MENU

U12 Drenge 3 8-mands (09) Forår, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
204351
on
14-04 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF B. 1973, Herlev Karlslunde Stadion
HMH
204352 to
15-04 2021
Kl. 17:30
Gundsø United LSF Gundsølillehallen
1 - 13
204354 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Bagsværd BK IF Hjorten Bagsværd Stadion Kunstgræs
1 - 5
204350
17-04 2021
Kl. 10:00
Værløse BK Greve Fodbold (1) Værløse Stadion
6 - 1
204353
17-04 2021
Kl. 10:00
Måløv BK IF Bytoften Måløv Idrætspark
4 - 1
204359 ti
20-04 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten Gundsø United Skinderskovgård
7 - 2
204355
24-04 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
4 - 8
204356
24-04 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold (1) Måløv BK Greve Idræts Center
2 - 0
204357
25-04 2021
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Værløse BK Elverroad
4 - 7
204364
fr
30-04 2021
Kl. 13:00
Bagsværd BK Gundsø United Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 5
204360
01-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Greve Fodbold (1) Gladsaxe skole
1 - 5
204363
01-05 2021
Kl. 12:30
Måløv BK B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark
3 - 7
204361
02-05 2021
Kl. 11:30
Værløse BK LSF Værløse Stadion
5 - 1
206306 ti
04-05 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten Værløse BK Skinderskovgård
6 - 4
206304
to
06-05 2021
Kl. 17:30
Gundsø United Karlslunde IF Gundsølillehallen
1 - 3
204365
08-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold (1) Bagsværd BK Greve Idræts Center
1 - 3
206303
09-05 2021
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev IF Bytoften Elverroad
3 - 4
206305
09-05 2021
Kl. 12:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
3 - 1
206341
fr
14-05 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK Karlslunde IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
3 - 6
206307
15-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften LSF Gladsaxe skole
4 - 6
206339
15-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold (1) B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
5 - 3
206308
16-05 2021
Kl. 11:30
Værløse BK Gundsø United Værløse Stadion
8 - 3
206429 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten IF Bytoften Skinderskovgård
9 - 1
206342 on
19-05 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF Værløse BK Karlslunde Stadion
0 - 2
206344 to
20-05 2021
Kl. 17:30
Gundsø United Måløv BK Gundsølillehallen
5 - 2
206343
23-05 2021
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Bagsværd BK Elverroad
3 - 2
206347
23-05 2021
Kl. 12:00
LSF Greve Fodbold (1) Smørum Idrætscenter
1 - 2
206430
29-05 2021
Kl. 10:00
IF Bytoften Gundsø United Gladsaxe skole
1 - 2
206431
29-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold (1) IF Hjorten Greve Idræts Center
4 - 1
206433
29-05 2021
Kl. 11:00
Måløv BK Karlslunde IF Måløv Idrætspark
0 - 2
206434
29-05 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK Værløse BK Akademisk Boldklub
5 - 5
206432
30-05 2021
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev LSF Elverroad
6 - 3
206814
ti
01-06 2021
Kl. 18:00
IF Hjorten B. 1973, Herlev Skinderskovgård
3 - 2
206442
on
02-06 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF IF Bytoften Karlslunde Stadion
10 - 3
206443 to
03-06 2021
Kl. 17:30
Gundsø United Greve Fodbold (1) Gundsølillehallen
2 - 2
206813
05-06 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK LSF Akademisk Boldklub
3 - 5
206441
06-06 2021
Kl. 11:30
Værløse BK Måløv BK Værløse Stadion
6 - 4
206816
12-06 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold (1) Karlslunde IF Greve Idræts Center
2 - 1
206818
12-06 2021
Kl. 10:00
Måløv BK Bagsværd BK Måløv Idrætspark
4 - 4
206815
12-06 2021
Kl. 11:00
IF Bytoften Værløse BK Gladsaxe skole
2 - 6
206817
13-06 2021
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Gundsø United Elverroad
1 - 3
206828
13-06 2021
Kl. 12:00
LSF IF Hjorten Smørum Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

206340
19-06 2021
Kl. 11:00
Måløv BK IF Hjorten Måløv Idrætspark
0 - 4
204358
20-06 2021
Kl. 12:00
LSF Karlslunde IF Smørum Idrætscenter
4 - 4
204362
on
23-06 2021
Kl. 18:00
Karlslunde IF IF Hjorten Karlslunde Stadion
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind