Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2019
11:00
FIF, Hillerød
1
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
IF Skjold Birkerød
3
Frem Hellebæk
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
10:00
Farum BK
Lundtofte Boldklub
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
12:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Nødebo IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2019
18:30
Lundtofte Boldklub
10
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
10:30
B. 1973, Herlev
6
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
11:00
Frem Hellebæk
3
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
12:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Nødebo IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
3
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:45
Nødebo IF
0
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
4
Lundtofte Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
11:00
Frem Hellebæk
1
Virum-Sorgenfri BK
6
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
IF Skjold Birkerød
5
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
10:00
Farum BK
5
FIF, Hillerød
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2019
18:15
Virum-Sorgenfri BK
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
10:00
B. 1973, Herlev
2
IF Skjold Birkerød
7
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
12:00
FIF, Hillerød
2
Frederiksværk Fodbold Klub
7
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:00
Lundtofte Boldklub
9
Nødebo IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2019
18:00
Hørsholm-Usserød IK
7
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
IF Skjold Birkerød
1
Lundtofte Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:00
Farum BK
6
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:00
Nødebo IF
2
FIF, Hillerød
6
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:15
Lundtofte Boldklub
4
Frem Hellebæk
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
FIF, Hillerød
3
IF Skjold Birkerød
6
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
10:00
B. 1973, Herlev
5
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
12:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Farum BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2019
18:00
Frem Hellebæk
4
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2019
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
5
Nødebo IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
10:00
Farum BK
4
Nødebo IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
11:00
Frem Hellebæk
3
FIF, Hillerød
3
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
12:00
Hørsholm-Usserød IK
3
B. 1973, Herlev
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
IF Skjold Birkerød
4
Frederiksværk Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
10:30
Virum-Sorgenfri BK
0
Lundtofte Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2019
18:00
Nødebo IF
1
IF Skjold Birkerød
9
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2019
17:45
Lundtofte Boldklub
3
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
Farum BK
2
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
10:00
Virum-Sorgenfri BK
7
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2019
17:15
B. 1973, Herlev
2
Lundtofte Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
11:00
Frem Hellebæk
7
Nødebo IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
12:00
Hørsholm-Usserød IK
3
FIF, Hillerød
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
14:00
IF Skjold Birkerød
6
Farum BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
10:00
FIF, Hillerød
0
Virum-Sorgenfri BK
4
|