MENU

VinterBOLD U15 Drenge Mester , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
712938 fr
23-10 2020
Kl. 10:00
BK Avarta Vanløse Espelunden Kunstgræs
713894 fr
13-11 2020
Kl. 18:00
Vordingborg IF Ringsted IF Vordingborg Kunst "Panteren"
3 - 2
713895
14-11 2020
Kl. 11:15
Hellas Herfølge BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
712937
15-11 2020
Kl. 12:00
FB Solrød FC Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
712936
15-11 2020
Kl. 14:30
Taastrup FC FA 2000 NyBolig Park - Kunstgræs
5 - 1
713899
22-11 2020
Kl. 16:00
Vanløse FB Kunst, Vanløse I P
3 - 3
713900
28-11 2020
Kl. 10:00
Herfølge BK BK Avarta Herfølge Stadion
0 - 3
713896
28-11 2020
Kl. 11:15
Ringsted IF Hellas Ringsted Stadion
0 - 3
713898
28-11 2020
Kl. 13:30
Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
UDS
713897
29-11 2020
Kl. 12:00
FA 2000 Vordingborg IF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
713929 fr
29-01 2021
Kl. 17:30
Vordingborg IF Herfølge BK Vordingborg Kunst "Panteren"
ANN
713931
30-01 2021
Kl. 11:15
Hellas FB Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
713921
30-01 2021
Kl. 11:15
Ringsted IF Vanløse Ringsted Stadion
ANN
713927
30-01 2021
Kl. 12:00
FA 2000 Solrød FC Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713926
31-01 2021
Kl. 15:00
Taastrup FC BK Avarta NyBolig Park - Kunstgræs
ANN
713919 ti
16-02 2021
Kl. 23:59
Herfølge BK Taastrup FC Herfølge Stadion
ANN
713914 on
17-02 2021
Kl. 23:59
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
ANN
713916 to
18-02 2021
Kl. 23:59
Vanløse Vordingborg IF Kunst, Vanløse I P
ANN
713915
20-02 2021
Kl. 10:00
BK Avarta FB Espelunden Kunstgræs
ANN
713913
20-02 2021
Kl. 10:30
FA 2000 Hellas Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713938 on
03-03 2021
Kl. 23:59
Vanløse FA 2000 Kunst, Vanløse I P
ANN
713940
06-03 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Ringsted IF Herfølge Stadion
ANN
713936
06-03 2021
Kl. 15:30
BK Avarta Vordingborg IF Espelunden Kunstgræs
ANN
713932
07-03 2021
Kl. 12:00
FB Taastrup FC Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713935
07-03 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Hellas Solrød Idrætscenter
ANN
713946 fr
12-03 2021
Kl. 18:45
Vordingborg IF FB Vordingborg Kunst "Panteren"
ANN
713947
13-03 2021
Kl. 11:15
Hellas Taastrup FC Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
713942
13-03 2021
Kl. 11:15
Ringsted IF BK Avarta Ringsted Stadion
ANN
713945
14-03 2021
Kl. 12:00
Solrød FC Vanløse Solrød Idrætscenter
ANN
713944
14-03 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Herfølge BK Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713952
20-03 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion
ANN
713951
20-03 2021
Kl. 11:15
Hellas Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
713950
20-03 2021
Kl. 13:15
BK Avarta FA 2000 Espelunden Kunstgræs
ANN
713949
21-03 2021
Kl. 12:00
FB Ringsted IF Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713948
21-03 2021
Kl. 14:40
Taastrup FC Vordingborg IF NyBolig Park - Kunstgræs
ANN
714143 on
24-03 2021
Kl. 23:59
Vanløse Herfølge BK Kunst, Vanløse I P
ANN
714142 fr
26-03 2021
Kl. 19:00
Vordingborg IF Hellas Vordingborg Kunst "Panteren"
ANN
713953
27-03 2021
Kl. 11:15
Ringsted IF Taastrup FC Ringsted Stadion
ANN
713954
27-03 2021
Kl. 12:00
FA 2000 FB Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713956
28-03 2021
Kl. 11:45
Solrød FC BK Avarta Solrød Idrætscenter
ANN
713902 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Ringsted IF FA 2000 Ringsted Stadion
ANN
713904 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Taastrup FC Vanløse NyBolig Park - Kunstgræs
ANN
713905 on
31-03 2021
Kl. 23:59
FB Herfølge BK Kunst, Jens Jessens Vej
ANN
713907 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Vordingborg IF Solrød FC Vordingborg Kunst "Panteren"
ANN
713912 on
31-03 2021
Kl. 23:59
Hellas BK Avarta Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind