MENU

8-Herresenior 2 (motionsrækken) - Efterår, Pulje 4 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
651959
ma
10-08 2020
Kl. 19:15
Tune IF Føllenslev-Særslev IF Tune Stadion Kunstgræs
2
-
6
651956
ti
11-08 2020
Kl. 18:30
Mørkøv IF Gislinge BK Mørkøvhallen
2
-
1
651957 on
12-08 2020
Kl. 18:30
RU Bramsnæs FB Målfeltet
5
-
2
651960
on
12-08 2020
Kl. 19:00
Skibby IK Avedøre IF Skibby Stadion
0
-
5
651958
to
13-08 2020
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK BK Avarta (2) Roskilde IC (Darup)
1
-
5
651961 ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Skibby IK Firhøj Stadion
2
-
0
651962
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Gislinge BK Tune IF Gislinge Stadion
7
-
2
651965
on
19-08 2020
Kl. 19:00
Avedøre IF Røde Stjerne BK Avedøre Stadion
4
-
0
651963 to
20-08 2020
Kl. 19:00
Bramsnæs FB Mørkøv IF Bramsnæsvighallen
5
-
1
651964
22-08 2020
Kl. 12:00
BK Avarta (2) RU Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
651969
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Tune IF Bramsnæs FB Tune Stadion
1
-
2
651966 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Gislinge BK Firhøj Stadion
2
-
3
651967
ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Mørkøv IF BK Avarta (2) Mørkøvhallen
2
-
2
651968 on
26-08 2020
Kl. 18:30
RU Avedøre IF Målfeltet
Ude- og hjemmehold taberdømt
651970
on
26-08 2020
Kl. 19:00
Skibby IK Røde Stjerne BK Skibby Stadion
2
-
1
651975 on
02-09 2020
Kl. 18:45
Avedøre IF Mørkøv IF Avedøre Stadion
10
-
0
651971 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Gislinge BK Skibby IK Gislinge Stadion
6
-
0
651973 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK RU Roskilde IC (Darup)
1
-
3
651972 to
03-09 2020
Kl. 18:45
Bramsnæs FB Føllenslev-Særslev IF Bramsnæsvighallen
2
-
0
651974
05-09 2020
Kl. 12:00
BK Avarta (2) Tune IF Espelundens Idrætsanlæg
6
-
3
651976
ti
08-09 2020
Kl. 19:00
Føllenslev-Særslev IF BK Avarta (2) Firhøj Stadion
2
-
6
651977
ti
08-09 2020
Kl. 19:30
Mørkøv IF Røde Stjerne BK Mørkøvhallen
5
-
3
651979
ti
08-09 2020
Kl. 19:30
Tune IF Avedøre IF Tune Stadion Kunstgræs
1
-
2
651980
on
09-09 2020
Kl. 18:30
Skibby IK RU Skibby Stadion
1
-
6
651978 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Gislinge BK Bramsnæs FB Gislinge Stadion
5
-
2
651985 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Avedøre IF Føllenslev-Særslev IF Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
651981
on
16-09 2020
Kl. 18:30
RU Mørkøv IF Målfeltet
6
-
3
651982 to
17-09 2020
Kl. 18:00
Bramsnæs FB Skibby IK Bramsnæsvighallen
3
-
1
651983
to
17-09 2020
Kl. 18:00
Røde Stjerne BK Tune IF Roskilde IC (Darup)
3
-
2
651984
19-09 2020
Kl. 12:00
BK Avarta (2) Gislinge BK Espelundens Idrætsanlæg
3
-
2
651989
ma
21-09 2020
Kl. 19:15
Tune IF RU Tune Stadion
0
-
4
651986 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Røde Stjerne BK Firhøj Stadion
Udehold taberdømt
651990
on
23-09 2020
Kl. 17:45
Skibby IK Mørkøv IF Skibby Stadion
2
-
2
651987 on
23-09 2020
Kl. 19:00
Gislinge BK Avedøre IF Gislinge Stadion
0
-
0
651988 to
24-09 2020
Kl. 19:00
BK Avarta (2) Bramsnæs FB Espelunden Kunstgræs
3
-
2
651991 ti
29-09 2020
Kl. 18:30
Mørkøv IF Tune IF Mørkøvhallen
Udehold taberdømt
651992 on
30-09 2020
Kl. 18:00
RU Føllenslev-Særslev IF Målfeltet
Udehold taberdømt
652042 on
30-09 2020
Kl. 19:00
Skibby IK BK Avarta (2) Skibby Stadion
0
-
11
652041 to
01-10 2020
Kl. 17:30
Røde Stjerne BK Gislinge BK Roskilde IC (Darup)
1
-
4
652043
04-10 2020
Kl. 14:00
Avedøre IF Bramsnæs FB Avedøre Stadion
Udehold taberdømt
652047
ma
05-10 2020
Kl. 19:30
Tune IF Skibby IK Tune Stadion Kunstgræs
2
-
1
652044 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
Føllenslev-Særslev IF Mørkøv IF Firhøj Stadion
6
-
1
652045 on
07-10 2020
Kl. 19:00
Gislinge BK RU Gislinge Stadion
2
-
2
652048
10-10 2020
Kl. 12:00
BK Avarta (2) Avedøre IF Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
652046
25-10 2020
Kl. 11:00
Bramsnæs FB Røde Stjerne BK Bramsnæsvighallen
0
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind