Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
11:45
Herlev IF
4
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
12:00
Bagsværd BK (2)
5
Orient GI
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
13:00
B. 77, Rødovre
1
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
14:15
Avedøre IF
5
Grønne Stjerne
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
15:30
Karlslunde IF
1
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2020
18:00
Orient GI
2
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
BSF
4
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:00
Ejby IF 1968
6
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
13:30
Rosenhøj BK
0
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:00
Grønne Stjerne
Bagsværd BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
IF Bytoften
3
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
BSF
2
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:45
Herlev IF
6
Grønne Stjerne
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
Bagsværd BK (2)
1
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
Karlslunde IF
2
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2020
18:00
Orient GI
2
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:00
Ejby IF 1968
1
Bagsværd BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:30
Rosenhøj BK
1
Herlev IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Grønne Stjerne
4
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:30
Glostrup
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
10:30
Avedøre IF
2
IF Bytoften
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:45
Herlev IF
3
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
Bagsværd BK (2)
2
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
B. 77, Rødovre
2
Karlslunde IF
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
13:00
BSF
1
Rosenhøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
14:00
Orient GI
2
Grønne Stjerne
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:30
Glostrup
3
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:00
Ejby IF 1968
2
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:30
Rosenhøj BK
2
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Grønne Stjerne
3
B. 77, Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:30
Glostrup
2
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
15:30
Karlslunde IF
5
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:45
Herlev IF
0
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
B. 77, Rødovre
1
Avedøre IF
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
BSF
3
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Orient GI
6
Ejby IF 1968
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Grønne Stjerne
3
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2020
19:15
IF Bytoften
2
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:30
Avedøre IF
2
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:00
Ejby IF 1968
1
Grønne Stjerne
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:30
Rosenhøj BK
1
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:30
Glostrup
1
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Karlslunde IF
0
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
19:00
IF Bytoften
3
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:45
Herlev IF
4
Avedøre IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
B. 77, Rødovre
2
Bagsværd BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:00
BSF
1
Karlslunde IF
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
13:30
Rosenhøj BK
2
Ejby IF 1968
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Grønne Stjerne
1
Glostrup
6
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Bagsværd BK (2)
2
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
13:00
B. 77, Rødovre
4
Ejby IF 1968
4
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:15
Avedøre IF
7
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:30
Glostrup
2
Rosenhøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:30
Karlslunde IF
2
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
10:00
Orient GI
3
Avedøre IF
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:45
Herlev IF
4
B. 77, Rødovre
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
BSF
4
Bagsværd BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Grønne Stjerne
Karlslunde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:00
Ejby IF 1968
5
Glostrup
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
13:30
Rosenhøj BK
4
IF Bytoften
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2021
19:30
IF Bytoften
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
10:30
Avedøre IF
3
Rosenhøj BK
4
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:45
Herlev IF
1
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
B. 77, Rødovre
1
BSF
3
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
15:30
Karlslunde IF
5
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Orient GI
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Grønne Stjerne
1
Herlev IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Ejby IF 1968
1
Avedøre IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Glostrup
0
Karlslunde IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:30
IF Bytoften
B. 77, Rødovre
HHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
BSF
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:25
Herlev IF
1
Rosenhøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Bagsværd BK (2)
4
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
B. 77, Rødovre
2
Orient GI
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
15:30
Karlslunde IF
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
13:00
Ejby IF 1968
1
Herlev IF
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:00
Grønne Stjerne
2
Orient GI
6
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:30
Rosenhøj BK
1
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:30
Glostrup
2
Bagsværd BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
14:45
IF Bytoften
Avedøre IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
15:30
Karlslunde IF
2
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Avedøre IF
3
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
IF Bytoften
Bagsværd BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:15
Bagsværd BK (2)
3
Grønne Stjerne
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
10:30
Avedøre IF
2
Karlslunde IF
7
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:00
BSF
3
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
11:45
Herlev IF
3
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Bagsværd BK (2)
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Orient GI
2
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
13:00
B. 77, Rødovre
4
Grønne Stjerne
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:15
IF Bytoften
Karlslunde IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:00
Ejby IF 1968
0
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
13:30
Rosenhøj BK
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:30
Glostrup
7
BSF
0
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
14:45
IF Bytoften
Herlev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
15:30
Karlslunde IF
3
Bagsværd BK (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
B. 77, Rødovre
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Avedøre IF
2
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:15
Bagsværd BK (2)
1
Karlslunde IF
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
BSF
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:45
Herlev IF
2
Karlslunde IF
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Bagsværd BK (2)
1
Avedøre IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
Orient GI
6
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
13:00
B. 77, Rødovre
1
Rosenhøj BK
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Grønne Stjerne
Ejby IF 1968
HHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
IF Bytoften
Grønne Stjerne
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:30
Avedøre IF
1
Herlev IF
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
Bagsværd BK (2)
1
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Ejby IF 1968
0
Rosenhøj BK
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Orient GI
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
14:30
Glostrup
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2021
18:30
Orient GI
1
Karlslunde IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
BSF
3
Avedøre IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:45
Herlev IF
7
Bagsværd BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
13:00
Ejby IF 1968
0
B. 77, Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Grønne Stjerne
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:30
Rosenhøj BK
2
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
Karlslunde IF
4
BSF
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Rosenhøj BK
1
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Avedøre IF
3
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:30
Glostrup
3
Ejby IF 1968
2
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Avedøre IF
3
Orient GI
10
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Karlslunde IF
Grønne Stjerne
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
IF Bytoften
Rosenhøj BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
B. 77, Rødovre
2
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
Bagsværd BK (2)
3
BSF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
BSF
1
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Orient GI
0
Bagsværd BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Grønne Stjerne
Avedøre IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
13:00
Ejby IF 1968
IF Bytoften
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Glostrup
1
B. 77, Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:30
Rosenhøj BK
1
Karlslunde IF
0
|
Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2
Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.