MENU

U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
658463
15-08 2020
Kl. 10:00
Herstedøster IC IF Bytoften Herstedøster Stadion
5 - 4
658465
15-08 2020
Kl. 11:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
1 - 2
658462
15-08 2020
Kl. 12:45
Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
0 - 5
658464
16-08 2020
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK Orient GI Gladsaxe Stadion
4 - 9
658457
16-08 2020
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre IF Hjorten Nørrekær
6 - 9
658467
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
IF Hjorten Gladsaxe-Hero BK Skinderskovgård
5 - 6
658466
22-08 2020
Kl. 10:00
Orient GI BSF Islev Skole
9 - 2
658470
22-08 2020
Kl. 12:00
LSF Herstedøster IC Smørum Idrætscenter
3 - 3
658468
23-08 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev BK Vest, Rødovre Elverroad
7 - 1
658472
29-08 2020
Kl. 10:00
IF Bytoften BK Vest, Rødovre Gladsaxe skole
12 - 4
658473
29-08 2020
Kl. 10:00
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
1 - 6
658474
30-08 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
3 - 6
658471
30-08 2020
Kl. 13:00
Orient GI IF Hjorten Islev Skole
5 - 4
658469 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
IF Bytoften Måløv BK Gladsaxe skole
11 - 1
658476 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
IF Hjorten BSF Skinderskovgård
7 - 0
658478
05-09 2020
Kl. 11:15
Herstedøster IC Måløv BK Herstedøster Stadion
4 - 5
658477
06-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Orient GI Elverroad
1 - 3
658479
06-09 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften Gladsaxe-Hero BK Gladsaxe skole
5 - 7
658480
06-09 2020
Kl. 11:45
LSF BK Vest, Rødovre Smørum Idrætscenter
10 - 1
658475 on
09-09 2020
Kl. 16:45
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
2 - 7
658485
12-09 2020
Kl. 11:00
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
0 - 4
658481
12-09 2020
Kl. 12:30
Orient GI IF Bytoften Islev Skole
9 - 3
658484
13-09 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion
7 - 7
658482
13-09 2020
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
4 - 6
658483
ti
15-09 2020
Kl. 18:00
IF Hjorten B. 1973, Herlev Skinderskovgård
HMH
658525
19-09 2020
Kl. 09:45
IF Bytoften IF Hjorten Gladsaxe skole
0 - 6
658489
19-09 2020
Kl. 10:00
Måløv BK BK Vest, Rødovre Måløv Idrætspark
4 - 2
658524
19-09 2020
Kl. 10:00
Herstedøster IC Gladsaxe-Hero BK Herstedøster Stadion
8 - 4
658527
19-09 2020
Kl. 12:00
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter
4 - 2
658523
20-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev BSF Elverroad
4 - 2
658577 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
IF Hjorten LSF Skinderskovgård
2 - 6
658582
26-09 2020
Kl. 11:00
BSF BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark
658570
27-09 2020
Kl. 10:00
Orient GI Herstedøster IC Islev Skole
658580
27-09 2020
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev IF Bytoften Elverroad
658581
27-09 2020
Kl. 11:15
Gladsaxe-Hero BK Måløv BK Gladsaxe Stadion
658587 on
30-09 2020
Kl. 18:00
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
658586 to
01-10 2020
Kl. 18:00
BSF IF Bytoften Ballerup Idrætspark
658585 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Herstedøster IC IF Hjorten Herstedøster Stadion
658584
03-10 2020
Kl. 10:00
Måløv BK Orient GI Måløv Idrætspark
658583
03-10 2020
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Gladsaxe-Hero BK Nørrekær
658591 ti
06-10 2020
Kl. 18:00
IF Hjorten Måløv BK Skinderskovgård
658592 on
07-10 2020
Kl. 17:15
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad
658588
11-10 2020
Kl. 10:00
Orient GI BK Vest, Rødovre Islev Skole
658593
11-10 2020
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe Stadion
658594
11-10 2020
Kl. 11:00
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind