MENU

U17 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (04-05) (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
392736
15-08 2020
Kl. 11:00
Glostrup Roskilde BK 2 Glostrup Idrætspark
1 - 5
392727
15-08 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Jægersborg Helsinge Stadion
1 - 3
392737
16-08 2020
Kl. 12:00
Vanløse Vallensbæk IF Kunst, Vanløse I P
4 - 0
392735
16-08 2020
Kl. 13:00
FFB Brøndby Strand IK Frederikssund Stadion
0 - 3
392726
16-08 2020
Kl. 14:00
Frem Ølstykke FC Frem, Valby IP
5 - 3
392734
ma
17-08 2020
Kl. 19:00
KB 2 KFUM BK, Roskilde Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
392839
22-08 2020
Kl. 15:00
Ølstykke FC Vanløse Ølstykke Stadion
1 - 5
392840
23-08 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Frem Lillevang Idrætscenter
1 - 2
392838
23-08 2020
Kl. 11:00
Roskilde BK 2 FFB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
392738
23-08 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Glostrup Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
392837
23-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Helsinge Fodbold Langbjergskolen
2 - 0
392739
23-08 2020
Kl. 14:00
Jægersborg KB 2 Gentofte Sportspark Opv. kunst
2 - 1
392847
29-08 2020
Kl. 11:00
Glostrup Ølstykke FC Glostrup Idrætspark
1 - 5
392841
29-08 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Roskilde BK 2 Helsinge Stadion
1 - 1
392842
30-08 2020
Kl. 12:00
KB 2 Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
392848
30-08 2020
Kl. 12:00
Vanløse KFUM BK, Roskilde Kunst, Vanløse I P
5 - 1
392845
30-08 2020
Kl. 13:00
FFB Vallensbæk IF Frederikssund Stadion
5 - 0
392844
30-08 2020
Kl. 14:00
Jægersborg Brøndby Strand IK Gentofte Sportspark Opv. kunst
3 - 2
392853 fr
04-09 2020
Kl. 17:30
Ølstykke FC FFB Ølstykke Stadion
2 - 2
392854
06-09 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Glostrup Lillevang Idrætscenter
2 - 2
392852
06-09 2020
Kl. 11:00
Roskilde BK 2 Jægersborg Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 3
392849
06-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Helsinge Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
392850
06-09 2020
Kl. 14:00
Frem Vanløse Frem, Valby IP
4 - 3
392857
to
10-09 2020
Kl. 18:30
Jægersborg Vallensbæk IF Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 0
392869
fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Roskilde BK 2 Langbjergskolen
2 - 1
392870
12-09 2020
Kl. 11:00
Glostrup Frem Glostrup Idrætspark
2 - 2
392856
13-09 2020
Kl. 12:00
KB 2 Vanløse Kunst, KB, P. Bangs Vej
UMH
392858
13-09 2020
Kl. 13:00
FFB KFUM BK, Roskilde Frederikssund Stadion
1 - 0
392875
19-09 2020
Kl. 15:00
Ølstykke FC Jægersborg Ølstykke Stadion
1 - 3
392876
20-09 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Helsinge Fodbold Lillevang Idrætscenter
5 - 1
392874
20-09 2020
Kl. 12:00
Vanløse Glostrup Kunst, Vanløse I P
3 - 3
392877
26-09 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Frem Helsinge Stadion
1 - 7
392902
27-09 2020
Kl. 11:00
Roskilde BK 2 Vallensbæk IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 2
393575
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Roskilde BK 2 Ølstykke Stadion
3 - 2
393573
03-10 2020
Kl. 11:00
Glostrup FFB Glostrup Idrætspark
4 - 0
393576
04-10 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Brøndby Strand IK Lillevang Idrætscenter
3 - 1
393574
04-10 2020
Kl. 12:00
Vanløse Helsinge Fodbold Kunst, Vanløse I P
1 - 2
392903
04-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF KB 2 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 5
392904
04-10 2020
Kl. 14:00
Frem Jægersborg Frem, Valby IP
0 - 2
392855
ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Ølstykke FC Helsinge Fodbold Ølstykke Stadion
2 - 2
393580
on
07-10 2020
Kl. 18:00
Jægersborg Vanløse Gentofte Sportspark, kunst 2
2 - 1
392851
to
08-10 2020
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK KB 2 Langbjergskolen
2 - 0
393578
10-10 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Glostrup Helsinge Stadion
2 - 8
702723
11-10 2020
Kl. 11:00
Roskilde BK 2 KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5 - 1
393579
11-10 2020
Kl. 12:00
KB 2 FFB Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 4
393577
11-10 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Ølstykke FC Vallensbæk Idrætscenter
1 - 1
702722
11-10 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Frem Langbjergskolen
3 - 2
392899
on
21-10 2020
Kl. 18:15
Jægersborg KFUM BK, Roskilde Gentofte Sportspark Opv. kunst
4 - 0
392900 on
21-10 2020
Kl. 19:00
FFB Vanløse Frederikssund Stadion Kunstgræs
3 - 0
392878 on
21-10 2020
Kl. 19:15
KB 2 Glostrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 6
392871
to
22-10 2020
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter kunst
0 - 3
702727
24-10 2020
Kl. 11:00
Glostrup Jægersborg Glostrup Idrætspark
1 - 8
737277
25-10 2020
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
3 - 3
702728
25-10 2020
Kl. 12:00
Vanløse Brøndby Strand IK Kunst, Vanløse I P
2 - 1
702725
25-10 2020
Kl. 12:00
KB 2 Ølstykke FC Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 1
702726
25-10 2020
Kl. 13:00
FFB Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
8 - 0
702724
25-10 2020
Kl. 14:00
Frem Roskilde BK 2 Frem, Valby IP
2 - 2
392901
on
28-10 2020
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK Ølstykke FC Langbjergskolen Kunstgræs
1 - 0
392872 on
28-10 2020
Kl. 19:00
Frem FFB Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
392873
fr
30-10 2020
Kl. 18:30
Roskilde BK 2 KB 2 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
737278
01-11 2020
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Frem Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
737279
01-11 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold KB 2 Helsinge Stadion
0 - 5
737284
01-11 2020
Kl. 12:00
Jægersborg FFB Gentofte Sportspark - kunst 1
4 - 3
737285
01-11 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
3 - 1
737286
01-11 2020
Kl. 12:00
Roskilde BK 2 Vanløse Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
737287
01-11 2020
Kl. 12:00
Ølstykke FC KFUM BK, Roskilde Ølstykke Stadion
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk

Log ind