MENU

U12 Drenge SU 8-mands (09) Forår, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
195731
ti
13-04 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I Himmelev Idrætspark
195732
17-04 2021
Kl. 10:30
LSF Roskilde Boldklub (2) Smørum Idrætscenter
195730
17-04 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Lyngby Boldklub 1921 (2) Solrød Idrætscenter
195733
18-04 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd
195734
18-04 2021
Kl. 11:00
Herlufsholm GF Oversidder Herlufsholm Stadion
195740 on
21-04 2021
Kl. 19:00
Oversidder LSF
195738
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub (2) Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
195737
24-04 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I Solrød FC Slagelse Stadion Kunst
195736
25-04 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Nykøbing FC Lyngby Stadion
195735
25-04 2021
Kl. 10:30
Køge BK Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
196086 ti
27-04 2021
Kl. 17:15
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
196087
02-05 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Syd
196084
02-05 2021
Kl. 10:30
Køge BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
196088
02-05 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF LSF Herlufsholm Stadion
196085
02-05 2021
Kl. 14:30
Solrød FC Roskilde Boldklub (2) Solrød Idrætscenter
196093 on
05-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Solrød FC
196092
08-05 2021
Kl. 09:00
Roskilde Boldklub (2) Nykøbing FC Roskilde Idrætspark
196091
08-05 2021
Kl. 10:30
LSF Himmelev-Veddelev BK Smørum Idrætscenter
196089
09-05 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Herlufsholm GF Lyngby Stadion
196090
09-05 2021
Kl. 10:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion Kunst
196103
15-05 2021
Kl. 11:00
Solrød FC LSF Solrød Idrætscenter
196104
15-05 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Slagelse B&I Lyngby Stadion
196105
16-05 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC Oversidder NFC Anlæg Syd
196102
16-05 2021
Kl. 10:30
Køge BK Roskilde Boldklub (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
196106
16-05 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Himmelev-Veddelev BK Herlufsholm Stadion
196110 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Solrød FC Himmelev Idrætspark
196113 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub (2) Lyngby Boldklub 1921 (2) Roskilde Idrætspark
196114 on
19-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Køge BK
196112
22-05 2021
Kl. 09:00
LSF Nykøbing FC Smørum Idrætscenter
196111
23-05 2021
Kl. 10:00
Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion Kunst
196116 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Oversidder Lyngby Stadion
196119
29-05 2021
Kl. 10:00
Slagelse B&I Roskilde Boldklub (2) Slagelse Stadion Kunst
196115
30-05 2021
Kl. 10:30
Køge BK LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
196120
30-05 2021
Kl. 11:30
Nykøbing FC Himmelev-Veddelev BK NFC Anlæg Syd
196121
30-05 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Solrød FC Herlufsholm Stadion
196124 ti
01-06 2021
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Idrætspark
196127 on
02-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Slagelse B&I
196125
05-06 2021
Kl. 10:30
LSF Lyngby Boldklub 1921 (2) Smørum Idrætscenter
196123
06-06 2021
Kl. 09:30
Solrød FC Nykøbing FC Solrød Idrætscenter
196126
06-06 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Roskilde Boldklub (2) Herlufsholm Stadion
196129 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 (2) Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion
196132 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub (2) Oversidder Roskilde Idrætspark
196128 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
196130
12-06 2021
Kl. 11:30
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion Kunst
196131
13-06 2021
Kl. 10:00
Nykøbing FC Herlufsholm GF NFC Anlæg Syd
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind