Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
22:00
Rødovre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:30
Fremad Amager
1
Aakanden GF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:30
Hekla
2
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
Hellas
2
Amager FF
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Rødovre
6
Nørrebro United 2
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
22:00
Oversidder
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:30
Hekla
2
Vestia
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
10:00
Amager FF
2
Sundby Bk.
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Hellas
5
Fremad Amager
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
20:00
Aakanden GF
4
Hekla
4
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:15
Sundby Bk.
3
Hellas
7
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
Vestia
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:00
Nørrebro United 2
Fremad Amager
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:00
Amager FF
1
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:30
Hellas
3
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
20:15
Aakanden GF
1
Nørrebro United 2
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
22:00
Oversidder
Hellas
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:15
Sundby Bk.
8
Fremad Amager
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Amager FF
0
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
20:00
Aakanden GF
3
Vestia
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
22:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
19:30
Fremad Amager
1
Amager FF
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
Nørrebro United 2
5
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
22:00
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:30
Fremad Amager
1
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
18:30
Hekla
6
Hellas
6
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:00
Amager FF
1
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
Vestia
5
Sundby Bk.
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:15
Hellas
3
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
20:00
Aakanden GF
6
Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
22:00
Sundby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
20:00
Fremad Amager
0
Hekla
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
Vestia
3
Amager FF
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
19:00
Nørrebro United 2
2
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
20:00
Aakanden GF
4
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
20:00
Rødovre
9
Sundby Bk.
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
22:00
Oversidder
Amager FF
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
19:45
Hekla
2
Nørrebro United 2
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
20:00
Fremad Amager
1
Vestia
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
22:00
Oversidder
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2020
20:00
Rødovre
6
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
20:00
Sundby Bk.
2
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
20:00
Nørrebro United 2
2
Vestia
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
Amager FF
0
Nørrebro United 2
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
18:00
Vestia
3
Rødovre
7
|
Oprykning: De 3 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 6 i pulje 1 og nr. 7,8 og 9 i pulje 2 rykker ned