MENU

Serie 4, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612896
15-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
612905
15-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Store Lyngby IF Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

612886
15-08 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Hundested IK Frederiksværk Stadion
1 - 1
612906
16-08 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

612907
16-08 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) VTF (Vejby/Tisvilde) Nordkysthallen
3 - 0
612895
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
IS Skævinge FIF, Hillerød Baunehøj Stadion
1 - 2
612912
22-08 2020
Kl. 14:30
Hundested IK Frem Hellebæk (1) Hundested Stadion
2 - 4
612908
22-08 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Fodbold Klub Vejby Idrætsplads
1 - 5
612909
22-08 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion
612910
22-08 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF IS Skævinge St. Lyngby Stadion
3 - 3
612911
22-08 2020
Kl. 15:30
Oversidder Ålholm IF
612913
22-08 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Frederiksværk FK Melby Stadion
2 - 1
612915
29-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Frederiksværk FK
612914
29-08 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
612917
29-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholmskolen
7 - 0
612916
29-08 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Store Lyngby IF FIF-Stadion
1 - 1
612918
30-08 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Hundested IK Allerød Idrætspark
0 - 3
612919
30-08 2020
Kl. 12:30
Frem Hellebæk (1) Melby-Liseleje IF Nordkysthallen
1 - 5
612924
05-09 2020
Kl. 12:00
Hundested IK Ålholm IF Hundested Stadion
3 - 2
612920
05-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IS Skævinge Vejby Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

612921
05-09 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Frem Hellebæk (1) Frederiksværk Stadion
6 - 3
612922
05-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
612923
05-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder FIF, Hillerød
612925
05-09 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion
3 - 2
612927
12-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
612926
12-09 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Hundested IK Baunehøj Stadion
0 - 1
612929
12-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
2 - 5
612930
12-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Oversidder St. Lyngby Stadion
612928
12-09 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød VTF (Vejby/Tisvilde) FIF-Stadion
4 - 1
612931
13-09 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frederiksværk FK Allerød Idrætspark
2 - 6
612932
19-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Store Lyngby IF Vejby Idrætsplads
2 - 3
612934
19-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder Oversidder
613320
19-09 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
4 - 1
613318
20-09 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Allerød Fodbold Klub Nordkysthallen
3 - 3
613322
26-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
UHT

Udehold taberdømt

613321
26-09 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Frederiksværk FK Baunehøj Stadion
0 - 2
613324
26-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Frem Hellebæk (1) Ålholmskolen
3 - 2
613325
26-09 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Hundested IK St. Lyngby Stadion
2 - 2
613326
26-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
613323
26-09 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Melby-Liseleje IF FIF-Stadion
1 - 2
612933
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk FK Ålholm IF Frederiksværk Stadion
3 - 2
613327
03-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
613528
03-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested IK Vejby Idrætsplads
5 - 4
613331
03-10 2020
Kl. 15:30
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
613328
03-10 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK FIF, Hillerød Frederiksværk Stadion
5 - 4
613527
03-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Store Lyngby IF Melby Stadion
3 - 1
613329
04-10 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
1 - 2
613330
04-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) IS Skævinge Nordkysthallen
3 - 1
613319
ti
06-10 2020
Kl. 19:30
Hundested IK FIF, Hillerød Hundested Stadion
2 - 0
613530
10-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Ålholm IF
613529
10-10 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Allerød Fodbold Klub Baunehøj Stadion
1 - 2
613531
10-10 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Frem Hellebæk (1) FIF-Stadion
3 - 3
613532
10-10 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frederiksværk FK St. Lyngby Stadion
2 - 6
613533
10-10 2020
Kl. 15:30
Oversidder Melby-Liseleje IF
613535
17-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Hundested IK
613536
17-10 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF IS Skævinge Ålholmskolen
2 - 0
613534
17-10 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Oversidder Frederiksværk Stadion
613539
17-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613537
18-10 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød Allerød Idrætspark
5 - 1
613538
18-10 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Store Lyngby IF Nordkysthallen
4 - 0
613562
24-10 2020
Kl. 13:00
Store Lyngby IF Allerød Fodbold Klub St. Lyngby Stadion
1 - 3
613563
24-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Frem Hellebæk (1)
613560
24-10 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Oversidder Baunehøj Stadion
613561
24-10 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Ålholm IF FIF-Stadion
2 - 3
613540
24-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk FK Vejby Idrætsplads
2 - 2
613564
24-10 2020
Kl. 16:00
Hundested IK Melby-Liseleje IF Hundested Stadion
2 - 1
613566
10-04 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød IS Skævinge FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 1
613605
17-04 2021
Kl. 12:00
Oversidder FIF, Hillerød
613604
17-04 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge Store Lyngby IF Baunehøj Stadion
2 - 1
613730
17-04 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Oversidder Ålholmskolen
613585
17-04 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion
0 - 5
613731
18-04 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613732
18-04 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Hundested IK Pedella Park Kunstgræs
2 - 2
613733
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholm IF Vejby Idrætsplads
1 - 3
613734 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk FK Oversidder Frederiksværk Stadion
613736 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder IS Skævinge
613737 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hundested IK Allerød Fodbold Klub Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613740
24-04 2021
Kl. 12:00
Oversidder Store Lyngby IF
613743
24-04 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613741
24-04 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Oversidder FIF-Stadion
613735
24-04 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF FIF, Hillerød St. Lyngby Stadion
1 - 1
613744
25-04 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Frederiksværk FK Nordkysthallen
2 - 1
613742
25-04 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Hundested IK Ålholmskolen
1 - 3
613739
to
29-04 2021
Kl. 18:30
IS Skævinge VTF (Vejby/Tisvilde) Baunehøj Stadion
2 - 0
613749
01-05 2021
Kl. 14:00
Hundested IK IS Skævinge Hundested Stadion
1 - 0
613738
01-05 2021
Kl. 14:00
Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk (1) Melby Stadion
4 - 1
613746
01-05 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613747
01-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Store Lyngby IF
613748
02-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
613752
08-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
613751
08-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
1 - 2
613753
08-05 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Hundested IK FIF-Stadion Kunstgræs
0 - 5
613755
08-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF VTF (Vejby/Tisvilde) St. Lyngby Stadion
4 - 0
613756
09-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk (1) Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613754
09-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Frederiksværk FK Ålholmskolen
1 - 2
613761
15-05 2021
Kl. 13:00
Hundested IK Store Lyngby IF Hundested Stadion
2 - 0
613757
15-05 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
613762
15-05 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF FIF, Hillerød Melby Stadion
3 - 0
613759
16-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613760
16-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Ålholm IF Nordkysthallen
4 - 2
613764
22-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
613763
22-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Frem Hellebæk (1) Baunehøj Stadion
1 - 3
613766
22-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

613767
22-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Melby-Liseleje IF St. Lyngby Stadion
0 - 4
613768
22-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Hundested IK
613765
22-05 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Frederiksværk FK FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 6
613758
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk FK IS Skævinge Frederiksværk Stadion
5 - 2
613745
on
26-05 2021
Kl. 19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) FIF, Hillerød Vejby Idrætsplads
2 - 1
613750
29-05 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Ålholm IF Melby Stadion
2 - 1
613770
29-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Oversidder Ålholmskolen
613769
29-05 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Store Lyngby IF Frederiksværk Stadion
1 - 2
613773
29-05 2021
Kl. 16:00
Hundested IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613774
29-05 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
613771
30-05 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub IS Skævinge Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613772
30-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) FIF, Hillerød Nordkysthallen
UMH
613776
05-06 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Ålholm IF Baunehøj Stadion
1 - 3
613775
05-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Melby-Liseleje IF Vejby Idrætsplads
1 - 2
613777
05-06 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Allerød Fodbold Klub FIF-Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613778
05-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frem Hellebæk (1) St. Lyngby Stadion
3 - 4
613779
05-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Frederiksværk FK
613780
05-06 2021
Kl. 15:30
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
613781
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk FK VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk Stadion
8 - 2
613782
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder IS Skævinge
613789
12-06 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen
4 - 0
613790
12-06 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Store Lyngby IF Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613791
12-06 2021
Kl. 11:00
Frem Hellebæk (1) Oversidder Nordkysthallen
613792
12-06 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Hundested IK Melby Stadion
3 - 1
613565
19-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frem Hellebæk (1) Vejby Idrætsplads
3 - 2
613581
19-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion
0 - 4
613582
19-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
UHT

Udehold taberdømt

613583
19-06 2021
Kl. 15:30
Hundested IK Frederiksværk FK Hundested Stadion
3 - 1
613584
19-06 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind