MENU

U15 Drenge 2 (06) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
636942
fr
14-08 2020
Kl. 18:15
FC Holte Virum-Sorgenfri BK Rudegård Stadion
5 - 1
636945
15-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Værløse BK
636944
15-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 6
636943
15-08 2020
Kl. 13:30
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
636941
16-08 2020
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Gladsaxe-Hero BK Allerød Idrætspark
4 - 5
636948
22-08 2020
Kl. 12:30
Virum-Sorgenfri BK Allerød/Blovstrød Virum Stadion
1 - 8
636946
22-08 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
636947
23-08 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Espergærde IF Gladsaxe Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

636949
23-08 2020
Kl. 13:00
Oversidder FC Holte
636950
23-08 2020
Kl. 13:00
Værløse BK LSF Værløse Stadion
1 - 1
636955
29-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder LSF
636952
29-08 2020
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Oversidder Allerød Idrætspark
636954
29-08 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Virum-Sorgenfri BK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 5
636953
30-08 2020
Kl. 13:15
FC Holte Værløse BK Rudegård Stadion
8 - 1
636957
05-09 2020
Kl. 10:00
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virum Stadion
1 - 7
636959
05-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Espergærde IF
636958
05-09 2020
Kl. 13:30
LSF FC Holte Smørum Idrætscenter
0 - 4
636956
06-09 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
636960
06-09 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Allerød/Blovstrød Værløse Stadion
4 - 7
636962 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Allerød/Blovstrød LSF Allerød Idrætspark
6 - 2
636951
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion
3 - 2
636965
12-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder FC Holte
636964
12-09 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Værløse BK Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 4
636961
12-09 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
636970 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion
4 - 7
636967
19-09 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
636969
19-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Gladsaxe-Hero BK
636963
19-09 2020
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK Gladsaxe Stadion
5 - 3
636968
20-09 2020
Kl. 12:00
LSF Espergærde IF Smørum Idrætscenter
3 - 3
636971
26-09 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC LSF Ølstykke Stadion
3 - 1
636974
26-09 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF FC Holte Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 9
636973
26-09 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
636975
27-09 2020
Kl. 11:45
Oversidder Allerød/Blovstrød
636972
27-09 2020
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Værløse BK Gladsaxe Stadion
3 - 1
636978 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe stadion Kunstgræs
636976
03-10 2020
Kl. 11:00
Allerød/Blovstrød Espergærde IF Allerød Idrætspark
636979
03-10 2020
Kl. 12:45
Oversidder Oversidder
636980
04-10 2020
Kl. 13:00
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion
636966 ti
06-10 2020
Kl. 17:45
FC Holte Allerød/Blovstrød Rudegård Stadion
636982 to
08-10 2020
Kl. 17:30
Gladsaxe-Hero BK FC Holte Gladsaxe stadion Kunstgræs
636983
10-10 2020
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK LSF Virum Stadion
636984
10-10 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
636981
10-10 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Allerød/Blovstrød Ølstykke Stadion
636985
10-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Værløse BK
636977 fr
23-10 2020
Kl. 17:30
FC Holte Ølstykke FC Rudegård Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind