MENU

U15 Drenge Liga 2 (06) efterår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
329280
15-08 2020
Kl. 10:00
Ringsted IF BSF Ringsted Stadion
0 - 0
329328
15-08 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Amager Elite Holbæk Sportsby
0 - 3
329326
15-08 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Brøndbyernes IF (2) Lyngby Stadion
1 - 10
329330
15-08 2020
Kl. 14:00
Vanløse Kalundborg GB Kunst, Vanløse I P
4 - 0
329327
16-08 2020
Kl. 12:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
0 - 9
329329
16-08 2020
Kl. 16:00
Sundby Bk. A 27 Sundby/Kløvermarken
2 - 0
329334
to
20-08 2020
Kl. 18:30
A 27 Holbæk B&I Dragør Bk
2 - 2
329331
fr
21-08 2020
Kl. 19:00
Kalundborg GB Sundby Bk. Munkesø Stadion
0 - 1
329332
22-08 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) LSF Brøndby Stadion
4 - 0
329335
22-08 2020
Kl. 13:00
BSF Vanløse Ballerup Idrætspark
0 - 3
329333
22-08 2020
Kl. 14:00
Amager Elite Lyngby Boldklub 1921 (2) Sundby Idrætspark
8 - 0
329336
23-08 2020
Kl. 11:00
Ølstykke FC Ringsted IF Ølstykke Stadion
19 - 0
329339
29-08 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Amager Elite Brøndby Stadion
2 - 1
329342
29-08 2020
Kl. 12:00
Vanløse Ølstykke FC Kunst, Vanløse I P
1 - 2
329337
29-08 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) A 27 Lyngby Stadion
2 - 0
329338
30-08 2020
Kl. 12:00
LSF Ringsted IF Smørum Idrætscenter
5 - 0
329340
ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Kalundborg GB Holbæk Sportsby
8 - 1
329343
fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Kalundborg GB Lyngby Boldklub 1921 (2) Munkesø Stadion
2 - 0
329344
05-09 2020
Kl. 10:30
Ringsted IF Vanløse Ringsted Stadion
0 - 12
329347
05-09 2020
Kl. 13:00
BSF Holbæk B&I Ballerup Idrætspark
1 - 2
329345
05-09 2020
Kl. 14:00
Amager Elite LSF Sundby Idrætspark
3 - 0
329346
ma
07-09 2020
Kl. 18:30
A 27 Brøndbyernes IF (2) Dragør Bk
0 - 5
329351
12-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Kalundborg GB Brøndby Stadion
6 - 0
329354
12-09 2020
Kl. 12:00
Sundby Bk. Ringsted IF Sundby/Kløvermarken
7 - 0
329349
12-09 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) BSF Lyngby Stadion
0 - 0
329353
12-09 2020
Kl. 14:00
Amager Elite A 27 Sundby Idrætspark
0 - 2
329356
ti
15-09 2020
Kl. 17:30
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
1 - 2
329350 on
16-09 2020
Kl. 18:15
LSF Vanløse Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
0 - 2
329357
to
24-09 2020
Kl. 18:30
A 27 LSF Kunst, Dragør Bk.
1 - 3
329419
26-09 2020
Kl. 13:00
BSF Brøndbyernes IF (2) Ballerup Idrætspark
1 - 2
329450
26-09 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Lyngby Boldklub 1921 (2) Ølstykke Stadion
6 - 0
329358
26-09 2020
Kl. 14:00
Vanløse Sundby Bk. Kunst, Vanløse I P
UDS
329355
27-09 2020
Kl. 12:00
Kalundborg GB Amager Elite Munkesø Stadion
2 - 0
329341 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Sundby Bk. BSF Sundby/Kløvermarken
5 - 3
329833 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Ølstykke FC Amager Elite Ølstykke Stadion
UDS
329454
03-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Vanløse Holbæk Sportsby
329451
03-10 2020
Kl. 14:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Ringsted IF Lyngby Stadion
329455
03-10 2020
Kl. 16:15
Amager Elite BSF Sundby I P. Opvisn.
UDS
329453
04-10 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Ølstykke FC Brøndby Stadion
329456
04-10 2020
Kl. 12:00
A 27 Kalundborg GB Tårnby Stadion
329452
04-10 2020
Kl. 12:00
LSF Sundby Bk. Smørum Idrætscenter
329457
10-10 2020
Kl. 11:30
Kalundborg GB LSF Munkesø Stadion
329458
10-10 2020
Kl. 12:00
Ringsted IF Brøndbyernes IF (2) Ringsted Stadion
329459
10-10 2020
Kl. 12:00
Sundby Bk. Holbæk B&I Sundby/Kløvermarken
329832
10-10 2020
Kl. 13:00
BSF A 27 Ballerup Idrætspark
329460
10-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse Lyngby Boldklub 1921 (2) Kunst, Vanløse I P
329835 fr
23-10 2020
Kl. 19:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Sundby Bk. Lyngby Stadion
329834
24-10 2020
Kl. 11:00
Kalundborg GB BSF Munkesø Stadion
329837
24-10 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Vanløse Brøndby Stadion
329838
24-10 2020
Kl. 14:00
Amager Elite Ringsted IF Sundby Idrætspark
329836
25-10 2020
Kl. 11:00
LSF Holbæk B&I Smørum Idrætscenter
329839
25-10 2020
Kl. 12:00
A 27 Ølstykke FC Kunst, John Tranums Alle
329352 on
28-10 2020
Kl. 18:30
Holbæk B&I Ølstykke FC Holbæk Sportsby
329841
31-10 2020
Kl. 11:00
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 (2) Holbæk Sportsby
329840
31-10 2020
Kl. 11:30
Ringsted IF A 27 Ringsted Stadion
329842
31-10 2020
Kl. 12:00
Sundby Bk. Brøndbyernes IF (2) Sundby/Kløvermarken
329843
31-10 2020
Kl. 14:00
Vanløse Amager Elite Kunst, Vanløse I P
329844
01-11 2020
Kl. 12:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter
329845
01-11 2020
Kl. 13:30
Ølstykke FC Kalundborg GB Ølstykke Stadion
329348 on
04-11 2020
Kl. 19:00
Sundby Bk. Ølstykke FC Sundby/Kløvermarken
329847 fr
06-11 2020
Kl. 19:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) LSF Lyngby Stadion
329848
07-11 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Holbæk B&I Brøndby Stadion
329849
07-11 2020
Kl. 14:00
Amager Elite Sundby Bk. Sundby Idrætspark
329850
07-11 2020
Kl. 14:00
A 27 Vanløse Tårnby Stadion
329851
07-11 2020
Kl. 14:00
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark
329846
07-11 2020
Kl. 14:00
Kalundborg GB Ringsted IF Munkesø Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind