U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår, Pulje 3 (2020)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
662078
15-08 2020
10:00 Oversidder Jernløse BK
15. aug 2020
10:00
Oversidder
Jernløse BK
662079
15-08 2020
11:00 Bramsnæs FB Oversidder Bramsnæsvighallen
15. aug 2020
11:00
Bramsnæs FB
Oversidder
662077
on19-08 2020
17:30 Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
2
-
9
19. aug 2020
17:30
Karlslunde IF
2
KFUM BK, Roskilde
9
662082
to20-08 2020
17:30 Jernløse BK Bramsnæs FB Jernløse Hallen
4
-
8
20. aug 2020
17:30
Jernløse BK
4
Bramsnæs FB
8
662081
22-08 2020
12:30 Oversidder KFUM BK, Roskilde
22. aug 2020
12:30
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
662084
23-08 2020
09:15 Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
23. aug 2020
09:15
Karlslunde IF
Oversidder
662085
to27-08 2020
17:00 KFUM BK, Roskilde Bramsnæs FB Lillevang Idrætscenter
5
-
8
27. aug 2020
17:00
KFUM BK, Roskilde
5
Bramsnæs FB
8
662086
29-08 2020
10:00 Oversidder Oversidder
29. aug 2020
10:00
Oversidder
Oversidder
662087
30-08 2020
10:30 Karlslunde IF Jernløse BK Karlslunde Stadion
3
-
7
30. aug 2020
10:30
Karlslunde IF
3
Jernløse BK
7
662091
05-09 2020
11:00 Bramsnæs FB Oversidder Bramsnæsvighallen
05. sep 2020
11:00
Bramsnæs FB
Oversidder
662090
05-09 2020
12:30 Oversidder Karlslunde IF
05. sep 2020
12:30
Oversidder
Karlslunde IF
662088
on09-09 2020
18:00 KFUM BK, Roskilde Jernløse BK Lillevang Idrætscenter
4
-
3
09. sep 2020
18:00
KFUM BK, Roskilde
4
Jernløse BK
3
662093
to10-09 2020
17:30 Jernløse BK Oversidder Jernløse Hallen
10. sep 2020
17:30
Jernløse BK
Oversidder
662092
12-09 2020
10:00 Oversidder KFUM BK, Roskilde
12. sep 2020
10:00
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
662094
13-09 2020
10:30 Karlslunde IF Bramsnæs FB Karlslunde Stadion
UDS
13. sep 2020
10:30
Karlslunde IF
Bramsnæs FB
UDS
662096
to17-09 2020
17:30 Jernløse BK Oversidder Jernløse Hallen
17. sep 2020
17:30
Jernløse BK
Oversidder
662095
19-09 2020
12:30 Oversidder Bramsnæs FB
19. sep 2020
12:30
Oversidder
Bramsnæs FB
662097
20-09 2020
09:15 Karlslunde IF KFUM BK, Roskilde Karlslunde Stadion
3
-
6
20. sep 2020
09:15
Karlslunde IF
3
KFUM BK, Roskilde
6
662098
to24-09 2020
17:00 KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
24. sep 2020
17:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
662099
26-09 2020
10:00 Oversidder Karlslunde IF
26. sep 2020
10:00
Oversidder
Karlslunde IF
662100
26-09 2020
11:00 Bramsnæs FB Jernløse BK Bramsnæsvighallen
3
-
2
26. sep 2020
11:00
Bramsnæs FB
3
Jernløse BK
2
662102
03-10 2020
10:00 Jernløse BK Karlslunde IF Jernløse Hallen
3
-
1
03. okt 2020
10:00
Jernløse BK
3
Karlslunde IF
1
662104
03-10 2020
11:00 Bramsnæs FB KFUM BK, Roskilde Bramsnæsvighallen
2
-
5
03. okt 2020
11:00
Bramsnæs FB
2
KFUM BK, Roskilde
5
662101
03-10 2020
12:30 Oversidder Oversidder
03. okt 2020
12:30
Oversidder
Oversidder
662106
to08-10 2020
17:30 Jernløse BK KFUM BK, Roskilde Jernløse Hallen
1
-
10
08. okt 2020
17:30
Jernløse BK
1
KFUM BK, Roskilde
10
662105
10-10 2020
10:00 Oversidder Bramsnæs FB
10. okt 2020
10:00
Oversidder
Bramsnæs FB
662113
11-10 2020
10:30 Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
11. okt 2020
10:30
Karlslunde IF
Oversidder
662124
24-10 2020
10:00 Bramsnæs FB Karlslunde IF Bramsnæsvighallen
5
-
1
24. okt 2020
10:00
Bramsnæs FB
5
Karlslunde IF
1
662122
24-10 2020
12:30 Oversidder Jernløse BK
24. okt 2020
12:30
Oversidder
Jernløse BK
662117
25-10 2020
10:00 KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
25. okt 2020
10:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind