Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14. apr 2021
18:30
Gislinge BK
1
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:30
Gevninge IF
1
Høje Tåstrup IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
18:45
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
10:00
Tuse IF
4
TFC Odsherred
8
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Oversidder
Himmelev-Veddelev BK
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
11:00
Jyllinge FC
9
Tuse IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
12:00
Høje Tåstrup IF
2
Gislinge BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:15
TFC Odsherred
Fløng-Hedehusene Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Gevninge IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Jyllinge FC
1
Høje Tåstrup IF
4
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
3
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
10:30
Tuse IF
1
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Oversidder
Gislinge BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
12:00
Høje Tåstrup IF
1
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Himmelev-Veddelev BK
6
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:15
TFC Odsherred
3
Gevninge IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:00
Gevninge IF
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
18:30
Gislinge BK
2
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Jyllinge FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
12:00
Høje Tåstrup IF
0
Hillerød Fodbold
6
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
10:30
Tuse IF
Himmelev-Veddelev BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Hillerød Fodbold
7
Tuse IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Oversidder
Høje Tåstrup IF
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
TFC Odsherred
Jyllinge FC
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
4
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:00
Hillerød Fodbold
3
Jyllinge FC
3
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
18:30
Gislinge BK
0
Himmelev-Veddelev BK
8
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Hillerød Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
5
Gevninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
11:30
Gislinge BK
Hillerød Fodbold
UMH
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
12:00
Høje Tåstrup IF
3
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
10:30
Tuse IF
1
Gevninge IF
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
2
Gislinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Tuse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
19:00
TFC Odsherred
Hillerød Fodbold
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
4
Høje Tåstrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Gevninge IF
0
Gislinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Himmelev-Veddelev BK
3
Jyllinge FC
1
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Gislinge BK
4
Tuse IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
18:30
Jyllinge FC
7
Gevninge IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Hillerød Fodbold
2
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Oversidder
TFC Odsherred
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Hillerød Fodbold
Gevninge IF
HMH
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
12:00
Høje Tåstrup IF
1
Himmelev-Veddelev BK
4
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
17:30
Jyllinge FC
4
Fløng-Hedehusene Fodbold
0
|
Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinale:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler:
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder af pulje 4/5 - Vinder pulje 3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Finale:
Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3