Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
20:30
KB 6
3
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:15
Fremad Valby 4
0
FB 21
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
20:30
Oversidder
Nørrebro United 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
10:00
GVI 2
0
FB 21
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
11:30
Skjold 14
4
Fremad Valby 9
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Amager FF 3
0
Fremad Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
19:45
FB 26
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:00
Fremad Valby 9
3
KB 6
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
14:45
Nørrebro United 7
5
Skjold 14
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
16:00
GVI 2
2
FB 26
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:00
Fremad Valby 4
4
Fremad Valby 9
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
20:30
KB 6
3
Nørrebro United 7
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
FB 21
1
Amager FF 3
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:45
Skjold 14
3
FB 26
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
14:00
GVI 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
20:30
Oversidder
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
19:00
Amager FF 3
2
GVI 2
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2021
19:45
FB 26
6
KB 6
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
10:00
Fremad Valby 9
1
FB 21
3
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
14:00
Nørrebro United 7
1
Fremad Valby 4
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:30
Fremad Valby 4
0
FB 26
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
19:00
KB 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
10:00
FB 21
Nørrebro United 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:00
GVI 2
0
Skjold 14
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
20:30
Oversidder
Fremad Valby 4
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Amager FF 3
4
Fremad Valby 9
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
10:00
Fremad Valby 9
2
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:00
FB 26
0
FB 21
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
12:45
Skjold 14
2
KB 6
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:15
Fremad Valby 4
1
Skjold 14
6
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:30
FB 21
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Amager FF 3
1
FB 26
4
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:00
Fremad Valby 9
Nørrebro United 7
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
10:00
GVI 2
2
KB 6
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
20:30
KB 6
10
Fremad Valby 4
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
20:30
Oversidder
Amager FF 3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
20:00
Nørrebro United 7
0
Amager FF 3
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
20:30
Skjold 14
4
FB 21
2
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
16:00
FB 26
1
Fremad Valby 9
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
GVI 2
7
Nørrebro United 7
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Amager FF 3
1
Skjold 14
8
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
20:30
FB 21
0
KB 6
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:15
Nørrebro United 7
3
FB 26
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
10:00
Fremad Valby 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Fremad Valby 4
1
GVI 2
4
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 9 og 10 i alle puljer rykker ned