Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. dec 2019
16:40
HB Køge pigefodbold (1)
6
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
16:50
Svogerslev BK (1)
1
Stenhus IK
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:00
Tølløse BK
0
HB Køge pigefodbold (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:10
Fløng-Hedehusene Fodbold
Svogerslev BK (1)
HMH
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:20
Stenhus IK
3
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:30
HB Køge pigefodbold (1)
1
Svogerslev BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:40
Tølløse BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
UMH
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
17:50
Stenhus IK
1
HB Køge pigefodbold (1)
3
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
18:00
Svogerslev BK (1)
3
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
07. dec 2019
18:10
Fløng-Hedehusene Fodbold
Stenhus IK
HMH
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
HB Køge pigefodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:30
Stenhus IK
0
Svogerslev BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:40
HB Køge pigefodbold (1)
3
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
17:50
Svogerslev BK (1)
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:00
Tølløse BK
1
Stenhus IK
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:10
Svogerslev BK (1)
0
HB Køge pigefodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
1
Tølløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:30
HB Køge pigefodbold (1)
1
Stenhus IK
0
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:40
Tølløse BK
1
Svogerslev BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jan 2020
18:50
Stenhus IK
0
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
|
Kvindesenior
Indledende 20 hold - hvor de 10 bedste hold kvalificerer sig til A mellemrunde. Øvrige hold kvalificerer sig til B mellemrunde. Fra mellemrunderne kvalificerer sig 4 hold fra A og 5 hold fra B videre til finalestævnet 28.2-1.3 i Roskilde hallerne