MENU

U14 Drenge 8-mands (07) Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
654083 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Høng GF Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Hønghallen
4 - 1
654084 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Dianalund IF FC Lejre Dianalund Stadion
1 - 9
654088
ti
18-08 2020
Kl. 18:30
FC Lejre Kalundborg GB Lejrehallen
3 - 1
654089 on
19-08 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Dianalund IF Hvidebæk Stadion
4 - 3
654087 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Suså IF Høng GF Herlufmaglehallen
2 - 4
654105 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF FC Lejre Rørby Stadion
2 - 2
654093
to
27-08 2020
Kl. 18:00
Høng GF Kalundborg GB Hønghallen
4 - 0
654104 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Dianalund IF Suså IF Dianalund Stadion
4 - 0
654086
29-08 2020
Kl. 13:00
Kalundborg GB Suså IF Munkesø Stadion
10 - 1
654106 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Høng GF FC Lejre Hønghallen
0 - 4
654107 to
03-09 2020
Kl. 18:00
Suså IF Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Herlufmaglehallen
1 - 1
654108
06-09 2020
Kl. 11:00
Kalundborg GB Dianalund IF Munkesø Stadion
6 - 0
654110 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
FC Lejre Suså IF Lejrehallen
4 - 0
654111
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Kalundborg GB Hvidebæk Stadion
1 - 3
654109 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Dianalund IF Høng GF Dianalund Stadion
0 - 4
654114 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Høng GF Rørby Stadion
3 - 4
654112
to
17-09 2020
Kl. 18:00
Suså IF Kalundborg GB Herlufmaglehallen
5 - 3
654113
19-09 2020
Kl. 11:00
FC Lejre Dianalund IF Osted Stadion
5 - 1
654115 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Høng GF Suså IF Hønghallen
UHT

Udehold taberdømt

654116 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Dianalund IF Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Dianalund Stadion
3 - 3
654117
27-09 2020
Kl. 11:00
Kalundborg GB FC Lejre Munkesø Stadion
2 - 5
654119 ti
29-09 2020
Kl. 18:30
FC Lejre Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Osted Stadion, kunst
9 - 3
654120
to
01-10 2020
Kl. 17:30
Kalundborg GB Høng GF Munkesø Stadion
3 - 0
654118 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Suså IF Dianalund IF Herlufmaglehallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

654126
04-10 2020
Kl. 13:30
Kalundborg GB Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Munkesø Stadion
2 - 2
654122 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
FC Lejre Høng GF Lejrehallen
3 - 2
654123 on
07-10 2020
Kl. 18:00
Hvidebæk IF/Rørby-Værslev IF Suså IF Hvidebæk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

654121
to
08-10 2020
Kl. 18:00
Dianalund IF Kalundborg GB Dianalund Stadion
5 - 4
654124 ti
20-10 2020
Kl. 18:00
Høng GF Dianalund IF Hønghallen
4 - 3
654125 to
22-10 2020
Kl. 18:00
Suså IF FC Lejre Herlufmaglehallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind