Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. aug 2020
18:00
Fremad Valby (M)
1
B93 (M)
6
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
FFB (3)
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
AIK 65 Strøby Fodbold (2)
1
B. 73, Slagelse (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
IF Skjold Birkerød (3)
1
Hørsholm-Usserød IK (2)
8
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:30
HB Køge Pigetalent (2)
0
Greve Fodbold (Liga1)
6
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga1)
HIK (Liga1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
B93 (M)
0
Sundby Bk.(Liga1)
8
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
FA 2000 (Liga1)
2
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
Hørsholm-Usserød IK (2)
0
Farum BK (Liga1)
8
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
Brøndbyernes IF (Liga1)
4
Greve Fodbold (Liga1)
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
Allerød Fodbold Klub (Liga1)
3
BSF (Liga1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:15
FC Helsingør (Liga1)
4
Ølstykke FC (Liga1)
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:30
Bk. Hekla (M)
3
B. 73, Slagelse (1)
4
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2020
10:00
FA 2000 (Liga1)
1
Brøndbyernes IF (Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2020
14:00
B. 73, Slagelse (1)
1
Allerød Fodbold Klub (Liga1)
3
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2020
14:00
Farum BK (Liga1)
6
Sundby Bk.(Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
13:00
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga1)
6
FC Helsingør (Liga1)
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Allerød Fodbold Klub (Liga1)
1
Frederiksværk Fodbold Klub (Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
18:30
Farum BK (Liga1)
5
FA 2000 (Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Allerød Fodbold Klub (Liga1)
2
Farum BK (Liga1)
6
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde 25.8 - Der er 11 oversiddere. Lodtrækning 2. runde DBU Sjælland facebook 28.8 kl. 12.00
2. runde 8.9 - Lodtrækning 3. runde DBU Sjælland facebook 14.9 kl. 12.00
3. runde 15.11 Lodtrækning 4. runde DBU Sjælland facebook 30.11 kl. 12.00
Semifinaler 2021
Finale 9. maj 2021 Lodtrækning om hvilket hold som spiller hjemme.
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.