Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
11:00
Albertslund BS 72 (2)
2
Rosa La FC
1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Greve Fodbold
HMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
12:00
Avedøre IF
New City
UMH
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2020
13:00
Oversidder
Solrød FC (3)
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72 (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
3
Torslunde-Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Solrød FC (3)
Avedøre IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
Rosa La FC
0
FC Ishøj (1)
7
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
11:00
Albertslund BS 72 (2)
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
9
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Solrød FC (3)
9
Måløv BK
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
FC Ishøj (1)
2
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
12:30
Torslunde-Ishøj IF
3
New City
4
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
13:00
Oversidder
Rosa La FC
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
13:15
Måløv BK
Avedøre IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
Greve Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Rosa La FC
2
Solrød FC (3)
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
FC Ishøj (1)
8
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
11:00
New City
6
Albertslund BS 72 (2)
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
15:00
FC Rudersdal
2
Torslunde-Ishøj IF
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Måløv BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
New City
1
FC Rudersdal
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
11:00
Måløv BK
2
Rosa La FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Solrød FC (3)
Greve Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
FC Ishøj (1)
3
New City
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:00
Avedøre IF
5
Torslunde-Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
Albertslund BS 72 (2)
5
FC Rudersdal
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
13:00
Oversidder
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
17:45
Avedøre IF
4
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Greve Fodbold
6
Måløv BK
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Torslunde-Ishøj IF
4
Albertslund BS 72 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
5
Solrød FC (3)
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
New City
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
FC Rudersdal
8
FC Ishøj (1)
5
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Måløv BK
1
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
FC Ishøj (1)
5
Torslunde-Ishøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Rosa La FC
3
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Avedøre IF
Albertslund BS 72 (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
13:00
Oversidder
FC Rudersdal
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Greve Fodbold
1
Avedøre IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Albertslund BS 72 (2)
5
FC Ishøj (1)
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
Rosa La FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
New City
6
Måløv BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
FC Rudersdal
12
Solrød FC (3)
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
20:15
Rosa La FC
1
Avedøre IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
Måløv BK
4
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Greve Fodbold
11
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Rosa La FC
2
New City
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
12:30
Solrød FC (3)
2
Torslunde-Ishøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
13:00
Oversidder
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
11:00
Albertslund BS 72 (2)
6
Solrød FC (3)
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
FC Rudersdal
1
Rosa La FC
1
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
FC Ishøj (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
Torslunde-Ishøj IF
5
Måløv BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
11:00
New City
5
Greve Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Avedøre IF
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Solrød FC (3)
5
New City
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Måløv BK
2
Albertslund BS 72 (2)
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
Greve Fodbold
FC Rudersdal
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Rosa La FC
2
Torslunde-Ishøj IF
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
New City
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:45
Solrød FC (3)
2
FC Ishøj (1)
13
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
13:00
Oversidder
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
11:00
FC Ishøj (1)
Måløv BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2020
13:00
FC Rudersdal
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. nov 2020
11:00
Avedøre IF
FC Ishøj (1)
ANN
|