MENU

U14 Drenge 2 (07) Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
638844 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF Lyngby Boldklub 1921 Albertslund Stadion
0 - 8
638845
15-08 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Slagslunde-Ganløse IF Sandet Stadion
UHT

Udehold taberdømt

638843
15-08 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC Bagsværd BK Ølstykke Stadion
1 - 6
638846
16-08 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold Brede IF Greve Idræts Center
2 - 2
638847
16-08 2020
Kl. 11:00
BK Avarta Gundsølille SGIF Espelundens Idrætsanlæg
0 - 4
638848
22-08 2020
Kl. 13:30
Brede IF BK Avarta Brede Idrætsplads
2 - 1
638859
23-08 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Greve Fodbold Bagsværd Stadion
4 - 1
638860
23-08 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion
2 - 6
638861 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Albertslund IF Gryden
HHT

Hjemmehold taberdømt

638895 to
27-08 2020
Kl. 17:30
Albertslund IF Gundsølille SGIF Albertslund Stadion
1 - 7
638864 to
27-08 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

638896
30-08 2020
Kl. 10:00
Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Greve Idræts Center
7 - 3
638897
30-08 2020
Kl. 11:00
BK Avarta Kr. Værløse IF Espelundens Idrætsanlæg
4 - 2
638902 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Ølstykke FC Gundsølillehallen
2 - 1
638900
05-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Albertslund IF Sandet Stadion
2 - 1
638898
05-09 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK BK Avarta Bagsværd Stadion
9 - 2
638899
06-09 2020
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion
3 - 2
638904 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC Kr. Værløse IF Ølstykke Stadion
3 - 2
638906
12-09 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Gundsølille SGIF Greve Idræts Center
3 - 5
638903
12-09 2020
Kl. 13:30
Brede IF Slagslunde-Ganløse IF Brede Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

638905
13-09 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion
0 - 4
638907
13-09 2020
Kl. 11:00
BK Avarta Albertslund IF Espelundens Idrætsanlæg
9 - 0
638901 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Greve Fodbold Gryden
HMH
638912 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Gundsølille SGIF Brede IF Gundsølillehallen
2 - 1
638909
20-09 2020
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 BK Avarta Lyngby Stadion
4 - 3
638910 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
Kr. Værløse IF Greve Fodbold Sandet Stadion
3 - 1
638911 ma
21-09 2020
Kl. 18:15
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK Gryden
2 - 2
638862 on
23-09 2020
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Kr. Værløse IF Gundsølillehallen
2 - 0
638908 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Albertslund IF Ølstykke FC Albertslund Stadion
4 - 6
638915
26-09 2020
Kl. 12:30
Lyngby Boldklub 1921 Slagslunde-Ganløse IF Lyngby Stadion
UMH
638914
27-09 2020
Kl. 10:30
Bagsværd BK Gundsølille SGIF Bagsværd Stadion
4 - 1
638913
27-09 2020
Kl. 12:30
Brede IF Kr. Værløse IF Brede Idrætsplads
2 - 2
638863 on
30-09 2020
Kl. 17:15
Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
638922 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Gundsølille SGIF Lyngby Boldklub 1921 Gundsølillehallen
638916 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
638920
03-10 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Bagsværd BK Sandet Stadion
638918
03-10 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC Greve Fodbold Ølstykke Stadion
638921
04-10 2020
Kl. 11:00
BK Avarta Slagslunde-Ganløse IF Espelundens Idrætsanlæg
638919
04-10 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Brede IF Albertslund Stadion
638928 to
08-10 2020
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF Gundsølille SGIF Gryden
638923
10-10 2020
Kl. 13:30
Brede IF Ølstykke FC Brede Idrætsplads
638924
11-10 2020
Kl. 10:00
Bagsværd BK Albertslund IF Bagsværd Stadion
638926
11-10 2020
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Kr. Værløse IF Lyngby Stadion
638927
11-10 2020
Kl. 11:00
Greve Fodbold BK Avarta Greve Idræts Center
638917
25-10 2020
Kl. 11:00
BK Avarta Ølstykke FC Espelundens Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind