Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Værløse BK
3
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Ølstykke FC
3
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
18:00
B1973HerlevHjorten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
18:30
Stenløse BK
9
Brede/Høsterkøb
0
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
18:45
Oversidder
B1973HerlevHjorten
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
5
Ølstykke FC
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Brede/Høsterkøb
8
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
20:00
Espergærde IF
5
SIF Oldboys/Girls
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Ølstykke FC
Brede/Høsterkøb
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
20:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Espergærde IF
4
Virum-Sorgenfri BK
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:30
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:30
Brede/Høsterkøb
3
Espergærde IF
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
11:00
B1973HerlevHjorten
2
Stenløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
18:00
Virum-Sorgenfri BK
7
SIF Oldboys/Girls
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
0
Stenløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Værløse BK
1
B1973HerlevHjorten
5
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
5
Brede/Høsterkøb
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
20:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:30
Brede/Høsterkøb
6
SIF Oldboys/Girls
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Ølstykke FC
3
Stenløse BK
7
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
11:00
B1973HerlevHjorten
2
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
18:30
Stenløse BK
11
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
20:00
Brede/Høsterkøb
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
20:00
Espergærde IF
3
B1973HerlevHjorten
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Oversidder
Brede/Høsterkøb
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Værløse BK
2
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
18:30
Stenløse BK
8
Espergærde IF
2
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Ølstykke FC
2
SIF Oldboys/Girls
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
7
Stenløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
20:00
Espergærde IF
3
Værløse BK
4
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Oversidder
B1973HerlevHjorten
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Oversidder
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:30
Brede/Høsterkøb
1
Stenløse BK
6
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
5
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
18:30
B1973HerlevHjorten
2
Virum-Sorgenfri BK
6
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
20:00
Espergærde IF
7
Ølstykke FC
2
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:30
Brede/Høsterkøb
B1973HerlevHjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Værløse BK
Brede/Høsterkøb
UHT
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
11:00
B1973HerlevHjorten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
18:30
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2021
18:00
SIF Oldboys/Girls
Værløse BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
11:00
B1973HerlevHjorten
SIF Oldboys/Girls
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Oversidder
Værløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
Oversidder
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
2
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
Ølstykke FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
20:00
Værløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
18:30
Stenløse BK
B1973HerlevHjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:00
Brede/Høsterkøb
1
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Oversidder
Espergærde IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:30
Oversidder
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
20:00
B1973HerlevHjorten
7
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
18:30
Stenløse BK
11
SIF Oldboys/Girls
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
SIF Oldboys/Girls
4
Brede/Høsterkøb
3
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
Værløse BK
2
Stenløse BK
8
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
Ølstykke FC
B1973HerlevHjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
19:00
Espergærde IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
19:00
Værløse BK
2
SIF Oldboys/Girls
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Oversidder
Brede/Høsterkøb
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
20:00
B1973HerlevHjorten
3
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
18:30
Stenløse BK
5
Ølstykke FC
3
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
17:45
Oversidder
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:00
Ølstykke FC
6
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:00
Virum-Sorgenfri BK
B1973HerlevHjorten
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:00
Brede/Høsterkøb
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
Espergærde IF
1
Stenløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
4
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:30
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
20:00
B1973HerlevHjorten
Brede/Høsterkøb
HHT
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
17:15
Stenløse BK
1
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
17:45
Værløse BK
1
Espergærde IF
8
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
Ølstykke FC
1
Virum-Sorgenfri BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
10:00
SIF Oldboys/Girls
3
B1973HerlevHjorten
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:30
Brede/Høsterkøb
3
Ølstykke FC
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
19:00
Espergærde IF
0
Brede/Høsterkøb
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
17:00
SIF Oldboys/Girls
3
Espergærde IF
2
|
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved holdets sidste kamp i puljen, hvor der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen af puljen.