MENU

8-Herresenior 1 - Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
651123 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Lejerbo BK Avedøre BK Gungehusskolen
UHT

Udehold taberdømt

651120
15-08 2020
Kl. 12:00
Kontra BK VB 1968 (2) Nygårdsskolen
2 - 1
651122
16-08 2020
Kl. 14:15
Hundige BK (2) Køge Union Hundige Boldfælled
13 - 2
651129
on
19-08 2020
Kl. 18:30
Vestegnen FK (2) Hundige BK (2) Vallensbæk Idrætscenter
1 - 4
651126 to
20-08 2020
Kl. 19:00
VB 1968 (2) Lejerbo BK Skovbrynet Skole
5 - 2
651127 fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF (2) Kontra BK Gadehaveskolen
5 - 1
651128
23-08 2020
Kl. 11:00
Køge Union Solrød FC Ellemarkskolens bane
3 - 4
651130 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
Avedøre BK VB 1968 (2) Enghøjskolen
9 - 7
651132 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Solrød FC Vestegnen FK (2) Solrød Idrætscenter
3 - 4
651133 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Lejerbo BK Høje Tåstrup IF (2) Gungehusskolen
2 - 3
651131
29-08 2020
Kl. 12:00
Kontra BK Køge Union Nygårdsskolen
3 - 1
651134
30-08 2020
Kl. 11:00
FC Ballerup Hundige BK (2) Højagerskolen
6 - 5
651181 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Vestegnen FK (2) Kontra BK Vallensbæk Idrætscenter
4 - 2
651135 to
03-09 2020
Kl. 18:45
VB 1968 (2) FC Ballerup Skovbrynet Skole
3 - 4
651178 to
03-09 2020
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF (2) Avedøre BK Gadehaveskolen
5 - 7
651179
06-09 2020
Kl. 14:15
Hundige BK (2) Solrød FC Hundige Boldfælled
3 - 1
651182 on
09-09 2020
Kl. 18:30
Avedøre BK Køge Union Enghøjskolen
6 - 3
651185 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Lejerbo BK Vestegnen FK (2) Gungehusskolen
1 - 1
651183
12-09 2020
Kl. 12:00
Kontra BK Hundige BK (2) Nygårdsskolen
2 - 4
651184
13-09 2020
Kl. 13:30
VB 1968 (2) Høje Tåstrup IF (2) Skovbrynet Skole
7 - 4
651186
13-09 2020
Kl. 15:00
FC Ballerup Solrød FC Højagerskolen
1 - 2
651189 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Hundige BK (2) Lejerbo BK Hundige Boldfælled
0 - 2
651191 on
16-09 2020
Kl. 18:30
Vestegnen FK (2) Avedøre BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
651187 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Solrød FC Kontra BK Solrød Idrætscenter
4 - 1
651188 fr
18-09 2020
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF (2) FC Ballerup Gadehaveskolen
1 - 5
651190
20-09 2020
Kl. 11:00
Køge Union VB 1968 (2) Ellemarkskolens bane
0 - 13
651121
20-09 2020
Kl. 11:00
Solrød FC Høje Tåstrup IF (2) Solrød Idrætscenter
7 - 2
651192
ma
21-09 2020
Kl. 18:30
Avedøre BK Hundige BK (2) Enghøjskolen
4 - 4
651124 on
23-09 2020
Kl. 17:45
FC Ballerup Vestegnen FK (2) Højagerskolen
HMH
651295
27-09 2020
Kl. 11:00
FC Ballerup Kontra BK Højagerskolen
1 - 3
651193
27-09 2020
Kl. 13:30
VB 1968 (2) Vestegnen FK (2) Skovbrynet Skole
4 - 1
651297 on
30-09 2020
Kl. 17:30
Solrød FC Avedøre BK Solrød Idrætscenter
6 - 0
651300 on
30-09 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK (2) Høje Tåstrup IF (2) Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
651296
03-10 2020
Kl. 12:00
Kontra BK Lejerbo BK Nygårdsskolen
651299
04-10 2020
Kl. 11:00
FC Ballerup Køge Union Højagerskolen
651298
04-10 2020
Kl. 14:00
Hundige BK (2) VB 1968 (2) Hundige Boldfælled
651301 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Avedøre BK Kontra BK Enghøjskolen
651304 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
Lejerbo BK FC Ballerup Avedøre Stadion
651303 fr
09-10 2020
Kl. 19:00
Høje Tåstrup IF (2) Hundige BK (2) Gadehaveskolen
651305
11-10 2020
Kl. 11:00
Køge Union Vestegnen FK (2) Ellemarkskolens bane
651125
11-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre BK FC Ballerup Enghøjskolen
651302
11-10 2020
Kl. 13:30
VB 1968 (2) Solrød FC Skovbrynet Skole
651194 on
14-10 2020
Kl. 18:30
Høje Tåstrup IF (2) Køge Union Gadehaveskolen
651180
18-10 2020
Kl. 11:00
Køge Union Lejerbo BK Ellemarkskolens bane
651195
25-10 2020
Kl. 11:00
Lejerbo BK Solrød FC Avedøre Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind