MENU

Serie 4, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615901
15-08 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) FC Whop en Dei (1) Sandet Stadion
4 - 3
615893
15-08 2020
Kl. 14:30
IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe skole
1 - 3
615894
15-08 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Oversidder Ballerup Idrætsby
615902
15-08 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Søborg FC Bagsværd Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

615907 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
LSF Bagsværd BK (1) Smørum Idrætscenter
4 - 1
615906
23-08 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Herlev IF (2) Stenløse Stadion
1 - 5
615908
23-08 2020
Kl. 13:15
Oversidder Måløv BK
615892 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
5 - 1
615913
29-08 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Søborg FC Herlev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

615914
29-08 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) LSF Sandet Stadion
2 - 4
615910
29-08 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Måløv BK Ballerup Idrætsby
3 - 0
615909
30-08 2020
Kl. 13:00
IF Bytoften FC Whop en Dei (1) Gladsaxe skole
1 - 3
615915
30-08 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Oversidder Bagsværd Stadion
615920 ti
01-09 2020
Kl. 18:15
LSF Herlev IF (2) Smørum Idrætscenter
1 - 3
615916
06-09 2020
Kl. 12:00
Søborg FC IF Bytoften Vadgård Skole
1 - 1
615917
06-09 2020
Kl. 12:00
Måløv BK Bagsværd BK (1) Måløv Idrætspark
4 - 1
615918
06-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter
0 - 4
615919
06-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Stenløse Stadion
0 - 2
615921
06-09 2020
Kl. 13:15
Oversidder Kr. Værløse IF (2)
615922 to
10-09 2020
Kl. 19:30
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
1 - 4
510585
12-09 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Oversidder Herlev Stadion
510587
12-09 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Måløv BK Sandet Stadion
5 - 1
510584
12-09 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Søborg FC Virum Stadion
1 - 1
615923
12-09 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Bagsværd BK (1) Ballerup Idrætsby
7 - 1
510586
13-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) FC Whop en Dei (1) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 4
615929 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
LSF Virum-Sorgenfri BK (2) Smørum Idrætscenter
0 - 2
615895 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Herlev IF (2) Vestegnen FK (2) Herlev Stadion
15 - 2
615925
20-09 2020
Kl. 12:00
Søborg FC Vestegnen FK (2) Vadgård Skole
3 - 1
615926
20-09 2020
Kl. 12:00
Måløv BK Herlev IF (2) Måløv Idrætspark
1 - 2
615927
20-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Ballerup BK Stenløse Stadion
0 - 1
615930
20-09 2020
Kl. 13:15
Oversidder IF Bytoften
615912 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 8
615973
26-09 2020
Kl. 11:30
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
3 - 1
615976
26-09 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Bagsværd BK (1) Herlev Stadion
9 - 2
615975
26-09 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Oversidder Virum Stadion
615974
26-09 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Kr. Værløse IF (2) Ballerup Idrætsby
5 - 0
615977
27-09 2020
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) LSF Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
615978
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Søborg FC Stenløse Stadion
4 - 1
615904
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Ballerup BK Virum-Sorgenfri BK (2) Top Danmark Hallen, kunstgræs
2 - 0
616040
03-10 2020
Kl. 12:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv Idrætspark
0 - 1
616041
03-10 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Herlev IF (2) Sandet Stadion
0 - 3
616042
03-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 3
616039
04-10 2020
Kl. 12:00
Søborg FC Ballerup BK Vadgård Skole
3 - 4
616043
04-10 2020
Kl. 13:00
LSF FC Whop en Dei (1) Smørum Idrætscenter
0 - 3
616044
04-10 2020
Kl. 13:15
Oversidder Vestegnen FK (2)
615928 ti
06-10 2020
Kl. 19:15
Bagsværd BK (1) Kr. Værløse IF (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
0 - 6
616046
10-10 2020
Kl. 12:00
IF Bytoften Kr. Værløse IF (2) Gladsaxe skole
3 - 1
616048
10-10 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK (1) Virum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

616047
10-10 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK Herlev IF (2) Ballerup Idrætsby
0 - 5
616045
11-10 2020
Kl. 12:00
Søborg FC LSF Gladsaxe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

616050
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Oversidder Stenløse Stadion
616049
11-10 2020
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 3
616051
17-10 2020
Kl. 12:00
Måløv BK FC Whop en Dei (1) Måløv Idrætspark
2 - 4
616053
17-10 2020
Kl. 13:00
Herlev IF (2) IF Bytoften Herlev Stadion
5 - 0
616054
17-10 2020
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Sandet Stadion
UMH
616052
17-10 2020
Kl. 15:30
Ballerup BK LSF Ballerup Idrætsby
1 - 1
616055
17-10 2020
Kl. 16:00
Bagsværd BK (1) Vestegnen FK (2) Bagsværd Stadion
5 - 10
616056
18-10 2020
Kl. 13:15
Oversidder Søborg FC
616059
24-10 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev IF (2) Virumgård kunstgræsbane
2 - 1
616058
24-10 2020
Kl. 15:30
IF Bytoften Ballerup BK Gladsaxe skole
0 - 1
616057
25-10 2020
Kl. 12:00
Søborg FC Måløv BK Gladsaxe Stadion
5 - 0
616062
25-10 2020
Kl. 13:15
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
616061
25-10 2020
Kl. 15:00
FC Whop en Dei (1) Bagsværd BK (1) Stenløse Stadion
9 - 2
616060 to
01-04 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Kr. Værløse IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
615903 ma
05-04 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Kr. Værløse IF (2) Gladsaxe stadion Kunstgræs
615905 ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) IF Bytoften Vallensbæk Idrætscenter
616067 ti
06-04 2021
Kl. 19:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
616064
10-04 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) IF Bytoften Virumgård kunstgræsbane
616068
10-04 2021
Kl. 15:30
Oversidder Ballerup BK
616063
11-04 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Bagsværd BK (1) Vadgård Skole
616065
11-04 2021
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Herlev IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
616066
11-04 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Kr. Værløse IF (2) Stenløse Stadion
616638
17-04 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (1) LSF Bagsværd Stadion
616636
17-04 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) FC Whop en Dei (1) Herlev Stadion
616637
17-04 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Søborg FC Sandet Stadion
616182
17-04 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Vestegnen FK (2) Gladsaxe skole
616635
17-04 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Ballerup BK Virum Stadion
616181
18-04 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Oversidder Måløv Idrætspark
616641 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK (2) Vestegnen FK (2) Virum Stadion
616643 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
LSF Kr. Værløse IF (2) Smørum Idrætscenter
616644 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder Bagsværd BK (1)
616642 on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (1) IF Bytoften Stenløse Stadion
616639 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Søborg FC Herlev IF (2) Vadgård Skole
616640 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Måløv BK Ballerup BK Måløv Idrætspark
616810
24-04 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (1) Måløv BK Bagsværd Stadion
616808
24-04 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) LSF Herlev Stadion
616809
24-04 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Oversidder Sandet Stadion
616645
24-04 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Søborg FC Gladsaxe skole
616807
24-04 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Whop en Dei (1) Virum Stadion
616646
24-04 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Vestegnen FK (2) Ballerup Idrætsby
616815 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
LSF IF Bytoften Smørum Idrætscenter
616814
01-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (1) Ballerup BK Bagsværd Stadion
616816
01-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Herlev IF (2)
616811
02-05 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Virum-Sorgenfri BK (2) Vadgård Skole
616812
02-05 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Kr. Værløse IF (2) Måløv Idrætspark
616813
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Vestegnen FK (2) Stenløse Stadion
616928
08-05 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Måløv BK Herlev Stadion
616930
08-05 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Bagsværd BK (1) Sandet Stadion
616817
08-05 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
616819
08-05 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) LSF Virum Stadion
616818
08-05 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK FC Whop en Dei (1) Ballerup Idrætsby
616929
09-05 2021
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Søborg FC Vallensbæk Idrætscenter
616935 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
LSF Vestegnen FK (2) Smørum Idrætscenter
616934
15-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (1) Herlev IF (2) Bagsværd Stadion
616933
15-05 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) Ballerup BK Sandet Stadion
616936
15-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder Virum-Sorgenfri BK (2)
616931
16-05 2021
Kl. 12:00
Søborg FC FC Whop en Dei (1) Vadgård Skole
616932
16-05 2021
Kl. 12:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
616940
22-05 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Kr. Værløse IF (2) Herlev Stadion
616937
22-05 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Bagsværd BK (1) Gladsaxe skole
616939
22-05 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Måløv BK Virum Stadion
616938
22-05 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK Søborg FC Ballerup Idrætsby
616941
23-05 2021
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
616942
23-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) LSF Stenløse Stadion
616947 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
LSF Søborg FC Smørum Idrætscenter
616946
29-05 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
616944
29-05 2021
Kl. 13:00
Herlev IF (2) Ballerup BK Herlev Stadion
616945
29-05 2021
Kl. 13:30
Kr. Værløse IF (2) IF Bytoften Sandet Stadion
616948
29-05 2021
Kl. 15:30
Oversidder FC Whop en Dei (1)
616943
30-05 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Vestegnen FK (2) Måløv Idrætspark
616954 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
LSF Ballerup BK Smørum Idrætscenter
616950
05-06 2021
Kl. 14:00
IF Bytoften Herlev IF (2) Gladsaxe skole
616951
05-06 2021
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) Kr. Værløse IF (2) Virum Stadion
616949
06-06 2021
Kl. 12:00
Søborg FC Oversidder Vadgård Skole
616952
06-06 2021
Kl. 13:00
Vestegnen FK (2) Bagsværd BK (1) Vallensbæk Idrætscenter
616953
06-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (1) Måløv BK Stenløse Stadion
616989
12-06 2021
Kl. 11:00
Måløv BK Søborg FC Måløv Idrætspark
616990
12-06 2021
Kl. 11:00
Ballerup BK IF Bytoften Ballerup Idrætsby
616991
12-06 2021
Kl. 11:00
Herlev IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Herlev Stadion
616992
12-06 2021
Kl. 11:00
Kr. Værløse IF (2) Vestegnen FK (2) Sandet Stadion
616993
12-06 2021
Kl. 11:00
Bagsværd BK (1) FC Whop en Dei (1) Bagsværd Stadion
617026
12-06 2021
Kl. 11:00
Oversidder LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

1/8 dels finaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 17. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 23. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind