads
1 - 0
793680
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads
0 - 9
793708
14-09 2019
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
1 - 5
793711
14-09 2019
Kl. 14:30
Mern UIF Suså IF Mern Stadion
3 - 1
793710
14-09 2019
Kl. 15:00
Karise IK Herlufsholm GF Karise Stadion
1 - 1
793709
14-09 2019
Kl. 15:00
Faxe BK IF Svend Gønge Faxe Stadion
1 - 6
793707
14-09 2019
Kl. 15:30
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
10 - 0
793716
21-09 2019
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
5 - 0
793713
21-09 2019
Kl. 12:00
Suså IF Faxe BK Herlufmaglehallen
4 - 1
793714
21-09 2019
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Østmøn SGI Herlufsholm Stadion
2 - 3
793715
21-09 2019
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Mern UIF Lov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

793717
21-09 2019
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Toksværd Olstrup Fodbold Køng Idrætsplads
5 - 1
793718
fr
27-09 2019
Kl. 17:45
Toksværd Olstrup Fodbold Suså IF Toksværd Idrætsplads
0 - 3
793719
28-09 2019
Kl. 14:00
Østmøn SGI Mern UIF Hjertebjerg Stadion
5 - 4
793720
28-09 2019
Kl. 14:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
0 - 8
793723
28-09 2019
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Faxe Ladeplads IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 2
793721
28-09 2019
Kl. 15:00
Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

793722
28-09 2019
Kl. 15:00
Karise IK Næstved FC 77 Karise Stadion
1 - 1
793728
05-10 2019
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Herlufsholm GF Dyrskuepladsen
5 - 3
793725
05-10 2019
Kl. 12:00
Suså IF Ørslev GIF (V) Herlufmaglehallen
UHT

Udehold taberdømt

793727
05-10 2019
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Lov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

793729
05-10 2019
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Karise IK Køng Idrætsplads
0 - 1
793726
05-10 2019
Kl. 14:30
Mern UIF Faxe BK Mern Stadion
2 - 2
793724
05-10 2019
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Vordingborg Kunst "Panteren"
0 - 0
793731
12-10 2019
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Mern UIF Toksværd Idrætsplads
0 - 0
793730
12-10 2019
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
0 - 3
793735
12-10 2019
Kl. 14:00
Herlufsholm GF IF Svend Gønge Herlufsholm Stadion
1 - 4
793734
12-10 2019
Kl. 14:00
Karise IK Suså IF Karise Stadion
0 - 1
793739
19-10 2019
Kl. 12:00
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
11 - 3
793736
19-10 2019
Kl. 12:00
Suså IF Herlufsholm GF Herlufmaglehallen
3 - 2
793741
19-10 2019
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe Ladeplads IF Køng Idrætsplads
3 - 1
793738
19-10 2019
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
3 - 2
793737
19-10 2019
Kl. 15:30
Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
0 - 3
793740
19-10 2019
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Karise IK Lov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

793744
26-10 2019
Kl. 12:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
0 - 5
793742
26-10 2019
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Suså IF Faxe Ladeplads Stadion
4 - 4
793760
26-10 2019
Kl. 15:00
Karise IK Mern UIF Karise Stadion
4 - 0
793743
26-10 2019
Kl. 15:00
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
1 - 4
793767
26-10 2019
Kl. 15:00
Herlufsholm GF FK Sydsjælland 05 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
UHT

Udehold taberdømt

793770
27-10 2019
Kl. 18:30
Næstved FC 77 IF Svend Gønge Herlufsholm Stadion
0 - 0
793712
02-11 2019
Kl. 13:00
Faxe Ladeplads IF Karise IK Faxe Ladeplads Stadion
1 - 1
793775
04-04 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Suså IF Dyrskuepladsen
UDS
793772
04-04 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
UDS
793771
04-04 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
793774
04-04 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Mern UIF Herlufsholm Stadion
UDS
793776
04-04 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
UDS
793773
04-04 2020
Kl. 15:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion
UDS
793889 fr
10-04 2020
Kl. 11:00
Mern UIF Faxe Ladeplads IF Mern Stadion
UDS
793888
11-04 2020
Kl. 15:00
Herlufsholm GF Faxe BK Herlufsholm Stadion
UDS
793779
11-04 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
UDS
793890
11-04 2020
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Næstved FC 77 Lov Stadion
793777
11-04 2020
Kl. 16:00
Suså IF IF Svend Gønge Herlufmaglehallen
UDS
793778 ma
13-04 2020
Kl. 18:15
Toksværd Olstrup Fodbold Karise IK Toksværd Idrætsplads
UDS
793905
18-04 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen
UDS
793891
18-04 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
UDS
793894
18-04 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm Stadion
UDS
793906
18-04 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
793893
18-04 2020
Kl. 15:00
Karise IK Ørslev GIF (V) Karise Stadion
UDS
793892
18-04 2020
Kl. 16:00
Suså IF Østmøn SGI Herlufmaglehallen
UDS
793911 fr
24-04 2020
Kl. 18:30
Mern UIF IF Svend Gønge Mern Stadion
UDS
793909
25-04 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
UDS
793912
25-04 2020
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Suså IF Lov Stadion
793910
25-04 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Næstved FC 77 Faxe Stadion
UDS
793908
25-04 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Karise IK Hjertebjerg Stadion
UDS
793732 ti
28-04 2020
Kl. 18:30
Østmøn SGI Faxe BK Hjertebjerg Stadion
0 - 0
793907 ti
28-04 2020
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
UDS
793917
02-05 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Toksværd Olstrup Fodbold Dyrskuepladsen
UDS
793913
02-05 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
UDS
793915
02-05 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Karise IK Herlufsholm Stadion
UDS
793918
02-05 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads
UDS
793916
02-05 2020
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Lov Stadion
793914
02-05 2020
Kl. 16:00
Suså IF Mern UIF Herlufmaglehallen
UDS
793919 to
07-05 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold IF Svend Gønge Toksværd Idrætsplads
UDS
793921
09-05 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77 Ørslev Stadion
UDS
793924
09-05 2020
Kl. 14:30
Mern UIF FK Sydsjælland 05 Mern Stadion
793923
09-05 2020
Kl. 15:00
Karise IK Faxe Ladeplads IF Karise Stadion
UDS
793922
09-05 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Suså IF Faxe Stadion
UDS
793920
09-05 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Herlufsholm GF Hjertebjerg Stadion
UDS
793927 fr
15-05 2020
Kl. 19:00
Mern UIF Østmøn SGI Mern Stadion
UDS
793929
16-05 2020
Kl. 11:20
Næstved FC 77 Karise IK Dyrskuepladsen
UDS
793925
16-05 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF Faxe Ladeplads Stadion
UDS
793930
16-05 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Ørslev GIF (V) Køng Idrætsplads
AFBR
793928
16-05 2020
Kl. 16:00
FK Sydsjælland 05 Faxe BK Lov Stadion
793926
16-05 2020
Kl. 16:00
Suså IF Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmaglehallen
UDS
793931 fr
22-05 2020
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads
793932
23-05 2020
Kl. 13:00
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Hjertebjerg Stadion
UDS
793933
23-05 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Suså IF Ørslev Stadion
UDS
793936
23-05 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Næstved FC 77 Herlufsholm Stadion
UDS
793934
23-05 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Mern UIF Faxe Stadion
UDS
793935
23-05 2020
Kl. 15:00
Karise IK IF Svend Gønge Karise Stadion
UDS
793939 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
Mern UIF Toksværd Olstrup Fodbold Mern Stadion
UDS
793941
30-05 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
UDS
793940
30-05 2020
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
793942
30-05 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Herlufsholm GF Køng Idrætsplads
UDS
793938
30-05 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
UDS
793937
30-05 2020
Kl. 16:00
Suså IF Karise IK Herlufmaglehallen
UDS
793948
06-06 2020
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Østmøn SGI Dyrskuepladsen
UDS
793945
06-06 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Mern UIF Ørslev Stadion
UDS
793943
06-06 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge Faxe Ladeplads Stadion
UDS
793947
06-06 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Suså IF Herlufsholm Stadion
UDS
793946
06-06 2020
Kl. 15:00
Karise IK FK Sydsjælland 05 Karise Stadion
793944 ma
08-06 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
UDS
793954 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
IF Svend Gønge Næstved FC 77 Køng Idrætsplads
UDS
793950 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
UDS
793952 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Mern UIF Karise IK Mern Stadion
UDS
793949 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Suså IF Faxe Ladeplads IF Herlufmaglehallen
UDS
793953 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 Herlufsholm GF Lov Stadion
793951 fr
12-06 2020
Kl. 19:00
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind