Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
18:45
SIF Oldboys/Girls
2
Hundige BK
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
18:00
FC Fløng
3
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:45
Strandgårdsparkens Boldklub
0
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Vallensbæk IF
3
Brøndby Strand IK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Brøndby Strand IK
1
SIF Oldboys/Girls
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
18:30
Glostrup
3
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
SIF Oldboys/Girls
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2021
18:00
FC Fløng
5
Brøndby Strand IK
7
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
4
Solrød FC
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
10:00
Solrød FC
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
12:00
Vallensbæk IF
2
Glostrup
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Brøndby Strand IK
4
FC Hvidovre/Barberen IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:30
Glostrup
1
SIF Oldboys/Girls
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
20:00
Solrød FC
2
Vallensbæk IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Hundige BK
5
Strandgårdsparkens Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
SIF Oldboys/Girls
0
Solrød FC
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
18:00
FC Fløng
0
Glostrup
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
3
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:15
FC Hvidovre/Barberen IF
10
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
14:00
Hundige BK
Brøndby Strand IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Brøndby Strand IK
3
Strandgårdsparkens Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Solrød FC
4
FC Fløng
0
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
IF Skjold Birkerød
Hundige BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
Glostrup
5
FC Hvidovre/Barberen IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
14:00
Vallensbæk IF
3
SIF Oldboys/Girls
2
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2021
14:00
Hundige BK
FC Fløng
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
FC Fløng
0
Vallensbæk IF
7
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
FC Hvidovre/Barberen IF
3
Hundige BK
4
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Brøndby Strand IK
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
3
SIF Oldboys/Girls
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
11:00
IF Skjold Birkerød
Vallensbæk IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
FC Hvidovre/Barberen IF
4
Solrød FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
Hundige BK
2
Glostrup
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
SIF Oldboys/Girls
2
FC Fløng
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Solrød FC
6
Hundige BK
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub
IF Skjold Birkerød
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
14:00
Vallensbæk IF
0
FC Hvidovre/Barberen IF
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:30
Glostrup
4
Brøndby Strand IK
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
18:00
FC Fløng
7
Strandgårdsparkens Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
FC Hvidovre/Barberen IF
1
SIF Oldboys/Girls
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Hundige BK
4
Vallensbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Brøndby Strand IK
2
Solrød FC
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
IF Skjold Birkerød
Glostrup
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
11:00
IF Skjold Birkerød
FC Fløng
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
FC Hvidovre/Barberen IF
3
Strandgårdsparkens Boldklub
2
|
Turneringsafslutning:
De 2 puljevindere spiller finale om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane i finalen.
Finale
Tirsdag den 15. juni kl. 19:00: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1