MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
665604
17-04 2021
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF FC Jonstrup Gryden
3 - 4
665608
18-04 2021
Kl. 11:00
AB Brødeskov IF Akademisk Boldklub
5 - 0
665606
18-04 2021
Kl. 13:00
Værløse BK Torveparkens SK Værløse Stadion
5 - 0
665607
18-04 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
2 - 1
665605
18-04 2021
Kl. 14:00
Farum BK Hareskov IF Farum Park
1 - 0
665610
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Torveparkens SK FC Whop en Dei Gladsaxe stadion Kunstgræs
1 - 4
665611 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF VB 1968 Værløse Stadion Kunstgræs
3 - 2
665612 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Farum BK Værløse BK Farum Park
4 - 1
665614 on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Jonstrup AB Jonstrupvangvej
0 - 1
665613
to
22-04 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
1 - 6
665615
to
22-04 2021
Kl. 20:30
Brødeskov IF Slangerup & Omegn IF Brødeskov Stadion Kunst
2 - 3
665616
24-04 2021
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Torveparkens SK Gryden
UHT

Udehold taberdømt

665617
25-04 2021
Kl. 11:00
VB 1968 Brødeskov IF Skovbrynet Skole
2 - 1
665620
25-04 2021
Kl. 11:00
AB Stenløse BK Akademisk Boldklub
1 - 0
665621
25-04 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF FC Jonstrup Slangerup Stadion
3 - 6
665618
25-04 2021
Kl. 13:00
Værløse BK Hareskov IF Værløse Stadion
3 - 2
665619
25-04 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Farum BK Stenløse Stadion
UHHT
665627
02-05 2021
Kl. 11:00
FC Jonstrup VB 1968 Jonstrupvangvej
4 - 1
665625
02-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
1 - 2
665626
02-05 2021
Kl. 13:00
Værløse BK FC Whop en Dei Værløse Stadion
1 - 0
665623
02-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Brødeskov IF Birkevang
4 - 1
665624
02-05 2021
Kl. 14:00
Farum BK Slagslunde-Ganløse IF Farum Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

665622
02-05 2021
Kl. 16:00
Torveparkens SK AB Mørkhøj Skole
3 - 5
665628
08-05 2021
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Værløse BK Gryden
1 - 3
665632
09-05 2021
Kl. 11:00
AB Farum BK Akademisk Boldklub
1 - 3
665633
09-05 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Torveparkens SK Slangerup Stadion
5 - 1
665631
09-05 2021
Kl. 12:00
Brødeskov IF FC Jonstrup Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
665629
09-05 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Stenløse BK Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

665630
09-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Hareskov IF Stenløse Stadion
1 - 4
665637
16-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Brødeskov IF Stenløse Stadion
1 - 2
665638
16-05 2021
Kl. 13:00
Værløse BK AB Værløse Stadion
1 - 1
665639
16-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
0 - 3
665636
16-05 2021
Kl. 14:00
Farum BK Slangerup & Omegn IF Farum Park
UHT

Udehold taberdømt

665634
ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Torveparkens SK VB 1968 Mørkhøj Skole
2 - 8
665640
22-05 2021
Kl. 15:00
Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Gryden
2 - 4
665642
23-05 2021
Kl. 11:00
FC Jonstrup Stenløse BK Jonstrupvangvej
10 - 1
665677
23-05 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Værløse BK Slangerup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

665643
23-05 2021
Kl. 12:00
Brødeskov IF Torveparkens SK Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

665641
23-05 2021
Kl. 13:00
VB 1968 Farum BK Skovbrynet Skole
2 - 4
665635 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF FC Jonstrup Værløse Stadion Kunstgræs
HMH
665678
30-05 2021
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF AB Gryden
2 - 2
665680
30-05 2021
Kl. 13:00
Hareskov IF Stenløse BK Birkevang
UHT

Udehold taberdømt

665682
30-05 2021
Kl. 13:00
Værløse BK VB 1968 Værløse Stadion
3 - 3
665683
30-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Slangerup & Omegn IF Stenløse Stadion
3 - 0
665681
30-05 2021
Kl. 14:00
Farum BK Brødeskov IF Farum Park
7 - 1
665679
30-05 2021
Kl. 16:00
Torveparkens SK FC Jonstrup Mørkhøj Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

665687 to
03-06 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Værløse BK Brødeskov Stadion Kunst
0 - 5
665685
06-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Torveparkens SK Stenløse Stadion
8 - 1
665686
06-06 2021
Kl. 11:00
FC Jonstrup Farum BK Jonstrupvangvej
3 - 4
665689
06-06 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Slagslunde-Ganløse IF Slangerup Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

665684
06-06 2021
Kl. 13:00
VB 1968 FC Whop en Dei Skovbrynet Skole
UHT

Udehold taberdømt

665676 ti
08-06 2021
Kl. 18:30
AB FC Whop en Dei Akademisk Boldklub
UHT

Udehold taberdømt

665690
12-06 2021
Kl. 13:00
Slagslunde-Ganløse IF VB 1968 Gryden
UHT

Udehold taberdømt

665695
13-06 2021
Kl. 11:00
AB Slangerup & Omegn IF Akademisk Boldklub
665691
13-06 2021
Kl. 12:00
Torveparkens SK Hareskov IF Mørkhøj Skole
665693
13-06 2021
Kl. 13:00
Værløse BK FC Jonstrup Værløse Stadion
665694
13-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Brødeskov IF Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

665692
13-06 2021
Kl. 14:00
Farum BK Stenløse BK Farum Park
665688 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF AB Birkevang
665609 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF VB 1968 Slangerup Stadion
665603 on
16-06 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Slagslunde-Ganløse IF Brødeskov Stadion Kunst
665598
20-06 2021
Kl. 11:00
VB 1968 AB Skovbrynet Skole
665601
20-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
665602
20-06 2021
Kl. 11:00
FC Jonstrup FC Whop en Dei Jonstrupvangvej
665600
20-06 2021
Kl. 14:00
Hareskov IF Slangerup & Omegn IF Birkevang
665599
20-06 2021
Kl. 16:00
Torveparkens SK Farum BK Mørkhøj Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 11 - Vinder pulje 3

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 6: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 7: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
Semifinale 2: Vinder kamp 7 - Vinder kamp 6

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind