MENU

8-M+32 1 - Efterår, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
652243
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
FC Ishøj Sorø Freja Ishøj Idrætscenter
2 - 6
652246 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
652242
on
12-08 2020
Kl. 18:30
Hundige BK KFUM BK, Roskilde Hundige Boldfælled
5 - 1
652245 on
12-08 2020
Kl. 21:00
FC Ypsilon Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
652249
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Hundige BK Sorø Stadion, Kunstgræs
6 - 2
652251 ma
17-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder Karlslunde IF
652244 ti
18-08 2020
Kl. 19:00
Karlslunde IF Høsterkøb HF 2000 Karlslunde Stadion
0 - 3
652248 on
19-08 2020
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde FC Ypsilon Lillevang Idrætscenter
4 - 0
652250
22-08 2020
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 FC Ishøj SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0 - 2
652247
23-08 2020
Kl. 10:15
Oversidder Mosede BK
652254 ma
24-08 2020
Kl. 18:45
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter
652256
on
26-08 2020
Kl. 18:45
Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen
1 - 0
652255
on
26-08 2020
Kl. 21:00
FC Ypsilon Sorø Freja Gadehaveskolen kunstgræs
1 - 4
652252
30-08 2020
Kl. 10:15
Oversidder KFUM BK, Roskilde
652253
30-08 2020
Kl. 14:15
Hundige BK Høsterkøb HF 2000 Hundige Boldfælled
3 - 0
652400 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Hundige BK
652260
ti
01-09 2020
Kl. 19:30
Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
1 - 3
652261
on
02-09 2020
Kl. 19:00
Høsterkøb HF 2000 FC Ypsilon SPORTEN ved Høsterkøb Skole
3 - 0
652258 on
02-09 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Oversidder Sorø Stadion, Kunstgræs
652405
ma
07-09 2020
Kl. 18:15
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
7 - 1
652403 on
09-09 2020
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde Sorø Freja Lillevang Idrætscenter
5 - 1
652404 on
09-09 2020
Kl. 21:00
FC Ypsilon Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
652402 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Hundige BK Karlslunde IF Hundige Boldfælled
UHT

Udehold taberdømt

652401
13-09 2020
Kl. 10:15
Oversidder Høsterkøb HF 2000
652409 ma
14-09 2020
Kl. 18:30
Høsterkøb HF 2000 KFUM BK, Roskilde SPORTEN ved Høsterkøb Skole
0 - 6
652407
ma
14-09 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Mosede BK Sorø Stadion, Kunstgræs
3 - 1
652410 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
652408
ti
15-09 2020
Kl. 19:30
Karlslunde IF FC Ypsilon Karlslunde Stadion
2 - 0
652406
on
16-09 2020
Kl. 18:00
FC Ishøj Hundige BK Ishøj Idrætscenter
2 - 12
652413 ma
21-09 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Høsterkøb HF 2000 Sorø Stadion, Kunstgræs
6 - 0
652412 ma
21-09 2020
Kl. 19:30
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
652257
on
23-09 2020
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde Mosede BK Lillevang Idrætscenter kunst
2 - 2
652414 on
23-09 2020
Kl. 21:00
FC Ypsilon FC Ishøj Gadehaveskolen kunstgræs
4 - 1
652411
27-09 2020
Kl. 11:15
Oversidder Karlslunde IF
652419
ma
28-09 2020
Kl. 17:15
Mosede BK Høsterkøb HF 2000 Mosede-skolen
5 - 2
652420 ma
28-09 2020
Kl. 17:15
Oversidder Sorø Freja
652418 ti
29-09 2020
Kl. 19:30
Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

652417 on
30-09 2020
Kl. 17:15
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter
652416
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Hundige BK FC Ypsilon Hundige Boldfælled
6 - 0
652415
fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
4 - 2
652423 ma
05-10 2020
Kl. 19:00
Sorø Freja Karlslunde IF Sorø Stadion, Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

652422
on
07-10 2020
Kl. 19:45
KFUM BK, Roskilde FC Ishøj Lillevang Idrætscenter
3 - 2
652424
on
07-10 2020
Kl. 21:00
FC Ypsilon Mosede BK NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 6
652425
10-10 2020
Kl. 15:00
Høsterkøb HF 2000 Oversidder SPORTEN ved Høsterkøb Skole
652421
11-10 2020
Kl. 10:15
Oversidder Hundige BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind