MENU

M+32 1 , Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
656646
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke Stadion
5 - 2
656644
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Annisse IF Allerød Fodbold Klub Annisse Stadion
2 - 3
656645
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Frederikssund IK Hornbæk IF Frederikssund Stadion
1 - 3
656647
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
5 - 4
656648
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 1
656649
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
1 - 1
656650
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
2 - 1
656651
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Hornbæk IF Annisse IF Pedella Park
1 - 4
656652 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund IK Frederiksværk Stadion
0 - 1
656653 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Frem Hellebæk Ølstykke FC Nordkysthallen
2 - 2
656655
ma
24-08 2020
Kl. 18:45
Annisse IF Frederiksværk Fodbold Klub Annisse Stadion
1 - 1
656659
ma
24-08 2020
Kl. 18:45
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 2
656654
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
1 - 4
656656 on
26-08 2020
Kl. 18:45
Frederikssund IK Frem Hellebæk Frederikssund Stadion
0 - 1
656657
to
27-08 2020
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion
0 - 2
656663 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Fodbold Frederiksværk Stadion
2 - 1
656664
ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Frem Hellebæk Annisse IF Nordkysthallen
2 - 4
656661
ma
31-08 2020
Kl. 18:45
Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park
4 - 0
656660
ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
3 - 0
656662 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Frederikssund IK Ølstykke Stadion
1 - 5
656666
ma
07-09 2020
Kl. 18:30
Annisse IF Ølstykke FC Annisse Stadion
4 - 3
656667
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hornbæk IF Allerød Idrætspark
4 - 3
656665
ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsinge Stadion
1 - 1
656669 ma
07-09 2020
Kl. 19:00
Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
0 - 0
656668 to
10-09 2020
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Frem Hellebæk Hillerød Stadion
5 - 2
656671
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
3 - 3
656673
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
1 - 7
656674
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Helsinge Fodbold Nordkysthallen
2 - 2
656672 ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Hillerød Fodbold Ølstykke Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

656670
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Frederikssund IK Annisse IF Frederikssund Stadion
0 - 4
656675
ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Ølstykke FC Helsinge Stadion
8 - 2
656677
ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Hornbæk IF Frederiksværk Fodbold Klub Pedella Park Kunstgræs
7 - 3
656676
ma
21-09 2020
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
7 - 2
656679
on
23-09 2020
Kl. 20:00
Espergærde IF Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
4 - 0
656678 to
24-09 2020
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Frederikssund IK Hillerød Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

656684
ma
28-09 2020
Kl. 17:15
Frem Hellebæk Hornbæk IF Nordkysthallen
1 - 5
656680
ma
28-09 2020
Kl. 18:45
Annisse IF Hillerød Fodbold Helsinge Stadion Kunstgræs
2 - 3
656682
ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
0 - 5
656683
ma
28-09 2020
Kl. 20:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 1
656681
on
30-09 2020
Kl. 17:15
Frederikssund IK Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
6 - 1
656685
ma
05-10 2020
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Annisse IF Helsinge Stadion
4 - 2
656687
ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Hornbæk IF Ølstykke FC Pedella Park Kunstgræs
11 - 2
656688 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion Kunstgræs
7 - 3
656689 ma
05-10 2020
Kl. 20:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frem Hellebæk Frederiksværk Stadion
3 - 2
656686 ma
05-10 2020
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Frederikssund IK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 18. oktober
Vinderen af kampen, rykker op i Øst rækken med DBU København

Log ind