MENU

U15 Piger 1 (06) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
649518 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder Fredensborg BI
649521
15-08 2020
Kl. 11:30
Hareskov IF Havdrup GI Birkevang
3 - 0
649520
15-08 2020
Kl. 12:00
Sydsjællands PIge Alliance KNFC-SIF Køng Idrætsplads
4 - 1
649526
on
19-08 2020
Kl. 18:30
KNFC-SIF Ølstykke FC Skensved Stadion
7 - 1
649524
to
20-08 2020
Kl. 18:30
Fredensborg BI Hareskov IF Fredensborg Stadion
1 - 6
649525
22-08 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
649523
22-08 2020
Kl. 13:00
Havdrup GI Sorø Freja Havdrup Idrætscenter
1 - 3
649532
to
27-08 2020
Kl. 18:30
Hareskov IF Greve Fodbold Birkevang
0 - 7
649531
29-08 2020
Kl. 11:00
Ølstykke FC Melby-Liseleje IF Ølstykke Stadion
2 - 0
649530
30-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder KNFC-SIF
649533
30-08 2020
Kl. 13:00
Sorø Freja Sydsjællands PIge Alliance Sorø Stadion
0 - 9
649529
ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Havdrup GI Fredensborg BI Havdrup Idrætscenter
2 - 2
649537
ti
01-09 2020
Kl. 18:30
KNFC-SIF Hareskov IF Rishøj Stadion
4 - 5
649538
05-09 2020
Kl. 11:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
649536
05-09 2020
Kl. 12:00
Sydsjællands PIge Alliance Ølstykke FC Vordingborg Stadion
14 - 0
649527
ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Sydsjællands PIge Alliance Melby Stadion
0 - 7
649535 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Greve Fodbold Havdrup GI Greve Idræts Center
8 - 1
649541
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Fredensborg BI Greve Fodbold Fredensborg Stadion
3 - 3
649542
12-09 2020
Kl. 11:30
Hareskov IF Melby-Liseleje IF Birkevang
7 - 0
649540
13-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Sydsjællands PIge Alliance
649539
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Havdrup GI KNFC-SIF Havdrup Idrætscenter
0 - 3
649819
19-09 2020
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Havdrup GI Melby Stadion
1 - 1
649546
19-09 2020
Kl. 10:00
Sydsjællands PIge Alliance Hareskov IF Køng Idrætsplads
2 - 0
649545
19-09 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Sorø Freja Greve Idræts Center
UHT

Udehold taberdømt

649818
19-09 2020
Kl. 13:30
KNFC-SIF Fredensborg BI Skensved Stadion
4 - 2
649543
20-09 2020
Kl. 11:00
Sorø Freja Ølstykke FC Sorø Stadion
4 - 4
649544 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
649823
26-09 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Ølstykke FC Birkevang
UMH
649820
26-09 2020
Kl. 12:00
Havdrup GI Sydsjællands PIge Alliance Havdrup Idrætscenter
2 - 5
649822
27-09 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold KNFC-SIF Greve Idræts Center
3 - 4
649824
27-09 2020
Kl. 13:00
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion
649522 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Melby-Liseleje IF Sorø Stadion
3 - 1
649827
03-10 2020
Kl. 10:00
Sydsjællands PIge Alliance Fredensborg BI Køng Idrætsplads
649829
03-10 2020
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Greve Fodbold Melby Stadion
649826
03-10 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Havdrup GI Ølstykke Stadion
649825
04-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Hareskov IF
649828
04-10 2020
Kl. 13:00
Sorø Freja KNFC-SIF Sorø Stadion
649834 on
07-10 2020
Kl. 18:30
KNFC-SIF Melby-Liseleje IF Rishøj Stadion
649831 to
08-10 2020
Kl. 18:00
Fredensborg BI Ølstykke FC Fredensborg Stadion
649830
10-10 2020
Kl. 10:00
Havdrup GI Oversidder Havdrup Idrætscenter
649833
10-10 2020
Kl. 11:15
Hareskov IF Sorø Freja Birkevang
649832
10-10 2020
Kl. 12:00
Greve Fodbold Sydsjællands PIge Alliance Greve Idræts Center
649519
18-10 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC Greve Fodbold Ølstykke Stadion
649821 on
21-10 2020
Kl. 17:30
Fredensborg BI Melby-Liseleje IF Fredensborg Stadion
649534
24-10 2020
Kl. 12:00
Fredensborg BI Sorø Freja Fredensborg Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind