MENU

Serie 5 - Efterår, Pulje 3 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
627151
16-08 2020
Kl. 11:00
Mladost IF B. 77, Rødovre Damgårdsparken, Ballerup
2
-
2
627152
16-08 2020
Kl. 12:00
Torveparkens SK Herstedøster IC Mørkhøj Skole
1
-
5
627171
16-08 2020
Kl. 12:15
Albertslund IF Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
627170
16-08 2020
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Ishøj Idrætscenter
2
-
2
627217
22-08 2020
Kl. 12:00
Grantoften IF Mladost IF Grantofteparken
Udehold taberdømt
627214
22-08 2020
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Torveparkens SK Hedehusene Idrætspark
2
-
3
627215
23-08 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK FC Ishøj (2) Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
627216
23-08 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre IF Hjorten Valhøj Skole
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
627220
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Herstedøster IC Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Herstedøster Stadion
2
-
3
627222
29-08 2020
Kl. 12:00
Albertslund IF B. 77, Rødovre Albertslund Stadion
3
-
1
627223
29-08 2020
Kl. 13:00
IF Hjorten Grantoften IF Skinderskovgård
2
-
6
627219
30-08 2020
Kl. 11:00
Blovstrød IF Mladost IF Blovstrød idrætsanlæg
3
-
4
627218
30-08 2020
Kl. 12:00
Torveparkens SK Gladsaxe-Hero BK Mørkhøj Skole
3
-
2
627221
30-08 2020
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) VB 1968 (2) Ishøj Idrætscenter
2
-
6
627172 on
02-09 2020
Kl. 18:15
IF Hjorten VB 1968 (2) Skinderskovgård
1
-
4
628597
05-09 2020
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Blovstrød IF Hedehusene Idrætspark
7
-
1
628600
05-09 2020
Kl. 14:00
Grantoften IF Albertslund IF Grantofteparken
6
-
2
627224
06-09 2020
Kl. 11:00
VB 1968 (2) Torveparkens SK Skovbrynet Skole
3
-
1
628596
06-09 2020
Kl. 11:00
Mladost IF IF Hjorten Damgårdsparken, Ballerup
2
-
4
628598
06-09 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Herstedøster IC Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
628599
06-09 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre FC Ishøj (2) Valhøj Skole
0
-
6
627173 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
VB 1968 (2) Albertslund IF Skovbrynet Skole
4
-
3
627213
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Herstedøster IC Blovstrød IF Herstedøster Stadion
0
-
1
628605
12-09 2020
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Gladsaxe-Hero BK Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
628602
13-09 2020
Kl. 11:00
Blovstrød IF IF Hjorten Blovstrød idrætsanlæg
0
-
6
628601
13-09 2020
Kl. 12:00
Torveparkens SK B. 77, Rødovre Mørkhøj Skole
6
-
1
628606
13-09 2020
Kl. 12:00
Albertslund IF Mladost IF Albertslund Stadion
2
-
3
628604
13-09 2020
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) Grantoften IF Ishøj Idrætscenter
5
-
2
628610
19-09 2020
Kl. 13:00
IF Hjorten Albertslund IF Skinderskovgård
5
-
0
628612
19-09 2020
Kl. 14:00
Grantoften IF Torveparkens SK Grantofteparken
4
-
1
628607
20-09 2020
Kl. 11:00
VB 1968 (2) Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Skovbrynet Skole
2
-
3
628608
20-09 2020
Kl. 11:00
Mladost IF FC Ishøj (2) Damgårdsparken, Ballerup
5
-
1
628609
20-09 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Blovstrød IF Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
628614
26-09 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Albertslund IF Blovstrød idrætsanlæg
4
-
2
628617
26-09 2020
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) B. 77, Rødovre Hedehusene Idrætspark
4
-
2
628637
27-09 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK VB 1968 (2) Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
628613
27-09 2020
Kl. 12:00
Torveparkens SK Mladost IF Mørkhøj Skole
3
-
2
628615
27-09 2020
Kl. 12:30
Herstedøster IC Grantoften IF Herstedøster Stadion
1
-
6
628616
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) IF Hjorten Ishøj Idrætscenter
2
-
3
628641
03-10 2020
Kl. 13:00
IF Hjorten Torveparkens SK Skinderskovgård
5
-
2
628643
03-10 2020
Kl. 13:00
Grantoften IF Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Grantofteparken
Udehold taberdømt
628638
04-10 2020
Kl. 11:00
VB 1968 (2) Blovstrød IF Skovbrynet Skole
10
-
1
628639
04-10 2020
Kl. 11:00
Mladost IF Herstedøster IC Damgårdsparken, Ballerup
0
-
3
628642
04-10 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre Gladsaxe-Hero BK Valhøj Skole
Udehold taberdømt
628640
04-10 2020
Kl. 12:15
Albertslund IF FC Ishøj (2) Albertslund Stadion
3
-
3
628644
11-10 2020
Kl. 11:00
VB 1968 (2) B. 77, Rødovre Skovbrynet Skole
Udehold taberdømt
628646
11-10 2020
Kl. 11:00
Blovstrød IF FC Ishøj (2) Blovstrød idrætsanlæg
1
-
2
628649
11-10 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Grantoften IF Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
628647
11-10 2020
Kl. 13:15
Herstedøster IC IF Hjorten Herstedøster Stadion
2
-
3
628648 to
15-10 2020
Kl. 20:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Mladost IF Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
628653
17-10 2020
Kl. 13:00
IF Hjorten Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Skinderskovgård
3
-
1
628654
17-10 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF B. 77, Rødovre Blovstrød idrætsanlæg
1
-
1
628655
17-10 2020
Kl. 13:00
Grantoften IF VB 1968 (2) Grantofteparken
1
-
6
628650
18-10 2020
Kl. 11:00
Mladost IF Gladsaxe-Hero BK Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
628652
18-10 2020
Kl. 12:00
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
5
-
1
628651
18-10 2020
Kl. 13:00
FC Ishøj (2) Torveparkens SK Ishøj Idrætscenter
3
-
3
628659
24-10 2020
Kl. 13:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1) Albertslund IF Hedehusene Idrætspark
3
-
3
628656
25-10 2020
Kl. 11:00
VB 1968 (2) Mladost IF Skovbrynet Skole
Udehold taberdømt
628660
25-10 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK IF Hjorten Gladsaxe Stadion
Hjemmehold taberdømt
628688
25-10 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre Grantoften IF Valhøj Skole
Udehold taberdømt
628658
25-10 2020
Kl. 12:30
Herstedøster IC FC Ishøj (2) Herstedøster Stadion
2
-
1
628657 on
28-10 2020
Kl. 20:00
Torveparkens SK Blovstrød IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
Kamp annulleret
627153
01-11 2020
Kl. 11:00
Blovstrød IF Grantoften IF Blovstrød idrætsanlæg
Kamp annulleret
628603
01-11 2020
Kl. 12:30
Herstedøster IC VB 1968 (2) Herstedøster Stadion
Kamp annulleret
628645 ma
02-11 2020
Kl. 20:00
Torveparkens SK Albertslund IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
Kamp annulleret
628611
08-11 2020
Kl. 12:00
B. 77, Rødovre Herstedøster IC Valhøj Skole
Kamp annulleret
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind