MENU

8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
124682
ti
13-04 2021
Kl. 18:45
Nivå-Kokkedal Hornbæk Karsemosegård
2 - 1
124678 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Helsingør IF Fodbold Fredensborg BI Helsingør Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

124679 on
14-04 2021
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Lynge-Uggeløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 0
124680
to
15-04 2021
Kl. 18:45
Esrum IF Espergærde IF Esrum Stadion
1 - 1
124684 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Albertslund BS 72 Fredensborg Stadion
5 - 0
124686 ma
19-04 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Helsingør IF Fodbold Lyngehallen
3 - 0
124687 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Bagsværd BK (2) Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 3
124683 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Nivå-Kokkedal Melby Stadion
0 - 0
124688
24-04 2021
Kl. 12:30
Hornbæk Esrum IF Pedella Park
1 - 2
124689 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
Melby-Liseleje IF Fredensborg BI Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

124690
on
28-04 2021
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
1 - 4
124692 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Lynge-Uggeløse IF Sportspladsen i Syd
0 - 4
124691
on
28-04 2021
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Hornbæk Bagsværd Stadion Kunstgræs
4 - 5
124693 to
29-04 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Esrum IF Karsemosegård
4 - 0
124694 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Nivå-Kokkedal Fredensborg Stadion
0 - 0
124695 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Melby-Liseleje IF Lyngehallen
3 - 0
124696 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Bagsværd BK (2) Esrum Stadion
0 - 4
124704
08-05 2021
Kl. 12:30
Hornbæk Helsingør IF Fodbold Pedella Park
UHT

Udehold taberdømt

124714 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Lynge-Uggeløse IF Fredensborg Stadion
124716 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Bagsværd BK (2) Karsemosegård
124715 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Hornbæk Sportspladsen i Syd
124713 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Esrum IF Helsingør Idrætspark
124711
15-05 2021
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Espergærde IF Melby Stadion
124718 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Nivå-Kokkedal Lyngehallen
124720 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
124721 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Hornbæk Melby-Liseleje IF Pedella Park
124717 on
19-05 2021
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Helsingør IF Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
124719 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Albertslund BS 72 Esrum Stadion
124681
22-05 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Melby-Liseleje IF Sportspladsen i Syd
124703
23-05 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Albertslund BS 72 Mørdrup Idrætsanlæg
124723 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Hornbæk Fredensborg Stadion
124724 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Espergærde IF Lyngehallen
124725 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Bagsværd BK (2) Sportspladsen i Syd
124726 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Helsingør IF Fodbold Karsemosegård
124722
29-05 2021
Kl. 11:15
Melby-Liseleje IF Esrum IF Melby Stadion
124773 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Nivå-Kokkedal Espergærde IF Karsemosegård
124772 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Fredensborg BI Esrum Stadion
124727 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Helsingør IF Fodbold Albertslund BS 72 Helsingør Idrætspark
124771 on
02-06 2021
Kl. 19:15
Bagsværd BK (2) Melby-Liseleje IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
124774 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Hornbæk Lynge-Uggeløse IF Pedella Park
124776 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Bagsværd BK (2) Fredensborg Stadion
124777 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF Esrum IF Lyngehallen
124779 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Espergærde IF Hornbæk Mørdrup Idrætsanlæg
124778 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Nivå-Kokkedal Sportspladsen i Syd
124775 to
10-06 2021
Kl. 18:30
Melby-Liseleje IF Helsingør IF Fodbold Melby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:
De 6 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.

Kvartfinaler:
 
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Onsdag den 16. juni kl. 19:00: Vinde pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler: 
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 4: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5/6 - Vinder pulje 4 

Finale: 
Torsdag den 24. juni kl. 19:00: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4 

Log ind