MENU

8-K+29 - Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
138273 ma
12-04 2021
Kl. 18:45
Orient GI Stenløse BK Rødovre Stadion Kunst
1 - 1
138277 ma
12-04 2021
Kl. 19:30
FC Rudersdal Greve Strandby GS-03 Rundforbi Stadion
3 - 0
138276
on
14-04 2021
Kl. 18:30
Virum-Sorgenfri BK LSF Virum Stadion
3 - 1
138274 on
14-04 2021
Kl. 18:45
Himmelev-Veddelev BK BSF Himmelev Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

138275 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Oversidder BK Rødovre
138735 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
2 - 0
138736 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
BSF Orient GI Ballerup Idrætspark
0 - 2
138278 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
LSF FC Rudersdal Smørum Idrætscenter
7 - 0
138737 on
21-04 2021
Kl. 19:00
BK Rødovre Himmelev-Veddelev BK Rødovre Stadion
0 - 12
138738 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Greve Strandby GS-03 Oversidder Hundige Boldfælled
138740
ma
26-04 2021
Kl. 18:45
Orient GI BK Rødovre Islev Skole
UMH
138743 ma
26-04 2021
Kl. 19:30
FC Rudersdal Oversidder Rundforbi Stadion
138739 ti
27-04 2021
Kl. 19:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
9 - 1
138741 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Greve Strandby GS-03 Himmelev Idrætspark
2 - 1
138742 on
28-04 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK BSF Virum Stadion
3 - 1
138745 ti
04-05 2021
Kl. 19:00
BSF LSF Ballerup Idrætspark
0 - 7
138747 on
05-05 2021
Kl. 19:00
BK Rødovre Virum-Sorgenfri BK Rødovre Stadion
0 - 13
138748 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Greve Strandby GS-03 Orient GI Hundige Boldfælled
0 - 0
138746 to
06-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Himmelev-Veddelev BK
138750 ma
10-05 2021
Kl. 18:45
Orient GI Oversidder Islev Skole
138753 ma
10-05 2021
Kl. 19:30
FC Rudersdal Himmelev-Veddelev BK Rundforbi Stadion
138751 ti
11-05 2021
Kl. 18:00
Stenløse BK BSF Stenløse Stadion
138749 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
LSF BK Rødovre Smørum Idrætscenter
138752 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Greve Strandby GS-03 Virum Stadion
138755 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
138757 on
19-05 2021
Kl. 19:00
BK Rødovre Stenløse BK Rødovre Stadion
138754 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK Orient GI Himmelev Idrætspark
138756 to
20-05 2021
Kl. 18:30
Oversidder Virum-Sorgenfri BK
138758
23-05 2021
Kl. 13:00
Greve Strandby GS-03 LSF Hundige Boldfælled
138760 ti
25-05 2021
Kl. 18:00
Stenløse BK Greve Strandby GS-03 Stenløse Stadion
138761 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
BSF BK Rødovre Ballerup Idrætspark
138759 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
138892 ti
25-05 2021
Kl. 19:30
FC Rudersdal Orient GI Rundforbi Stadion
138891 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK Himmelev-Veddelev BK Virum Stadion
138893 ma
31-05 2021
Kl. 18:45
Orient GI Virum-Sorgenfri BK Islev Skole
138896 ma
31-05 2021
Kl. 19:30
FC Rudersdal BK Rødovre Rundforbi Stadion
138894 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Idrætspark
138895 to
03-06 2021
Kl. 18:30
Oversidder Stenløse BK
138897
06-06 2021
Kl. 13:00
Greve Strandby GS-03 BSF Hundige Boldfælled
138911 ti
08-06 2021
Kl. 18:00
Stenløse BK Himmelev-Veddelev BK Stenløse Stadion
140640 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
138898 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
LSF Orient GI Smørum Idrætscenter
140641 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virum Stadion
140642 on
09-06 2021
Kl. 19:00
BK Rødovre Greve Strandby GS-03 Rødovre Stadion
138744 ma
14-06 2021
Kl. 18:00
Stenløse BK FC Rudersdal Stenløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:

Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.

Log ind