MENU

Kvindesjællandsserien - Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
639874
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Stenhus IK Ølstykke FC Stenhus gymnasium&HF
1 - 7
639870
to
13-08 2020
Kl. 19:00
NFC/VIF Lyngby Boldklub NFC Anlæg Syd
7 - 2
639872
15-08 2020
Kl. 14:30
FC Bella Svogerslev BK Mørkhøj Skole
3 - 2
639871
16-08 2020
Kl. 12:00
Allerød Fodbold Klub B 73 Slagelse Allerød Idrætspark
4 - 0
639869
16-08 2020
Kl. 15:00
Fårevejle BK Oversidder Faarevejle Stadion
639873
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Frederikssund IK Taastrup FC Frederikssund Stadion
2 - 1
639878
22-08 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC FC Bella Tåstrup Idrætspark
0 - 2
639880
22-08 2020
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Fårevejle BK Stadion Vest
1 - 2
639875
22-08 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC Frederikssund IK Ølstykke Stadion
0 - 0
639877
23-08 2020
Kl. 12:00
Svogerslev BK NFC/VIF Svogerslev Idrætspark
0 - 2
639879
23-08 2020
Kl. 13:00
Oversidder Stenhus IK
UHT

Udehold taberdømt

639876
23-08 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Allerød Fodbold Klub Lyngby Stadion
1 - 4
640120 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Stenhus IK B 73 Slagelse Stenhus gymnasium&HF
0 - 9
640119
29-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Oversidder Frederikssund Stadion
639881
29-08 2020
Kl. 13:30
NFC/VIF Taastrup FC NFC Anlæg Syd
6 - 2
640118
29-08 2020
Kl. 14:30
FC Bella Ølstykke FC Mørkhøj Skole
0 - 1
640117
30-08 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Svogerslev BK Lyngby Stadion
0 - 2
640116
ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Fårevejle BK Allerød Idrætspark
3 - 0
640124
05-09 2020
Kl. 10:15
Fårevejle BK Stenhus IK Faarevejle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

640126
05-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Lyngby Boldklub NyBolig Park
UHT

Udehold taberdømt

640128
05-09 2020
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Frederikssund IK Stadion Vest
10 - 1
640123
05-09 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC NFC/VIF Ølstykke Stadion
0 - 3
640125
06-09 2020
Kl. 12:00
Svogerslev BK Allerød Fodbold Klub Svogerslev Idrætspark
1 - 8
640127
06-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder FC Bella
640131
12-09 2020
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub Ølstykke FC Lyngby Stadion
1 - 0
640134
12-09 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Fårevejle BK Frederikssund Stadion
2 - 2
640129
12-09 2020
Kl. 13:30
NFC/VIF Oversidder NFC Anlæg Syd
640132
12-09 2020
Kl. 14:30
FC Bella B 73 Slagelse Mørkhøj Skole
2 - 1
640133
13-09 2020
Kl. 12:00
Svogerslev BK Taastrup FC Svogerslev Idrætspark
4 - 3
640130
13-09 2020
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Stenhus IK Allerød Idrætspark
15 - 0
640622 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Stenhus IK Frederikssund IK Holbæk Sportsby - Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

640620
19-09 2020
Kl. 10:15
Fårevejle BK FC Bella Faarevejle Stadion
1 - 1
640624
19-09 2020
Kl. 11:00
B 73 Slagelse NFC/VIF Stadion Vest
2 - 4
640623
20-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Lyngby Boldklub
640135
to
24-09 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Svogerslev BK Ølstykke Stadion
1 - 4
640630
26-09 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC Ølstykke FC Tåstrup Idrætspark
0 - 1
640625
26-09 2020
Kl. 13:30
NFC/VIF Fårevejle BK Vordingborg Stadion
4 - 0
640628
26-09 2020
Kl. 14:30
FC Bella Stenhus IK Mørkhøj Skole
UHT

Udehold taberdømt

640626
26-09 2020
Kl. 15:30
Allerød Fodbold Klub Frederikssund IK Allerød Idrætspark
12 - 1
640629
27-09 2020
Kl. 12:00
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
640627
27-09 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub B 73 Slagelse Lyngby Stadion
3 - 6
640634 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Stenhus IK NFC/VIF Holbæk Sportsby - Kunstgræs
HHT

Hjemmehold taberdømt

640631 to
01-10 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
UDS
640636
03-10 2020
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Svogerslev BK Stadion Vest
640633
03-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Bella Frederikssund Stadion
640632
03-10 2020
Kl. 15:00
Fårevejle BK Lyngby Boldklub Faarevejle Stadion
640635
04-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Taastrup FC
640621 ti
06-10 2020
Kl. 18:45
Taastrup FC Allerød Fodbold Klub NyBolig Park - Kunstgræs
640641 to
08-10 2020
Kl. 19:15
Svogerslev BK Fårevejle BK Svogerslev Idrætspark kunst
640642
10-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC B 73 Slagelse Tåstrup Idrætspark
640637
10-10 2020
Kl. 11:30
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
640638
10-10 2020
Kl. 13:30
NFC/VIF Frederikssund IK Vordingborg Stadion
640639
10-10 2020
Kl. 15:30
Allerød Fodbold Klub FC Bella Allerød Idrætspark
640640
11-10 2020
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Stenhus IK Lyngby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

640647 on
14-10 2020
Kl. 19:00
Stenhus IK Svogerslev BK Stenhus gymnasium&HF
HHT

Hjemmehold taberdømt

640643
17-10 2020
Kl. 10:15
Fårevejle BK Taastrup FC Faarevejle Stadion
640648
17-10 2020
Kl. 11:00
B 73 Slagelse Ølstykke FC Stadion Vest
640646
17-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Lyngby Boldklub Frederikssund Stadion
640645
17-10 2020
Kl. 13:00
FC Bella NFC/VIF Gladsaxe Stadion
640644
17-10 2020
Kl. 15:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
640649
24-10 2020
Kl. 12:00
Ølstykke FC Fårevejle BK Ølstykke Stadion
640650
24-10 2020
Kl. 12:00
NFC/VIF Allerød Fodbold Klub Vordingborg Stadion
640651
24-10 2020
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub FC Bella Lyngby Stadion
640652
24-10 2020
Kl. 12:00
Svogerslev BK Frederikssund IK Svogerslev Idrætspark
640653
24-10 2020
Kl. 12:00
Taastrup FC Stenhus IK Tåstrup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

640654
24-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder B 73 Slagelse
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind