Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2020
20:30
B 93 9
2
KFB 3
5
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
KFB 5
3
KB 6
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
14:00
Brønshøj 4
1
Skjold 12
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
FB 15
0
FA 2000 10
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
Heimdal 6
1
CBS Sport 4
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
19:30
Skjold 12
1
FB 15
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:00
KFB 3
1
KFB 5
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:45
Tårnby FF 3
6
B 93 9
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
20:15
FA 2000 10
2
Heimdal 6
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
20:30
KB 6
6
Brønshøj 4
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
14:00
KFB 5
3
Brønshøj 4
2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
10:00
FB 15
2
KB 6
5
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
Heimdal 6
1
Skjold 12
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
20:30
B 93 9
1
KFB 5
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
CBS Sport 4
6
B 93 9
2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
10:00
KFB 3
7
FB 15
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
KB 6
4
Heimdal 6
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
Brønshøj 4
5
B 93 9
2
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
Tårnby FF 3
6
Skjold 12
0
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
CBS Sport 4
1
FA 2000 10
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
14:00
Heimdal 6
1
KFB 3
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
16:00
FB 15
2
KFB 5
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
12:00
KFB 5
Heimdal 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:00
Brønshøj 4
2
FB 15
6
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
10:00
KB 6
4
Tårnby FF 3
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
16:00
Skjold 12
2
CBS Sport 4
1
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
16:00
FA 2000 10
6
B 93 9
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:30
B 93 9
0
FB 15
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:30
Tårnby FF 3
3
KFB 3
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
10:00
CBS Sport 4
1
KB 6
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
16:00
Heimdal 6
0
Brønshøj 4
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
16:00
FA 2000 10
4
Skjold 12
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
KFB 5
1
Tårnby FF 3
6
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
FB 15
2
Heimdal 6
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
10:00
KFB 3
2
CBS Sport 4
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
Skjold 12
5
B 93 9
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
14:00
KB 6
0
FA 2000 10
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Tårnby FF 3
5
CBS Sport 4
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
14:00
Brønshøj 4
2
KFB 3
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2020
19:00
B 93 9
1
Heimdal 6
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
12:00
Tårnby FF 3
8
Brønshøj 4
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
10:00
CBS Sport 4
2
KFB 5
5
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
FA 2000 10
2
KFB 3
0
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Skjold 12
1
KB 6
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
20:30
B 93 9
4
KB 6
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
12:00
KFB 5
1
FA 2000 10
7
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
FB 15
1
Tårnby FF 3
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
10:00
KFB 3
4
Skjold 12
0
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
14:00
Brønshøj 4
0
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2020
19:00
FA 2000 10
Tårnby FF 3
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
12:00
Skjold 12
KFB 5
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
12:00
Tårnby FF 3
Heimdal 6
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
12:00
CBS Sport 4
FB 15
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
12:00
FA 2000 10
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
12:00
KB 6
KFB 3
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 10 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 5 puljer rykker op
Nedrykning: ingen